Jump to content


Photo
- - - - -

Rukomet


  • Please log in to reply
7959 replies to this topic

#91 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 19 January 2009 - 14:06

Mc , Mc uvek nepopravljivi optimista....


Neko i to mora. Ne, ozbiljno... sad malo argumentovano :) Gledam utakmice kod komsije, koji je inace da kazemo B reprezentativac, bio je na prijateljskim mecevima i na pripreme, na onom sirem spisku. On naravno sve prati, i rekao je vec pre pocetka prvenstva da se mi borimo za medalju, jer ovi sa kojima se ukrstamo ne znaju nista, da je mnogo tezi drugi deo kostura, iako je najsmesnija grupa ona u kojoj je Francuska, opet je najteza B grupa. Tako da ja sada manje-vise prenosim vidjenja tog mog komsije.. :ph34r: Samo da ne padnemo psihicki posle ovoga, Norvezani isto igraju taj nordijski brzi rukomet, prakticno tu nasu novu igru, samo dosta vise grese od Svedjana i Danaca, tako da pretpostavljam da bi tu tekmu morali da dobijemo. I onda ulazimo sasvim ravnopravno u borbu za polufinale, narocito ako u onoj drugoj grupi Nemci dobiju Poljake, sto mislim da bas nije verovatno, ali sigurno nije nemoguce.
  • 0

#92 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 19 January 2009 - 14:38

Neko i to mora. Ne, ozbiljno... sad malo argumentovano :) Gledam utakmice kod komsije, koji je inace da kazemo B reprezentativac, bio je na prijateljskim mecevima i na pripreme, na onom sirem spisku. On naravno sve prati, i rekao je vec pre pocetka prvenstva da se mi borimo za medalju, jer ovi sa kojima se ukrstamo ne znaju nista, da je mnogo tezi drugi deo kostura, iako je najsmesnija grupa ona u kojoj je Francuska, opet je najteza B grupa. Tako da ja sada manje-vise prenosim vidjenja tog mog komsije.. :ph34r: Samo da ne padnemo psihicki posle ovoga, Norvezani isto igraju taj nordijski brzi rukomet, prakticno tu nasu novu igru, samo dosta vise grese od Svedjana i Danaca, tako da pretpostavljam da bi tu tekmu morali da dobijemo. I onda ulazimo sasvim ravnopravno u borbu za polufinale, narocito ako u onoj drugoj grupi Nemci dobiju Poljake, sto mislim da bas nije verovatno, ali sigurno nije nemoguce.

pa ako njih ne dobiju, ne znam koga ce... to ti je kao veciti derbi kod nas, i kad partizan ima bolji sastav uvek izgubi od zvezde :D
  • 0

#93 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 19 January 2009 - 14:43

Pa da, na to i racunam. Ali Nemci mi deluju previse mlako. Mislim, za njihove uvek najvise standarde, dobra je to ekipa, ali nije za medalju, makar po do sada prikazana dva meca.
  • 0

#94 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 19 January 2009 - 14:56

nemci su nemci, njih nikad ne treba otpisivati... a i na pretproslom ep cini mi se, poljaci su do finala sve razbijali i u finalu su bili favoriti, a nemci ih tad dobili glat sa 15-ak razlike...
  • 0

#95 starks

starks
  • Members
  • 1,049 posts

Posted 19 January 2009 - 15:48

Što se tiče reprezentacije Hrvatske mislim da dugo vremena nismo tako loše stajali sa vanjskom linijom...biti će velikog,velikog mučenja

Metličić jednostavno nije igrač kakav je bio...a Lacković je uvijek bio zec...

prednosta je domaći teren a šanse rastu ako se Balić usoije vrattiti u formu i ako Červar ne bude radio gluposti kojim je sklon u zanje vrijeme


Srbiju nisam gledao,no sudeći prema izvještajima dižete se...

Francuzim će faliti Bertrand Gille

Španjloci mi izgledaju moćno,no znaju se oni raspasti

Njemci i Rusi se moraju uzeti u obzir...no čini mi se da su Poljaci odvalili Ruse

sve u svemu rukomet je dosta izjednačen
  • 0

#96 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 19 January 2009 - 16:32

Tacno, tacno... meni se od igraca koji sada igraju za vas najvise svidja Cupic, desno krilo... koliko sam gledao protiv Koreje odlicna realizacija, odlicno se ubacuje, brz..
  • 0

#97 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 19 January 2009 - 18:05

Tacno, tacno... meni se od igraca koji sada igraju za vas najvise svidja Cupic, desno krilo... koliko sam gledao protiv Koreje odlicna realizacija, odlicno se ubacuje, brz..



