Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

O serijama


  • Please log in to reply
7500 replies to this topic

#5506 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 17 March 2017 - 01:45

Ova Stotka, ajd što je tupava serija, nego najgore od svega od tolikih mica oni stave onu bljuzgavu Clarke, i glumicu koja je glumi, da bude glavni lik.
Ona i Belami su dosadniji nego bilo koji Smolvil.

Trenutno Luna barem malo vadi stvar. I sam lik u seriji je kul..

Spoiler


  • 0

#5507 Ecio94

Ecio94
  • Members
  • 110 posts

Posted 17 March 2017 - 09:25

Meni je na momente bio super. Poslednja sezona je malo ispod, ali je ok. Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Dvoumim se između nje i Flashpoint.Gleda mi se akcijska serija pa zato pitam.
  • 0

#5508 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 17 March 2017 - 17:14

Oz svakako spada u top10 najboljih serija ikada, mada tesko da moze da bude ispred Sopranova, Zice, BB i Dekstera.Tu je bas na ivic top5, mada GoT cim se zavrsi bice uvrstena u top5.Subjektivno stavio bih i Mad Men ispred njega i tu je negde u istoj ravni sa Twin Peaks, dok je sigurno bolji od Rome, Boardwalk Empire, Deadwood i The Shield.


  • 1

#5509 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 17 March 2017 - 17:44

Meni je vala The Shield u top 5, pored The Wire-a, BB-a, Sopranovih i Mad Men-a.


  • 0

#5510 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 18 March 2017 - 09:34

Jel čemu Dexter?  Isplati li se pokušavati?


  • 0

#5511 L0shMi

L0shMi
  • Members
  • 2,062 posts

Posted 18 March 2017 - 11:39

Prve dve sezone. Posle smara. @ecio94 idi na Banshee, nećeš se pokajati Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
  • 1

#5512 kosta

kosta
  • Members
  • 3,139 posts

Posted 18 March 2017 - 12:58

Dvoumim se između nje i Flashpoint.Gleda mi se akcijska serija pa zato pitam.

Ovo ti je kao da se dvoumis dal da gledas Cleveland ili FMP :lol+:

Banshee all the way. Uz napomenu da su izbrljavili zadnju sezonu.

Inace, odgledah Power trecu sezonu. Serija je iz godine u godinu sve bolja. Srpski crimelord Milan the human eater? Bring it on! :kece:


  • 0

#5513 kosta

kosta
  • Members
  • 3,139 posts

Posted 18 March 2017 - 13:01

Ma ja nisam ni primetio da se The 100 daje na The CW. :ajme:  Sinoć baš nešto gledao most popular u Kodiju (mislim znam da su to liste uzete sa onog Trakta pa je faktički to njihov most popular al opet..) i razmišljam kako bih mogao malo da se prešaltam na neki drugi žanr, a nije da ne volim SF i tako nešto pa rekoh ajde da krenem da gledam polako nešto drugačije i vidim taj The 100 u užoj listi najpopularnijih pa rekoh što da ne. Ali video posle od koga je serija i ohladio se.

 

Ja ne znam dal oni imaju jednu seriju a da valja nešto? Mislim da jedino nešto što sam gledao sa tog kanala je ona One Tree Hill kao srednjoškolac još i tad su bili WB televizija.

CW epska televizija, ne sramoti se. :kece:

Na WB je bilo dosta odlicnih serija, a na CW-u imas npr trenutno Supernatural.


  • 0

#5514 Knipex®

Knipex®
  • Members
  • 6,408 posts

Posted 18 March 2017 - 15:23

Jel čemu Dexter?  Isplati li se pokušavati?

Subjektivni osecaj na osnovu onoga sto si do sada pisao na temu serija koje pratis je da ces se smoriti uz Dextera.


  • 1

#5515 uncletima

uncletima
  • Members
  • 7,571 posts

Posted 18 March 2017 - 15:40

 Rome, Boardwalk Empire, Deadwood i The Shield.

 

Kako li je ovo uletelo u elitno drustvo, da mi je znati...

Spoiler


  • 0

#5516 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 18 March 2017 - 15:45

Prve dve sezone. Posle smara. @ecio94 idi na Banshee, nećeš se pokajati Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

 

Kako smara cetvrta sezona sa Trinitijem?

 

@third and five

 

Prva, druga i cetvrta sezona bi trebalo da te oduvaju s nogu, sve tri sezone se mogu smatrati da su jedne od najboljih stvari koje su snimljene u istoriji televizije i to pogotovo vazi za prvu i cetvrtu sezonu.Treca je blagi pad u odnosu na drugu, skoro da je vrhunska.Nekoliko ljudi je napustilo seriju nakon cetvrte sezone zato sto su tu hteli da zavrse, pa je doslo do pada kvaliteta u sledece tri.Imali su i drugu pristojnu sansu da zavrse sa serijom, ali su je propustili i napravili su katastrofalnu osmu sezonu.Da nije bilo osme sezone, tvrdio bih da je serija bolja od Sopranova i da spada u top3.Uglavnom pokusaj da pogledas do cetvrte sezone, posle toga gledaj na svoju odgovornost i ne ocekuj previse.


  • 0

#5517 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 18 March 2017 - 16:06

Počeo da gledam The Expanse danas, tačnije malo pre odgledao prve 2 epizode.  :)

 

Čini mi se da ću uživati u ovoj seriji, ali posle prve epizode sam bio pomalo pogubljen. Objasne oni sve na početku šta i kako, ali nekako imao sam osećaj kao da sam preskočio nekoliko epizoda pre ove prve. Sve se brzo odigrava. E onda posle druge mi je serija mnogo bolje legla i sad hoću da nateram sebe da sačekam dan, dva pre nego što pustim treću  :D


  • 0

#5518 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 18 March 2017 - 20:25

Momci i devojke gledajte Legion ubija koliko je dobra serija. :-)


  • 1

#5519 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 18 March 2017 - 22:06

Kakve su ovo kritike stotke?  :lol+:

 

Najbolja serija trenutno  -_-

 

Da, u dilemi sam s kojom serijom da krenem. A nisam jos gledao: Taboo, Expanse, Legion, Westworld...

 

Hteo sam da krenem sa The Americans, ali sam odustao.


  • 0

#5520 dali_man

dali_man
  • Members
  • 3,376 posts

Posted 18 March 2017 - 22:56

Ima l neko da mi preporuci neku nemacku seriju, pozeljno sa nemackim titlom?


  • 0