Jump to content


Photo
- - - - -

Rukomet


  • Please log in to reply
7959 replies to this topic

#46 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 17 January 2009 - 18:37

ako smo za neko mesto mislili da nam nikad nece u rukometu faliti to je bilo mesto golmana, a sada nam mesto golmana postaje najveci problem...
  • 0

#47 @lekstina

@lekstina
  • Members
  • 1,595 posts

Posted 17 January 2009 - 18:47

Posle duže vremena gledam našu reprezentaciju ( upravo EGY - SRB). Kako sada izgleda, ima mesta da se nadamo dobrom. Ne očekujem nemoguće od ovog SP, samo da igraju maksimalno pa šta bude :ph34r:
  • 0

#48 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 17 January 2009 - 18:55

ima promena u odnosu na ranija izdanja, al ovo je mnogo slabije nego sto sam ja ocekivao, valjda ce se u nastavku popraviti...
malo mi je cudno da cvetkovic nije poveo rajkovica na prvenstvo...
  • 0

#49 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 17 January 2009 - 19:04

sjajna zavrsnica utakmice nemacka-rusija, nemci vodili i 5 razlike 10 minuta pre kraja, na kraju nereseno, onaj kostigov je prepolovio kilazu i odma brani ko zmaj
  • 0

#50 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 17 January 2009 - 19:14

puuuuuuuni :) :ph34r:
  • 0

#51 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 17 January 2009 - 19:41

ako smo za neko mesto mislili da nam nikad nece u rukometu faliti to je bilo mesto golmana, a sada nam mesto golmana postaje najveci problem...

peja :ph34r: me demantovao, ako ako, samo nek tako nastavi :)
  • 0

#52 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 17 January 2009 - 19:54

Posle prvog poluvremena prokometarisao sam da bi bolje bilo da su na gol stavili strašilo za ptice da bi više lopti skinulo. U drugom je Pejanović bio neverovatan. Kada golman onako brani odmah je sve lakše , i napad bolje izgleda. Nikako da se otmem utisku da bekovi malo previše siluju , ali danas je , kad se sve sabere i oduzme , bilo dosta dobro. Videćemo kako će to izgledati sutra protiv Danaca!
  • 0

#53 Issey

Issey
  • Members
  • 5,113 posts

Posted 17 January 2009 - 20:07

Pejanovic je bio fenomenalan u drugom poluvremenu i to nam je dobilo utakmicu. U prvom su imali malo i straha kako ce sve da ispadne, ipak je prva utakmica posle par godina na jakim takmicenjima, a i gro ekipe su novi igraci. Momci su motivisani i igraju brzo i borbeno, i meni je to najvaznije da vidim kada ih gledam. Videcemo kako ce sve izgledati protiv kvalitetnijih ekipa, iskreno mislim da tesko da mozemo da dobijemo Dance... samo nek igraju kao danas pa sta bude nek bude...
  • 0

#54 @lekstina

@lekstina
  • Members
  • 1,595 posts

Posted 17 January 2009 - 20:12

:) negde pred kraj sam se uplašila da će biti već viđeno. Vodimo i u poslednjim minutima izgubimo utakmicu. Nije loše za početak :ph34r: Golman je čudo!
  • 0

#55 Klotzen

Klotzen
  • Members
  • 1,405 posts

Posted 17 January 2009 - 22:07

Neka mi igramo brz rukomet a rezultati ce doci za par godina. Sa onim starim sistemom jednostavno nikad nista ne bi uradili ni sa duplo boljom ekipom.
  • 0

#56 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 17 January 2009 - 22:19

apro po nas i egipcana, dominikovic i shola su konstatovali da su ocekivali jaci otpor egipta i da su iznenadjeni tolikom razlikom u nasu korist, ali da je po prikazanoj igri rezulktat na kraju ipak bio realan... a pored ovih standardnih favorita za osvajanje prvenstva, davor je istakao svedjane i nas kao favorite iz senke... ne valja to sto nas hrvati hvale :ph34r:
  • 0

#57 @lekstina

@lekstina
  • Members
  • 1,595 posts

Posted 18 January 2009 - 11:11

Neka mi igramo brz rukomet a rezultati ce doci za par godina. Sa onim starim sistemom jednostavno nikad nista ne bi uradili ni sa duplo boljom ekipom.


Tačno! Ovo što smo sinoć videli moglo bi da liči na povratak na stare staze. Ukoliko se nastavi ovim tempom. Brze akcije uvek dovedu do dobrog rezultata na kraju utakmice. Izgleda da se i motivacija malo popravila, jer su ranije izgledali kao da ih je neko motkom naterao da dođu u reprezentaciju ( što i nije isključeno :ph34r: ). Sve u svemu ako ovako budu igrali, rezultati će doći pre ili kasnije :)
  • 0

#58 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 18 January 2009 - 13:21

Tačno! Ovo što smo sinoć videli moglo bi da liči na povratak na stare staze. Ukoliko se nastavi ovim tempom. Brze akcije uvek dovedu do dobrog rezultata na kraju utakmice. Izgleda da se i motivacija malo popravila, jer su ranije izgledali kao da ih je neko motkom naterao da dođu u reprezentaciju ( što i nije isključeno :ph34r: ). Sve u svemu ako ovako budu igrali, rezultati će doći pre ili kasnije :)

sto na stare? bolje da se vratimo na nove staze, posto smo po starim "stazama" igrali najsporiji rukomet od svih zemalja :D
  • 0

#59 @lekstina

@lekstina
  • Members
  • 1,595 posts

Posted 18 January 2009 - 13:37

sto na stare? bolje da se vratimo na nove staze, posto smo po starim "stazama" igrali najsporiji rukomet od svih zemalja :D


Kako god, samo da se vratimo :) Rukomet mi je omiljeni sport, a iz razočaranja ga nisam pratila dosta dugo. Ajde da se ne radujem previše, ali ipak sam se ponadala da je povratak u vrh moguć. Ako se "ubrzamo" i dovoljno dugo imamo motiv ( a ne samo u prvih 15 minuta :ph34r: , kao nekada), možda ona prognoza hrvatskih reprezentativaca i ne bude SF.
  • 0

#60 Lancelot_Bgd

Lancelot_Bgd
  • Members
  • 303 posts

Posted 18 January 2009 - 13:57

За прву утакмицу није лоше, сви ми знако колики је притисак на њој и колико је лакше када се обезбеди друго коло. Али голман нам је лудило, што каже мој другар јуче човек је ауторитет, када га виде играчи може тата да им буде :ph34r:
Срећно вечерас против Данаца, па шта нам Бог да!
  • 0