Jump to content


Photo

rekli su....


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
274 replies to this topic

#256 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 21 March 2004 - 12:08

e ovo se zove kopernikanski obrt :angry: :lol: :lol:

ili možda zaplet iz meksičko-španskih-kolumbijskih serija

#257 CallCenter

CallCenter
  • Members
  • 1,892 posts

Posted 22 March 2004 - 10:03

...

malo paranoje i zavere za kraj:

andrea1 (majka) - Mar 03, 2004 03:35 (registrovani član)
Da li se ti na forumu B92 pojavljuješ pod pseudonimom Lun?

...

Jok more, pojavljuje se pod nickom MMilica srBkinja. :lol:

#258 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 22 March 2004 - 10:11

gde je bRe to "tamo"?

ako me neko sretne tamo, mnogo da me pozdravite

long time no see :lol:

#259 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 22 March 2004 - 11:08

gde  je  bRe to  "tamo"?

ako me  neko  sretne  tamo,    mnogo  da  me  pozdravite

long time no  see  :lol:

Na serbiancafe.com,Elle,sa gomilom psihopata i nacosa!

#260 Goranz

Goranz
  • Members
  • 11,307 posts

Posted 13 April 2004 - 14:43

Strasno...uostalom,odavno sam ja rekao da ukinuti sve sekcije na ovom Forumu sem sportske...tako bismo ponovo zadobili respekt troglodita sa SC-a..

#261 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 18 April 2004 - 17:35

Predlazem jedan zestok flashmob ovih noci!Sta kazete na to????Da malo osete na svojoj kozi ponosnu Sorosevu omladinu!

#262 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 09 October 2004 - 13:33

ko što rekoh u jednom PMu - mile, arambaša i stefan su za kretene s ninova foruma etaloni kulture, lepe reči i mudre misli.
čuvajmo ih da nam duže traju.

evo malo primedbi na Lunova i moja pisanija:

Тешко искомплексирани Гробати долазе из "лијепе њихове" на српске форуме, не би ли се некако излечили од оне природе, која је својствена марви а не умним створовима. Сифилистичар и прелазни беочуг у инволутивном развоју прачовека (крапинског људождера, свакако), Лун, чак би желео да постане "сунчева зрака". Хајде, марш! У тор, стоко!

Ко је, бре, из кавеза пустио овог смрдљивог курватског мајмуна, бело-црвено-брабоњавог, "чекираног" дупета, по имену Луна или Хелиос? Где су шинтери? Ваљда су они, поред џукела, задужени и за хватање "акробатских" (хробатских) крапиноговноједа


:lol: :lol: :lol:
fun still exists.

Edited by Hella, 09 October 2004 - 13:34.


#263 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 09 October 2004 - 16:07

- primedbe su lepo osmisljene i dobro argumentovane, sve mi se cini da je ovo bégining ov bjutiful frendship


ceznja za prijateljstvom, naglasena pripadnost >> "zajedno smo jaci", usamljenost u toru zaziva nove adepte? odatle "mars //nazad, nashoj // kutji - u tor, stoko"...

neka, neka nama ovih nasih

#264 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 09 October 2004 - 17:53



Cinq cents connards sur la ligne de départ
Cinq cents blaireaux sur leurs motos
?a fait un max de blairs
Aux portes du désert
Un paquet d'enfoirés
Au vent du Ténéré
Le rallye mécanique
Des Mad Max de bazar
A r'commencé son cirque
Au soleil de janvier
Vont traverser l'Afrique
Avec le pieds dans l' phare
Dégueulasser les pistes
Et revenir bronzés
Ravis de cet obscŹne
Et pitoyable jeu
Belle aventure humaine
Selon les journaleux
Cinq cents connards sur la ligne de départ
Cinq cents couillons dans leurs camions
?a fait un max de blairs
Aux portes du désert
Un paquet d'enfoirés
Au vent du Ténéré
Passe la caravane
Et les chiens n'aboient plus
Sous les roues des bécanes
Y a du sang répandu
C'lui des quelques sauvages
Qui ont voulu traverser
Les rues de leurs villages
Quand vous źtes passés
Comme des petits Romel
Tout de cuirs et d'acier
Crachant vos décibels
Aux enfants décimés
Cinq cents connards sur la ligne de départ
Cinq cents guignols dans leurs bagnoles
?a fait un max de blairs
Aux portes du désert
Un paquet d'enfoirés
Au vent du Ténéré
Combien d'années encore
Ces crétins bariolés
F'ront leur terrain de sport
D'un continent entier
Combien d'années enfin
Ces b?ufs sponsorisés
Prendront l' sol africain
Pour une cour de récré
Dans leurs joutes odieuses
Les bonbons bien au chaud
Au fond de leurs délicieuses
Combinaisons fluos
Cinq cents connards sur la ligne de départ
Cinq cents blaireaux sur leurs motos
?a fait un max de blairs
Aux portes du désert
Un paquet d'enfoirés
Au vent du Ténéré

 



taa-ko

#265 CallCenter

CallCenter
  • Members
  • 1,892 posts

Posted 11 October 2004 - 10:48

Тешко искомплексирани Гробати долазе из "лијепе њихове" на српске форуме, не би ли се некако излечили од оне природе, која је својствена марви а не умним створовима. Сифилистичар и прелазни беочуг у инволутивном развоју прачовека (крапинског људождера, свакако), Лун, чак би желео да постане "сунчева зрака". Хајде, марш! У тор, стоко!