I ja se slažem za Čupića, stvarno dobar igrač (neznam šta redi u Gorenju?). Jedna zanimljivost za tog momka. FALI MU PRST NA RUKI!!!
  • 0

#98 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 19 January 2009 - 18:28

Mada Brazil sigurno ne moze dalje, ovo nam apsolutno nije trebalo... a tacno sam video od pocetka utakmice je bilo lako cemo, lako cemo... kakvi smo mi Balkanci idioti, to je neverovatno. I Hrvatima sa Korejom za malo da se to desi, s tim sto Brazil i Koreja po kvalitetu ne mogu da se porede. Opet smo drugi pobedom protiv Norveske...
  • 0

#99 febo37

febo37
  • Members
  • 19 posts

Posted 19 January 2009 - 18:28

:ph34r:
Izgubili od brazila ???
:D :D :)
  • 0

#100 Issey

Issey
  • Members
  • 5,113 posts

Posted 19 January 2009 - 18:30

Sta ovo bi? Izgubismo od Brazila??! Ajd sad da se pravimo pametni, ko je tu kriv, zasto i kako... Nismo ni juce smeli da izgubimo vec dobijeno, a ovo danas je bez komentara. Klasicna srpska posla, bezveze se izgubi dobijena utakmica protiv favorita i onda padne moral pa se izgubi i od autsajdera... to ozbiljnim ekipama ne sme da se dogodi!!! Mala nada u bolje dane naseg rukometa je kratko trajala! Nikada nisam voleo Cvetkovica i pre par godina kad je izabran za selektora znao sam da nece nista da uradi. Od kad je on selektor odbrana ne postoji jednostavno... nama ce svi dati 30+ golova, pa i ekipe kao Brazil. Plasio sam se onog poraza od juce bas zbog ovoga sto se desilo danas. Za nas je ovo prvenstvo zavrseno, imamo igrace i kvalitet, ali nemamo trenera koji to zna da poslozi... tuzno. Od sjaja do ocaja... sami su krivi a ponajvise Cvetkovic!!
  • 0

#101 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 19 January 2009 - 18:34

Prvo, smirite se malo... ovaj poraz je apsolutno nebitan, posto Brazilci nikako ne mogu da budu ispred nas, zato sto ce ih svi napuniti, pa u krajnjem slucaju i ako izgubimo od Norveske idemo kao treci. Ovo nam nije trebalo pred Norvesku samo zbog samopouzdanja, i ni zbog cega vise, ali mislim da ce da se ponovo naostre i dobiju Norvezane, i da idemo lepo kao drugi iz grupe dalje. I ovaj poraz se brise u drugoj rundi...
  • 0

#102 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 19 January 2009 - 18:35

Sta ovo bi? Izgubismo od Brazila??! Ajd sad da se pravimo pametni, ko je tu kriv, zasto i kako... Nismo ni juce smeli da izgubimo vec dobijeno, a ovo danas je bez komentara. Klasicna srpska posla, bezveze se izgubi dobijena utakmica protiv favorita i onda padne moral pa se izgubi i od autsajdera... to ozbiljnim ekipama ne sme da se dogodi!!! Mala nada u bolje dane naseg rukometa je kratko trajala! Nikada nisam voleo Cvetkovica i pre par godina kad je izabran za selektora znao sam da nece nista da uradi. Od kad je on selektor odbrana ne postoji jednostavno... nama ce svi dati 30+ golova, pa i ekipe kao Brazil. Plasio sam se onog poraza od juce bas zbog ovoga sto se desilo danas. Za nas je ovo prvenstvo zavrseno, imamo igrace i kvalitet, ali nemamo trenera koji to zna da poslozi... tuzno. Od sjaja do ocaja... sami su krivi a ponajvise Cvetkovic!!



Mislim da je malo prerano za takve obtužbe. Stvarno je da se ovo može samo nama desiti,al kako kaže McLeod ova nam utakmica ne znači ništa. Još uvjek vjerujem u NAŠE i mislim da možemo visoko.
  • 0

#103 Issey

Issey
  • Members
  • 5,113 posts

Posted 19 January 2009 - 18:44

Svaka cast na optimizmu, ali posle ovoga danas i onih poslednjih 20 minuta juce, verovati da cemo dobiti Norvezane... ajd videcemo :ph34r:
  • 0

#104 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 19 January 2009 - 18:48

Kojih poslednjih 20 minuta? Tome su kumovale najvise sudije, ne nasa losa igra. Ako mozes da odigras onako protiv Danca, i sutra dan ovako protiv Brazila, valjda je logicnije pretpostaviti da ces da odigras mnogo bolje protiv Norveske, kada se pogleda da imamo i dan odmora, i da cemo ostaviti sada konacno iza sebe ova dva meca, nego da ce biti jos gore?
  • 0

#105 awojobi

awojobi
  • Members
  • 829 posts

Posted 19 January 2009 - 18:59

Ne mogu da verujem!
  • 0