Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

O serijama


  • Please log in to reply
7500 replies to this topic

#4936 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 04 September 2016 - 18:25

Zašto nikako The Night Of?


  • 0

#4937 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 04 September 2016 - 18:42

Spoiler Ko je ona devojka iz taksija? Narcos s2e1
  • 0

#4938 jowanitza997

jowanitza997
  • Members
  • 3,799 posts

Posted 04 September 2016 - 18:51

Random zena


  • 2

#4939 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 04 September 2016 - 18:57

Sad sam pronašao, glumila je u Homeland-u. Ja mislio da je iz prve sezone.
  • 0

#4940 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 04 September 2016 - 19:46

Ja sam je ovdje zapamtio

 

http://www.imdb.com/..._=nm_ov_bio_lk2


  • 0

#4941 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 04 September 2016 - 22:14

Mrsko mi je da pisem u ovom trenutku posto mi se mnogo kunta.Bio sam previse posvecen nfl draftu.Pre desetak sati sam zavrsio sa drugom sezonom.

 

Spoiler


  • 0

#4942 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 05 September 2016 - 11:43

Dok sam gledao drugu sezonu shvatio sam da se malo toga secam iz prve sem par upecatljivih scena tako da mi je tesko da procenim koja mi je bolja od ta dve.Mada cini mi se da su poslednje 3 epizode malo dramski slabije od ostatka jer su tu usporili tempo.Malo su izgubili na dinamici i intenzitetu.Moguce da je i do toga sto sam nakon prvih 7 epizoda imao veca ocekivanja, zato sto je do tada uvek bila jedna scena zbog koje mi je pala vilica.Sem toga nemam nekih zamerki.Pre Narcosa sam veoma malo znao o Escobaru tako da nemam blage veze koji su likovi, dogadjaji i scene ubaceni.Ni ne smeta mi puno sto su Pablovi protivnici malo ostavljeni po strani i sto nisu bolje profilisani, zato sto su oni nisu toliko bitni u celoj toj prici.Zato sto centar druge sezone treba da bude Pablo i njegova slaba tacka+DEA agenti.


  • 0

#4943 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 29,994 posts

Posted 05 September 2016 - 12:09

Mrsko mi je da pisem u ovom trenutku posto mi se mnogo kunta.Bio sam previse posvecen nfl draftu.Pre desetak sati sam zavrsio sa drugom sezonom.

 

Spoiler

jesi zadovoljan drugom sezonom?

 

Sto se tice nastavaka, je li moguce da ce se baviti drugim kartelima. Npr Mexico ili ,sta ja znam, nekadasnja marsejska veza


  • 0

#4944 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 05 September 2016 - 12:22

Blagi offtopic, jel neko uspeo da namesti preko tableta/androida nas prevod na Netflix? Sto je najgore, nece da mi izbaci ni engleski prevod, a u prvoj epizodi Narcosa (koliko sam premotavao da testiram) ima dosta spanskog i to bez onog 'nalepljenog' titla.


  • 0

#4945 Big Ticket

Big Ticket
  • Members
  • 2,502 posts

Posted 05 September 2016 - 16:52

деф је остављено простора за 3. сезону, а би било би идеално да се са овом закључи ствар. Вагнер Мура је брутално одрадио улогу са све карактеристичним Пабловим гегањем и тиковима. Једно се Ескобару не може одузет', а то је љубав према фамилији, што је у пар секвенци Мура феноменално одрадио. 

 

Нетфликс је ипак приказао више ону добру страну, Robin Hood страну Ескобара, љубав према фамилији и сл. Ипак је човјеку било 30к људи на сахрани, тако да је деф имао врлина одређених, али опет причамо о човјеку који је својим акцијама убио више стотина невиних људи, дјеце, тако да ме баш занима каква је оцјена јавности у Колумбији на овакав приказ Ескобара


  • 0

#4946 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 05 September 2016 - 19:15

jesi zadovoljan drugom sezonom?

 

Sto se tice nastavaka, je li moguce da ce se baviti drugim kartelima. Npr Mexico ili ,sta ja znam, nekadasnja marsejska veza

 

Generalno sam zadovoljan, samo sam malo razocaran jer sam ocekivao vise nakon odgledanih prvih 7 epizoda.Sa druge strane ne bih ni za jednu scenu rekao da je suvisna, sve su se fino nadovezale i drago mi je sto nakon druge sezone nema nerazresenih pitanja.

 

Ako si pogledao sezonu otvori spojler.Btw izvrsni producent Padilja dao zanimljivu izjavu Variety na osnovu koje se moze zakljuciti da ce da bude trece sezone.

 

Spoiler


  • 0

#4947 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 29,994 posts

Posted 06 September 2016 - 09:06

Generalno sam zadovoljan, samo sam malo razocaran jer sam ocekivao vise nakon odgledanih prvih 7 epizoda.Sa druge strane ne bih ni za jednu scenu rekao da je suvisna, sve su se fino nadovezale i drago mi je sto nakon druge sezone nema nerazresenih pitanja.

 

Ako si pogledao sezonu otvori spojler.Btw izvrsni producent Padilja dao zanimljivu izjavu Variety na osnovu koje se moze zakljuciti da ce da bude trece sezone.

Nisam, 'Night of' je na programu ... kad zavrsim krecem sa Hoseom& Vagnerom. Interesovalo me jesu li pali poslije prve sezone.


  • 0

#4948 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 06 September 2016 - 11:30

Prvih 5 su fenomenalne.

 

Ostatak cu pogledati kad stignem, mozda veceras 1 do 2 pogledam.


  • 0

#4949 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 29,994 posts

Posted 06 September 2016 - 11:58

Happy Valley najvjerovatnije dobija jos jednu sezonu

 

Speaking at the Edinburgh Television Festival, Wainwright was asked by former Doctor Who showrunner Russell T Davies if the drama would come back. She said: “It will happen but it will be a little while. I have got some good ideas.”

 

 


  • 1

#4950 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 06 September 2016 - 12:44

Odgledao drugu sezonu Narkosa, nedovoljno dramatike cak pomalo i dosadno... mnogo vise logickih gresaka nego u prvoj sezoni... preterase trudeci se da pokazu kako je Eskobar nadasve familijaran covek, kao da nisu znali sta drugo da stave pa su time popunjavali rupe...


  • 0