Jump to content


Photo

VAŠA NAJVEĆA BLAMČINA


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
545 replies to this topic

#76 DjA

DjA
  • Members
  • 2,189 posts

Posted 25 November 2003 - 01:44

heh..... pre jedno mesec dana prolazim pored pekare sa deckom u njegovom kraju i zastadosmo da pogledam sta ima da se klopa. I bas sam se usresredila na peciva tamo iza stakla, ne spazivsi da tu stoji prodavacica i pekar, i posto nista nije za mene od peciva bilo zanimljivo, slozila sam neku facu i isplazila se :lol: , naglo se okrenula i posli smo dalje! Tek tada sam ukapirala da sam se onim ljudima tamo isplazila.
p.s. necu ici neko vreme u tu pekaru

a pre oko godinu ipo, dve, vozila sam bicikl, vracajuci se iz kupovine i posto vozim kao indijanac (kad nema mesta na ulici, ja skacem na trotoar i sve tako), a i kocnice mi behu lose.........
Bas sam "skoknula" na trotoar i nesto se zagledala u kesu koja mi je bila zakacena za ruchku i pogledah ispred, kad ono ZNAK! Posto nisam stigla ni da zakocim, ni da skrenem i izbegnem znak, ruchkom sam zakacila znak i lepo se ispruzila po trotoaru koliko sam duga (a nisam bas sitna!). Mozete misliti kako mi je bilo da ustanem dok su neki tipovi iz automobila svirali i pretpostavljam umirali od smeha. Eh, da je bar bilo nesto drugo, ali znak !

#77 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 25 November 2003 - 02:02

a pre oko godinu ipo, dve, vozila sam bicikl, vracajuci se iz kupovine i posto vozim kao indijanac (kad nema mesta na ulici, ja skacem na trotoar i sve tako), a i kocnice mi behu lose.........
Bas sam "skoknula" na trotoar i nesto se zagledala u kesu koja mi je bila zakacena za ruchku i pogledah ispred, kad ono ZNAK! Posto nisam stigla ni da zakocim, ni da skrenem i izbegnem znak, ruchkom sam zakacila znak i lepo se ispruzila po trotoaru koliko sam duga (a nisam bas sitna!). Mozete misliti kako mi je bilo da ustanem dok su neki tipovi iz automobila svirali i pretpostavljam umirali od smeha. Eh, da je bar bilo nesto drugo, ali znak !

:lol:
meni se desila slichna stvar. u prvom srednje zurim na prvi chas u 7 ujutro, idem bajsom, trotoarom i ne znam u kojoj brzini ulecem u krivinu sva vazna i nalecem na znak "zabranjeno zaustavljanje i parkiranje".
o parkirala se ja, jashta.
glupacha, niti sam skrenula, niti zakochila, vec direkt, u stilu "padoh, padoh!", udarila zadnjim tochkom, iskrivila korman, smaknuo mi se lanac, pala i odrala oba dlana i koleno (pocepala farmerice). neka baba pochela u daljini da leleche (ne znam da li se smejala ili jaukala)

kad smo vec kod padova, pre par zima mi se desilo da sam pala na ledu 3x u jednom danu.
prvi put dok sam zurila na fax, klasichni banana stil, celom duzinom na ledja, sledeca dva puta dok sam shetala kera.

i svaki put kad mi se tako neshto desi pomislim: ne daj boze da me vidi neko poznat.

inache, onaj m-in blam shipak-shupak :lol: :lol: :lol: :lol:

#78 DjA

DjA
  • Members
  • 2,189 posts

Posted 25 November 2003 - 02:08

U srednjoj skoli sam sedela sa drugaricom u omiljenom kafeu i kada je prisao kelner ja sam citala predgovor neke knjige i rekla :Ja cu jedan GUSTIJI sok od breskve!
Naravno smejali su mi se, a ja nisam htela da priznam da sam to rekla :lol:

#79 DjA

DjA
  • Members
  • 2,189 posts

Posted 25 November 2003 - 02:13

hah, nije bas moj blam ali sam se smejala kao nikad u zivotu. Bila je neka priredba u osnovnoj skoli u kojoj je ucestvovao moj mladji brat a ja sam bila u publici. Njegov razred je nesto pevao i stajali su na tri drvena stepenika (za hor napravljeno), nakon pevanja rekli su im da mogu da sednu slobodno, a neki matorac je gnjavio sa nekim govorom a publika je u tisini slusala. I dok je on tako bla blaaaaa blaaaaaaaaaaa treci stepenik je popustio i poslednji red ucenika je potonuo iznenada uz strasan lom! Moj brat je bio u tom redu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#80 DjA

