Jump to content


Photo

Drndara


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
39 replies to this topic

#1 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 08 December 2003 - 00:00

Nekada mi dodju dani kada sam nervozna do poslednje celije i nista mi ne odgovara i svi me nerviraju. Sada tu postoje nijanse u zavisnosti da li me je neko iznervirao i ko, koje je doba dana u mesecu i sl.
Mene zbunjuje ova nadrndanost bez razloga.
Da li je lek ispoljiti bes na nekome (sto je meni nekako najgora varijanta i izbegavam) ?
Uzasnog li dana! Po prvi put sam sebi mogla da dopustim luksuz da se ne vadim iz kreveta i da uzivam, a sve se pretvorilo u uzas! Nedelja, video kloubovi ne radi, a filmovi su mi uvek jedina uteha. Previse nervozna za citanje knjiga...
Kako vi izlazite na kraj sa nadrndanoscu? Da li razlikujete neke nijanse?

Edited by pametnica, 08 December 2003 - 00:01.


#2 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 08 December 2003 - 00:16

Kako vi izlazite na kraj sa nadrndanoscu?

istresem se na momka ili onanishem.

#3 eega beeva

eega beeva
  • Members
  • 282 posts

Posted 08 December 2003 - 00:17

Samo mirno, cekaj, proci ce.... tako treba s tim prirodnim pojavama.

Osim ako imas protivgradne za razbijanje tmurnih oblaka mozdanih svodova...

Edited by eega beeva, 08 December 2003 - 08:52.


#4 I Am Hell

I Am Hell
  • Sleepers
  • 643 posts

Posted 08 December 2003 - 00:32

ranije - lupo bubnjeve

sad - deranje na stoku
ili
alfanumeričko napasanje volova diljem forumskih pašnjaka

#5 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 08 December 2003 - 00:33

trchim
svadjam se oko gluposti
cutim za inat
ne jedem za inat
eto.

#6 reg

reg
  • Members
  • 4,229 posts

Posted 08 December 2003 - 00:41

Narucim 50 divixa i jos 20ak diskova tipa "svi-albumi-neke-grupe(npr. Tinderstick,The Fall, Bauhaus, Bad Religion)itd. Odem do Bucka i uzmem veliku picu, prikljucim stub na creative, uzmem D'or sladoled sa ukusom snenokli i zabacim se ufotelju.

#7 reini dej

reini dej
  • Members
  • 1,160 posts

Posted 08 December 2003 - 00:42

Pametnice, namerila si se na profesionalca.

Razlikujem tacno 57 vrsta nadrndanosti. Sa vremenom sam dosao do zakljucka da delim sudbinu sa izvesnim Rob MekKenom koji je bio Bog Kisha (as in Rain, not as in Quiche) a da to nije ni znao. Njega su naime ceo zivot pratile kise i razlikovao ih je 57 razlicitih vrsta. Sumnjam da se sudbina surovo poigrala sa mnom i dodelila mi slicnu sudbinu ali sa nadrndanoscu.

Ako je u pitanju tip nadrndanosti #41 tj. nadrndanost koja je uslovljena provodom koji je mogao da se dogodi a nije, mada nista specificno nije bilo ni dogovoreno, onda svrljam po forumima i chatovima i izdrkavam se na neduznim prolaznicima. Posto nije u pitanju tip #52, teska nadrkanost sa destruktivno-sadistickim porivima (potreba za screwing with someone's brain) ne odlazim na teme Religija/Apatridi ili pupupu-Politika. Tip #52 ne treba mesati sa tipom #37 koji podrazumeva zelju za unistavanjem materijalnih dobara, ili sa na primer tipom #19 koji pritom podrazumeva i duboki ocaj :lol:

Ako se radi o najobicnijem, elemetarnom tipu #1, lagana, neodredjena nadrndanost, onda probam da je pretocim u nesto korisno, recimo prisilim se da radim, ili da vozim bajs oko jezera ili po keju. Ako je u pitanju #2, koji podrazumeva i nervozu, onda se bavim iskljucivo fizickim aktivnostima (seks iskljucen jer #2 nije dobar za mood). Tip #3 obuhvata i blagu apatiju, u tom slucaju provedem ceo dan u krevetu blenuci u televizor. Tip #4 je nesto tezi jer obuhvata i letargiju i u tom slucaju televizor otpada. Ako se tip #3 poklopi sa radnim danom, okacim DO NOT DISTURB na ledja od stolice i pametni ljudi se pretezno toga i pridrzavaju. Tip #5 je koristan jer je cista mracna nervoza koja se moze kreativno iskoristiti npr. za posao ili za kreativne aktivnosti tipa kuvanja. Tip #6 vec spada u kategoriju nadrkanosti, prituljenog besa kada je najzgodnije istresti se na nekoga. U tu svrhu valja uvek cuvati nekoliko ljudi koji su vas nekada u zivotu zestoko izjebali ili su jednostavno skotovi, pa nije steta ako ih izribate. Tip #7.... aj' ne mogu vise, mrzi me. Od jutros me smara tip #16 (blaga anksioznost sa prezirom prema covecanstvu pojacana gledanjem serije "U setnji sa pracovekom" usled vlage u vazduhu) koju lecim poslom u kombinaciji sa slusanjem muzike. 'Noc!

