Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

O serijama


  • Please log in to reply
7500 replies to this topic

#6646 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 28 January 2018 - 10:29

Završavam prvu sezonu serije Rick and Morty-vrh! :D
  • 0

#6647 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 29 January 2018 - 22:09

Pogledao sam prve 2 epizode ovog Counterpart-a sa Simmonsom i vrlo sam zadovoljan. Gledace se.

http://m.imdb.com/title/tt4643084/
  • 2

#6648 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 30 January 2018 - 11:20

Čačnuo i ja prve dve.

Solidno, zanimljivo.

Boldvinka je bomba.
  • 0

#6649 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 31 January 2018 - 15:04

Jeli gledao neko The Handmaids Tale i kakvi su vam utisci? Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk
  • 0

#6650 riviera

riviera
  • Members
  • 4,746 posts

Posted 31 January 2018 - 15:32

3 sezona gomore mozda i najbolja, lik enca je pun pogodak.


  • 2

#6651 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 31 January 2018 - 23:00

Jeli gledao neko The Handmaids Tale i kakvi su vam utisci? Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk

Gledao sam ja.

 

Serija je dobra, ok preveliki hype je oko nje, pretežno zbog aktuelnih političkih dešavanja u USA, ali je generalno vredi odgledati.


  • 0

#6652 kosta

kosta
  • Members
  • 3,139 posts

Posted 01 February 2018 - 02:07

Nastavljeno snimanje House Of Cards,dve epizode snimljene sa Spejsijem prosle godine su potpuno odbacene. Vracaju se skoro svi likovi,ukljucujuci Stampera.
  • 1

#6653 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 01 February 2018 - 05:39

Dark je predobar,

impressed


  • 1

#6654 berti

berti
  • Members
  • 3,125 posts

Posted 01 February 2018 - 08:00

3 sezona gomore mozda i najbolja, lik enca je pun pogodak.

Meni se vise svidjaju prve dve sezone, narocito druga. Enco Plava krv je sjajan lik, bas vuce seriju. Djeni mi je nekako bledunjav.


  • 1

#6655 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 01 February 2018 - 08:32

Dobra je treca sezona Gomore. Mozda ne na nivou prve dve, ali skroz gledljivo.
  • 1

#6656 leki bg

leki bg
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 01 February 2018 - 14:13

Meni je Babylon Berlin jedan pozitivni šok! Serija je fenomenalna u svakom smislu, preporuka!

Da dopunim...sjajno prikazana atmosfera Berlina u tim kasnim 20im, pst sindrom kod vojnika iz Velikog rata, uticaj tog nesretnog Versajskog sporazuma na ego Nemaca, nemastina, ali i vrlo prisutan drustveni i kulturni zivot. Politicke borbe izmedju socijal-demokrata i konzervativaca koji su legit opcije u tom trenutku, svest da su komunisti tu i potpuna nesvest od moguceg nadiranja nacional-socijalista. Muzika sjajna, gluma takodje...budzet serije jeste bas veliki za evropske uslove, ali je opet mizeran u poredjenju sa US produkcijom.


  • 2

#6657 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 01 February 2018 - 14:36

Da dopunim...sjajno prikazana atmosfera Berlina u tim kasnim 20im, pst sindrom kod vojnika iz Velikog rata, uticaj tog nesretnog Versajskog sporazuma na ego Nemaca, nemastina, ali i vrlo prisutan drustveni i kulturni zivot. Politicke borbe izmedju socijal-demokrata i konzervativaca koji su legit opcije u tom trenutku, svest da su komunisti tu i potpuna nesvest od moguceg nadiranja nacional-socijalista. Muzika sjajna, gluma takodje...budzet serije jeste bas veliki za evropske uslove, ali je opet mizeran u poredjenju sa US produkcijom.

 

Ja sam čuo proporuke za taj Babylon Berlin na više mesta. Mislim da je nemački jezik jedino što me u ovom momentu sprečava da ga odgledam.


  • 0

#6658 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 01 February 2018 - 18:04

Jeli gledao neko The Handmaids Tale i kakvi su vam utisci? Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met TapatalkGledao sam ja. Serija je dobra, ok preveliki hype je oko nje, pretežno zbog aktuelnih političkih dešavanja u USA, ali je generalno vredi odgledati.

Odgledah prvu sezonu i serija je ostavila dobar utisak. Praticu i drugu sezonu.

Trailer

http://youtu.be/xxQhWrAcQnE

Edited by Doorn, 01 February 2018 - 18:07.

  • 0

#6659 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 01 February 2018 - 20:29

Da dopunim...sjajno prikazana atmosfera Berlina u tim kasnim 20im, pst sindrom kod vojnika iz Velikog rata, uticaj tog nesretnog Versajskog sporazuma na ego Nemaca, nemastina, ali i vrlo prisutan drustveni i kulturni zivot. Politicke borbe izmedju socijal-demokrata i konzervativaca koji su legit opcije u tom trenutku, svest da su komunisti tu i potpuna nesvest od moguceg nadiranja nacional-socijalista. Muzika sjajna, gluma takodje...budzet serije jeste bas veliki za evropske uslove, ali je opet mizeran u poredjenju sa US produkcijom.

Ona scena, valjda u poslednjoj epizodi, kada se služavka sudara sa onim momkom na stanici i pada i sva izgubljena se podiže i vidi na ruci tog mladića kukasti krst je epska. Kroz celu seriju provejava duh nacizma, a opet izgleda sve toliko daleko i taj "sudar" na stanici je bio i sudar sa realnošću, pošto su svi bili zauzeti nekom svojim stvarima i problemima i nisu ni primetli zlo koje je bilo u stvari sve vreme tu.

 

Odlična serija.


  • 3

#6660 leki bg

leki bg
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 02 February 2018 - 13:33

Ona scena, valjda u poslednjoj epizodi, kada se služavka sudara sa onim momkom na stanici i pada i sva izgubljena se podiže i vidi na ruci tog mladića kukasti krst je epska. Kroz celu seriju provejava duh nacizma, a opet izgleda sve toliko daleko i taj "sudar" na stanici je bio i sudar sa realnošću, pošto su svi bili zauzeti nekom svojim stvarima i problemima i nisu ni primetli zlo koje je bilo u stvari sve vreme tu.

 

Odlična serija.

Exactly the point...provejava i antisemitizam i mrznja prema pobednicima I WW i zelja za osnazenjem tj.stvaranjem nove nemacke vojske i mrznja prema boljsevicima, sve je tu, drzi te u pripravnosti do tog reality bitea - sudara na stanici! 


  • 3