DjA
  • Members
  • 2,189 posts

Posted 25 November 2003 - 02:22

Tek smo poceli da se zabavljamo, moj bivsi i ja, druga godina srednje skole: dolazim kuci iz skole, zovem ga, javlja se ON. Kazem ja
-Cao. Evo stigla sam, sta se radi?
-Dobar dan, nije Mare ovde njegov tata.
-Daj ne lupaj bre. Pricas sta ima, kako je bilo.
-A? Ma Mare nije tu, otisao je na basket.
- Hahahahahahaa Mareeeeeeeee !!! Od kada sebi tako tepas majke ti???
........ i tako ja nastavim da pricam kako sam se provela kako je bilo, covek me lepo saslusao i rece mi na kraju
-Dobro sine, reci cu ja njemu da ti se javi kad dodje.
....ja i dalje misleci da me pali kazem onako skroz razvlaceci dok pricam
-Dobroooooooooooo Mareeeee, javi seeee posle tuuuuu sam ja.
Spustim slusalicu i ocekujem da tel. pozvoni i da mi kaze da se zezao. Cekammmmmm i cekam i nista.
qqlele, zovnem drugaricu i zamolim je da ga pozove....... Kaze i ona, nije tu Marko.
Nekako sam se kasnije-kada sam coveka i upoznala, izvinjavala...... i tako....... :lol:

#81 DjA

DjA
  • Members
  • 2,189 posts

Posted 25 November 2003 - 02:23

odoh da spavam da ostavim nesto i za sutra :lol:
gn 2 all

#82 tyler durden

tyler durden
  • Members
  • 904 posts

Posted 25 November 2003 - 02:57

blam je kad na forumu ostanes sam
i blam te je

#83 mokuci

mokuci
  • Members
  • 2,928 posts

Posted 25 November 2003 - 03:39

Nisi sam koga je blam.

#84 The Bee

The Bee
  • Members
  • 26 posts

Posted 25 November 2003 - 03:41

#2 Kada sam prijateljicu u srednjoj školi oslovio sa: "Mama."  (Nije čula.)


Na sav glas oslovila profesoricu "Mama" (Cula je, kao i citav razred) :lol:

Imala sam nekih 13-14 godina, i posle susreta sa "simpatijom" krenula sam prema svojoj zgradi. Posto je decko rekao da ce me zvati dan posle, ja sam pocela u svojoj glavi da zamisljam telefonski razgovor
sa njim. Ispred moje zgrade cujem glas "Izvini devojcice"
Okrenem se i na sav glas kazem starijem gospodinu (mazno of course) "Haloooo" :lol:

#85 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 25 November 2003 - 03:49

dodje mi prvi momak prvi put u kucu.
ulazi keva u sobu, donosi sok i grickalice i kaze: Mare, odo ja malo do hipika na kafu

mene blam pojede, shta ce mi reci momak za kevu, jer ona misli na komshije do nas koji se prezivaju Hipik a on na, naravno OMG OMG total and utter cosmic stuff.

#86 mokuci

mokuci
  • Members
  • 2,928 posts

Posted 25 November 2003 - 03:55

Evo 2 iz moje kolekcije:

usisivac 1- pokusavam da vratim u njega gedzt gde se storuje prasina koji je sveze prazan
ali jos uvek sipa prasina na sve strane ... Rekoh, ay malo da taj visak prasine istresem jos
kroz prozor i samo sto sam kucnuo o okvir prozora ispadne mi iz ruke i pocne da pada sa
nijeg sprata zgrade na dole ... na svaki okrz komsijskih antena dizali se oblaci prasine i
posto je bilo leto ceo komsiluk bezbrizno tracari ispred zgrade kada ih je fleshbengovala
nehoticna dust bomb. Ja zbriso sa prozora dok su pokusavali da pogledaju na gore.
Ali neko je morao otici po vazan deo usisiavaca i `ladno sam zamolio kevu da vadi vruce
kestenje tj sidje pred masu.

usisivac 2- ukljucio sam ga na produzivac na kojem su prikljuceni :pisi,divdi,zvucnici,punjac za mobi
i nije se redovno ni startovao kada je sprzio ups preko koga ide taj produzni kabel.

sta ti je mozak? :lol:

#87 PP

PP
  • Members
  • 83 posts

Posted 25 November 2003 - 04:53

Letnji dan (nije da ima nekog znacaja, ali sam nekako morao poceti). Rucak kod prijatelja na njegovom placu (Vrcin). U dnu placa ogradjeni deo u kome je kokosinjac. Kokoske izvan kokosinjca, ali se i dalje muvaju u tom ogradjenom prostoru.