#8 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 08 December 2003 - 00:46

e reini
upravo sam htela da drndam
kako je buckova pica masna, a d'or zerbo bolji od d'or snenokli
ali si me sprecio :lol:

#9 reini dej

reini dej
  • Members
  • 1,160 posts

Posted 08 December 2003 - 00:58

Ah da, tip #24 kada hrana ne zadovoljava ocekivanja, njene podvrste #25 kada zeljena hrana nije dostupna zbog odredjenog razloga i #26 kada je hrana dostupna ali goji...

#10 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 08 December 2003 - 01:05

Reini, uzmi me za zenu! :lol:

#11 reini dej

reini dej
  • Members
  • 1,160 posts

Posted 08 December 2003 - 01:58

1000 i kusur postova u miraz? Hmmm, not bad my dear, not bad :lol:

#12 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 08 December 2003 - 03:40

...

2 pametnica
.................

Define "nadrndanost bez razloga" i "doba u mesecu"?


2 Dunadan
..............
Interesantan spam:
"Experience The Most Erotic, Pleasurable, Mind Blowing And Intense Orgasms
Ever With The One And Only Jack Rabbit Vibrator".


2 I Am Hell
...............
Mladji brat (ljubitelj bubnjarstva - imao "dupli" komplet) silom me je naucio "opusu" Pajsa, Palmera i Cobhama. J. Baker mu je sluzio za "zagrevanje".
A sto su nas komsije "volele"!


2 reini dej
...............
Pls, - daj taj spisak od 57 vrsta nadrndanosti!
Hebiga, mozda pod stare dane naucim nesto, sto sam propustio.

...

#13 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 08 December 2003 - 08:17

slušalice na uši, pa odvrnem nešto žestoko

ako mogu, obično odem da spavam i onda sva nadrndanost prođe...ali štos je u tome što ne možeš da spavaš uvek kad te neko izbaci iz koloseka

#14 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 08 December 2003 - 08:28

Uh... Sad sam nadrndana, nema nes kafe, a tursku ne da ne umem da skuvam, nego ili bude kaubojka ili abortusha, ili iskipi po celom sporetu pa mi dodje da frljnem onu dzezvu negde. Sad sam se drala na mamu sto nije kupila, mada mogla sam i ja da kupim, ali nisam bila kuci par dana...
Uglavnom, kad sam nadrndana, komunikacija samnom postaje manje vise nemoguca, jer se trud da ne urlam ne isplati.
Intenzivno mrzim ljude oko mene u autobusu, ili se cerekam kao sumanuta sa kolegama na fakultetu. Popusim paklu pljuga na sat, ili tako nesto. I cekam da prodje...I uvek ima neki povod.
Doduse ima ljudi koji me instant oraspoloze, dodju kao bensedin, takvi ne poznaju azdaju sto cuci u meni.

#15 Novajlija

Novajlija
  • Members
  • 95 posts

Posted 08 December 2003 - 09:09

Mene zbunjuje ova nadrndanost bez razloga.
Da li je lek ispoljiti bes na nekome (sto je meni nekako najgora varijanta i izbegavam) ?

Nadrndanost bez razloga!!! Uzas. Probudim se nekada tako raspolozen i ne progovaram ali imam dovoljnu dozu samokontrole i zdravog razuma da znam da mi niko za to nije kriv a po pravilu je to osoba koju prvu "sretnem" tog dana.

To da ispoljis bes na nekome ne da je najgora, vec je nedopustiva varijanta.

Meni su se u petak desile dve stvari zbog kojih sam totalno otkacio. Ali sam sav bes zadrzao za sebe, koliko god da su drugi krivi. U takvim situacijama obavezno izadjem napolje bez obzira na vremenske uslove. Najbolje je kad je uzasno hladno. Sav bes jednostavno nestaje.