Da je Lun ljudožder ovakvi bi davno bili istrebljeni a Hella uskraćen za mogućnost da bude pomenut u paketu i "zadovoljstvo" da citira svekoliku CCCCbandu.



Helios, ako još koji put naletiš na takve, prenesi da CC sez :lol: .

#266 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 09 November 2004 - 13:45

QUOTE(CallCenter @ 11 Oct 2004, 10:48)
Hella uskraćen za mogućnost da bude pomenut u paketu

o paketima jošte malko, za one što antizalaze @ politiku, topič abaut b92 na šešeljuzinom forumu.

QUOTE(neki paranoid)
MIslim da preterujete! Gomila likova tamo je normalna, ali vi izgleda obracate paznju samo na politicki froum i anacionalne! Gomila interesantnih ljudi se moze naci na drugim temama!
A vi ako vam smeta, registrujete se i polako u diskusiju! Ali mudro, prikriveno, bas kao sto oni rade! Vodite racuna o gramatici, postujte pravila foruma, imajte lep nacinu izrazavnja, navodite cinjenice i linkove....
I PAZNJA!!!!!! oni su vrlo opasni iskusni igraci! Drste ledja jedan drugome, jer su oni tim i melju svakoga ko je sam!

Sa obzirom da sam ja tamo dugogodisnji clan, skrenuo bih vam paznju na sledece osobe: Henry i Vladan(iz LOndona)! Na forumu prisutn jedno 4-5 godina, sto mi je vrlo sumnjivo, jer su na forumu svaki dan! KO da su kompijuteski program zadizen da non-stop vitla protiv svega Srpskog! Ili su mozda invalidi primorani da budu u kuci!
Tu je Suboticanin Hella, zatim Ana Denic, TResko, SOnjaL, Vinska Musica, Tihofil, Fancy, Croqy...... nama sta, sve ko Prva Proleterska


car, jebomater, car.
laugh.gif

#267 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 09 November 2004 - 15:21

locirani ste i zavedeni u kartoteku
sad ste gotovi
nego sta, ko vam je kriv kad vitlate protiv svega srpskog na sav glas

#268 Krampa

Krampa
  • Members
  • 4,481 posts

Posted 09 November 2004 - 15:49

http://www2.serbianc...&thread=4589312

rolleyes.gif

#269 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 10 November 2004 - 14:06

QUOTE
A vi ako vam smeta, registrujete se i polako u diskusiju! Ali mudro, prikriveno, bas kao sto oni rade! Vodite racuna o gramatici, postujte pravila foruma, imajte lep nacinu izrazavnja, navodite cinjenice i linkove....



roflmao.gif lol_2.gif lol_2.gif (koji strah od pravopisa i gramatike, hihihi)

Edited by Ziza, 10 November 2004 - 14:06.


#270 foto

foto
  • Members
  • 815 posts

Posted 06 February 2005 - 13:19

kozakoza (elektronicar) - 3. februar 2005. u 05.30 (registrovani član)

opet ja nisam hteo ali ali
ima mnogo stvari koi ulaze u izbor aparata i njegove osobine ali kao prvo ko uzima aparat i zašto će da mu sluzi odnosno namena aparata ako slika samo ono što se desava okonjega pravi male slike potpuno je svejedno koji aparat kupuje svi su dobri za tu namenu ali ako se trazu malo vise e ondanastaje problem dupli problem ako neko slika i prirodu i sportske nastane i ako slika u mestama gde je zabranjena upotreba blica muzei razne priredbe i slično onda aparat koji nema iso min 800 ili 1600 ne odgovara i ili aparati sa malim promerom objektiva ali recimo nikon na stotine razne objegtive koje da skoro pokrivaju skoro sve potrebe od sporta pa nadalje i da ne zaborivimo nije svaki objektiv objektiv bez razlike kako se zove ako se udje na jedan novozelandski sajt može da se nauci puno jer najvaznije je razlaganje objektiva odnosno broj linija po inc i to tako da u centru ako je 100 linija a na krajeve 80/90 to je odlično a ako u sredini 100 a na krajeve i do 40/50 kao sto imaju vecina objektiva kanonova svako povecanje slike prati i izoblicenje a kod nikona ne a to je u razliki cene i izrazeno
ok ndadolazi i ono drugo ato je sistem merenja fokusa daljine i eksponaze ako je jedna ulica ugradu u podne pola u senci pola na suncu sa canonom ako slikate izlazi pola se vidi pola pola tamno ako se slika sa nikonom imabalans tako se podednako vidi i jedna strana i druga strana sto je jako bitno kad se slika na brzinu odnosno kad je namesteno automatski da slika jer kad se setis da slikas treba odma vadis aparad i odma slikas probaj to sa canonom pa odma ti je jasno ko je ko nije ni nikon svetac ima i bolji aparati ili i po ceni malo vise cena nikona bez objektiva u celom svetu je ista oko 1000 dolara a sekan hend nikonove objektive ima dosta i to bo dosta niskoj ceni ima malih aparata vrlo dobrih ricoh gx iso 100-1600 makro 1sm vrlo brzi ili ko voli ptice da snima panasonik serija lumix dmc-fz3 lajka objektiv ima stabilizaciju slike zim optikal puta 12 i to za male pare ok i jas malo preteraao ali zato je sajt da malo promenimo iskustva i malo popricamo
pozdrav koza



------------------------------------------------------------------
Nema veze sa politickim i nacionalnim stavovima na CS ali je impresivno.

Bez tacke, zapete, velikog slova itd.

Amazing...


PS

Nije losa tema, pa da se vrati malo u zivot.