Jump to content


Photo

Sta bi zeleli


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
34 replies to this topic

#31 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 23 December 2003 - 18:49

da decembar traje 36 dana
da kamichak i ja ne prisustvujemo stvarima kao sto je bila ona sinoc :lol:

#32 kinky kitten

kinky kitten
  • Members
  • 2,915 posts

Posted 23 December 2003 - 20:06

Proputovanje po južnoj americi u trajanju od 6 meseci.... bar!

#33 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 23 December 2003 - 20:38

da kamichak i ja ne prisustvujemo stvarima kao sto je bila ona sinoc :lol:

indeed

:lol:

#34 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 24 December 2003 - 09:51

Čekajte bre, ne očajavajte! Za nesanicu ima leka, samo što ste ga možda smetnule s uma. Idite u najbližu knjižaru i kupite neki udžbenik iz biologije za srednju školu. Napravite sebi dobre uslove za spavanje - već kako volite (ja volim da mi bude tišina i da sam lepo ušuškana, možda vi preferirate nešto drugo) i pokušajte da se koncentrišete na sadržaj iz udžbenika (preskočite uvod). San će vas savladati u roku od 15 minuta (meni lično treba dva minuta, ali računam - ima i izdržljivijih).

(Izvinjavam se svim fanovima biologije, znam da ih ovde ima. Ako vam je ta oblast zanimljiva, izaberite neku drugu; svako ima svog neprijatelja!  :lol: )

Ja pokushala sa ustavom, ali se javio drugi problem, prosto nisam mogla da se skoncentrisem na tu smarajucu materiju dovoljno da bih bila u stanju da citam, misli su mi lutale a ja ostala budna do prve svrake koja je ujutro graknula.

#35 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 24 December 2003 - 09:53

AAAAA, ne, ja bih zelela da se ukine hebeni flood control na globalnom nivou i da svi zaborave daje ikada postojao, a ne da klikcem 2x back i link da bih mogla da replayam...