Jump to content


Photo

PAAARTIZAN !!!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
48 replies to this topic

#16 Mario Kempes

Mario Kempes
  • Members
  • 542 posts

Posted 13 April 2001 - 01:10

M, kada si vec spomenuo Arkana, da li si to mislio na finale Kupa Jugoslavije iz 1993. godine, kada je Arkan sedio na klupi Zvezde, sa diskretno otkopacnim sakoom i i pistoljcicem koji je virio ispod istog? Ili na susret tog istog Arkana sa Pedjom Mijatovicem pre pocetka te tekme, koju je CZ dobila sa 1:0 (Anto Drobnjak), pa posle boljeg izvodjenja penala i uzela trofej (u prvoj tekmi bilo je 1:0 za PFC).
Ako nisi znao Arkan je tih godina bio prvi covek Zvezde, a posle razlaza i svadje sa svojim prijateljima Dzajom i ministrom Cveletom (koji je poznat i po izjavi da je za osvojen KES najzasluzniji "nas predsednik SMrad" i tako dalje), odlucio je da napravi Obilic i znamo svi sta je posle bilo.
Sto se tice golova sa derbija, meni su dragi svi koje je primio veliki MILOJE (Miloje vrati se), koji je stvarno bio 12. partizanov igrac. Tesko ih je sve i nabrojati. Tarzan Besirevic, Brnovic, Saveljic, Tesovic, Vujacic...

#17 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 14 April 2001 - 22:17

DVAAA : JEDAN !!!

Srki, tvoji vajbovi, mozda su bili presudni ?
Alo !! Be-en !!

Lun :grin:

#18 SOVA

SOVA
  • Members
  • 8 posts

Posted 15 April 2001 - 02:30

ee....CIGANI,CIGANI 2:1!!!!

#19 intruder

intruder
  • Members
  • 334 posts

Posted 17 April 2001 - 12:21

SOVA:
ee....CIGANI,CIGANI 2:1!!!!


Noćna ptico, vežbaj basket da te ne obrukam opet...

#20 SOVA

SOVA
  • Members
  • 8 posts

Posted 17 April 2001 - 21:31

intruder

Noćna ptico, vežbaj basket da te ne obrukam opet...

EEEEEE!! Upadachu , kad hoces , gde hoces i u koliko hoces!!
P.S.-Moze da i moji poeni iz reketa ne vaze!!

#21 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 08 May 2001 - 09:52

E ljudi ove cigane cemo razbiti u finalu kupa .Navijaci ce biti toliko besni da ce pevati Hej pjano partizanovu pesmu

#22 Mario Kempes

Mario Kempes
  • Members
  • 542 posts

Posted 10 May 2001 - 00:25

Cuj razbicemo... Pa vec smo ih razbili: Kapiten Sale Ilic 65. minut - 1:0 (sut po zemlji sa 17m u levi ugao, Kocic "iskusno" ispratio pogledom).
Muslin se sit iskukao i isplakao na KZS posle tekme, ali to se nas ne tice. Nije mu lako dva "kresa" za mesec dana. Malo li je?
Volim Partizan!

#23 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 11 May 2001 - 16:04

Isplako se i vatreni delija Milojko Pantic

#24 ziru

ziru
  • Members
  • 7 posts

Posted 12 May 2001 - 06:46

Cudi me da Muslin nije ponovo izjavio nest poput one njegove "Kradja se nastavlja" - valjda ga je pokolebalo onih 9 uzastopnih utakmica na kojima je Zvezdi sviran penal (kuriozitet: Nis - penal zvezdi na pocetku acimovic promasuje ceo gol, potom na kraju 1.poluvremena ponovo penal za cigane ovog puta drulic postize gol)

#25 Djordjevic

Djordjevic
  • Members
  • 9 posts

Posted 20 May 2001 - 15:41

Mario, u onoj poruci o najsladjim golovima protiv Cigana, zaboravio si Pedju Vasiljevica i zabicu, ha, ha, ha. Taj je sigurno jedan od najomiljenijih za vecinu Grobara.
Zao mi je sto nisi bio u prilici da se uzivo radujes trijumfu na Marakani za Dan pobede (pravo ime za 9. maj 2001), a pogotovo na KZN (komemoraciji) posle utakmice. Ilija mi je preneo tvoj pozdrav iz licnih poruka, a uskoro cu ti poslati i e-mail.

#26 Mario Kempes

Mario Kempes
  • Members
  • 542 posts

Posted 20 May 2001 - 21:40

Pozdrav Cobra, ocekujem tvoj mejl!

Slusao sam malopre na yu-radiju Partizan-Buducnost (zajedno sa Boletom, on je igrao u Rishonu ove sezone, do skoro je ovde bila i M.), bas smo ih izgazili. Bogami kako stvari stoje imamo sanse da dobijemo petu u Podgorici i konacno "upisemo" devetu zvezdicu! Bole se iznervirao, zbog poraza bivseg kluba i zemljaka i zbrisao je u trenutku kuci.
Pisacu ti o ovdasnjoj ligi i kvalitetu (mogli bi i mi da igramo) drugi put. Pozdrav

#27 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 23 May 2001 - 12:47

Pa muslinu odgovara dok vode na tabeli, i sve je regularno. A kao i svaki ciganin kada ih dobijamo sve je neregularno i ostalo. I prosle sezone je bilo tako. Dok smo vodili hoce da napuste ligu, a kadfa im sude par penala, i oni povedu na tabeli, onda je sve regularno.

#28 Goranz

Goranz
  • Members
  • 11,307 posts

Posted 24 May 2001 - 21:54

Jebiga,Zvezda je Zvezda,ove godine im je izmaklo finale Lige Sampiona al sledece nece...

#29 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 25 May 2001 - 17:04

Izmako im je i poraz u Vigu 3:0.Jer ne znate pravila UEFA

#30 Goranz

Goranz
  • Members
  • 11,307 posts

Posted 26 May 2001 - 20:36

Zvezda je uvek iznad pravila...