Par (tip i zenska), koje sam do tada samo povrsno poznavao, komentarisu za kokoske:
"Kad bi tamo nasa Sara upala, sve bi ih rasterala".

Moje ultra-logicno pitanje sledi:

"A koje je rase Sara?" (misleci da je rec o psu)

Odgovor:



dramska pauza koju pokusavam da docaram



"To nam je cerka."


U svoju odbranu mogu samo da kazem da se par minuta pre opisanog dijaloga vodio jedan o psima...

#88 PP

PP
  • Members
  • 83 posts

Posted 25 November 2003 - 05:23

Uf, za ovaj blam sam mislio da sam ga uspesno zaboravio :lol:

Prvi put kod ortaka u kuci. Kolege na fakultetu, valjda smo razmenjivali neke knjige/sveske, yebem li ga.

- Sedi, hoces kafu?
- Hocu.
- Moze koka-kola?
- Moze. (taj jos hranu i pice nije odbio, prim. aut.)

Ortak utvrdjuje da nema nista u frizideru (opet letnji dan :lol: ) i istrcava u samisku prekoputa. Ostajem sam samo par trenutaka, posto u kucu ulazi ortakova majka.

- Dobar dan, ja sam *** kolega sa fakulteta ***.
- Zdravo sine, rekao mi je *** da ces doci, nego (vise za sebe, ali dovoljno glasno da cujem) gde li se sad zavukao taj pas?
- Otisao je prekoputa da kupi neki sok.
- ????

Tu ja shvatam da gospodja mozda i ne misli na svog sina, vec mozda postoji mogucnost da je bila rec o pravom psu.

I bese tako.

#89 mokuci

mokuci
  • Members
  • 2,928 posts

Posted 25 November 2003 - 06:40

more dogs! :lol:

Suncan dan, 2 popodne, ljudi idu s` posla i na posao.
Copor pasa na travnjaku ignorisu okolinu i ludo se medjusobno
zabavljaju. Ja biciklom i padne lanac.
Snimi me najmanja dzukela iz gomile i dotrci do mene, skakuce i laje.
Mali je, ko ga sisa ja cu da podignem noge gore i ne moze mi nista.
Tu dodje i njegova ekipa skacu sa svih strana, ostali ljudi normalno
kul prolaze, njih ne diraju ... Uspeju nekako da mi skinu sic sa bicikla
i zadovoljno ga odnesu tamo gde su se i ranije zabavljali.
U zaru zabave su ga skroz iskidali i urnisali ... A da blam bude veci
neka deca se sazalila, otisla do njih, uzela ga od pasa i donela meni onako
iskidanog u delovima ... Zemljo, otvori se!
Da jos uvek nije bio skrsen lanac pobegao bih od dece just like that.

Edited by mokuci, 25 November 2003 - 06:41.


#90 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 25 November 2003 - 08:10

Letnji dan (nije da ima nekog znacaja, ali sam nekako morao poceti). Rucak kod prijatelja na njegovom placu (Vrcin). U dnu placa ogradjeni deo u kome je kokosinjac. Kokoske izvan kokosinjca, ali se i dalje muvaju u tom ogradjenom prostoru.

Par (tip i zenska), koje sam do tada samo povrsno poznavao, komentarisu za kokoske:
"Kad bi tamo nasa Sara upala, sve bi ih rasterala".

Moje ultra-logicno pitanje sledi:

"A koje je rase Sara?" (misleci da je rec o psu)

Odgovor:



dramska pauza koju pokusavam da docaram



"To nam je cerka."


U svoju odbranu mogu samo da kazem da se par minuta pre opisanog dijaloga vodio jedan o psima...

:lol: :lol: :lol:
nisi ti kriv :lol:
svako bi pomislio na psa.