Jump to content


Photo

DOBRA STARA VREMENA ? ? ?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
154 replies to this topic

#151 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 23 March 2004 - 00:58

nista  strasno,  Stoprocentni, ne  pricas  ti ovde  samnom

ella    je  novi  lik

nema  samnom  veze

al  pozdrav  tebi,  anyway


elle  /  glede  nick-a    :lol:  imal  koje  vozilo ?        :lol:

Ma crkla ambulanta odavno :lol: . A za nick sam kasnije primijetio. Jednostavno me mrzelo da editujem. :lol:

#152 NeedleSharing

NeedleSharing
  • Members
  • 63 posts

Posted 23 March 2004 - 01:10

DA LI VAM JE ŽAO ŠTO VIŠE NEMA '' DOBRIH STARIH VREMENA''?

Mislim na 60-te....vreme kada su ljudi znali da zive
Kada su muškarci umeli da se udvaraju zenama...i iskreno govoreći- kada su zene to i bile-zene
Mislim na SVA ONA PROŠLA DOBA .... koja eto meni nedostaju a rođena sam mnogo posle toga...i to vreme sam upoznala samo kroz muziku....knjige i filmove.....Mislim i na 50 -te,  70-te....i na sve one godine koje su prošle...

  Volela bih da znam da li jedino meni nedostaju ????
Kako unaprediti ovo vreme u kome smo??? u svakom smislu !!!

mislish,vreme kada su ljudi slushali kretensku muziku,bavili se kretenskom konceptualnom umetnoshtju,nosili cipele iz borova,muvali se po igrankama u domu kulture,slavili prvi maj i 8 mart uz uveli karanfil i svinjski but uzet iz preduzzetja na ler,kada se za likove govorilo "dzek" a za devojke "zenska",kada su najtrendi frizure izgledale kao silovane veverice,kada su tjorave kretenke vrishtale uz pop bljuvotine koje su izvodili kretenski nasmejani gejevi sa too-peom,kada si bio najvetji baja ako djuskash bugi vugi i kada su radneakcije bile glavni "provod",kada su se snimale crno bele drame sa socioloshkom pozadinom i atmosferom kolektivnog suicida,kada je bilo u fazonu biti dlakav/dlakava a abortus poklon za kraj studija?
ne.da sam na mestu nashih roditelja,teshko da bih prichao o svojoj mladosti bez straha da tje me 15 godishnji klinac gledati kao kretena.
dakle,ne.

#153 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 23 March 2004 - 01:15

hahahahahaha, literarno si talentovan, nema sta.

ps. molim bez uvrede gay ljudi.

#154 NeedleSharing

NeedleSharing
  • Members
  • 63 posts

Posted 23 March 2004 - 01:42

pardon,gore sam iskoristio klasifikaciju "gay" chisto kao chinjenicu,ne kao pogrdu...pogrda je doshla kasnije ..ljudi od 30 godina sa perikama.
ah,da,autore topika,deder budi ljubazan,te ukloni ovo samoupravno srce koje si plasirao/la uz topik,uzasno asocira na sindikalnu bombonjeru "bozana" kojom bi brizni muz alkos obradovao svoju dragu domatjitcu za 8 mart(uz to bi ishla i duplo manja doza shamara nego obichno,i seks gde se on zaklinje da netje biti gotov posle 3 minuta).potom bi se svojim "moskvichem" odvezli na ushtje gde bi gledali post-modernistichko izdrkavanje nekog od autora po partiskoj duznosti chije reprodukcije mozemo videti u knjizi "revolucionarno kiparstvo" u vidu spomenika palim borcima na ushtju koje pre lichi na sodomiju puzeva nego na lament postradalima,pevushili "shu bi du bi di,s jezik me poljubi ti" i zamishljali zivot tamo daleko,iza novobeogradskih solitera u kojima ostaci 5 te lichke brigade u kabinama za lift koje su modifikovali u ostave kisele kupus i raso.
inache,osnovano sumnjam da je proshlogodishnje ubistvo premijera veshto smishljeni flare kojim bi se paznja javnosti skrenula sa prave demonske zamisli : misteriozno i nikada razjashnjeno uspokojenije velike zvezde i gurua iz perioda 60 tih,dragana stojnitja,chime bi se zauvek izbrisali tragovi divnoga vremena koje ostade u nashim srcima.da li su uspeli?

Edited by NeedleSharing, 23 March 2004 - 01:59.


#155 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 23 March 2004 - 08:42

:lol:


:lol:



:lol: