Jump to content


Photo

Pirates of the Caribbean


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
117 replies to this topic

#16 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 14 October 2003 - 03:23

OMG! ....OMG!! ..........OMG!!!!!! Posted Image

Posted Image

kako ove glumice podnose ovakve scene ....svaka im cast ..ja bi pala ko sveca ....ladno!

eh sad ...come on you f.b92 witches ..come on ruin this topic ..and my emotions ....come on! .......kiss my ess :lol:

#17 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 14 October 2003 - 07:00

Stvarno, vi sto trazite savrsen scenario i ozbiljno shtivo u "Piratu" bas ste cepidlake i zakerala.
Evo, mojim klincima nista ne smeta da ga gledaju svaki dan u bionji.

Btw, film ima dve antologijske scene.

1. "Let's walk ! " - kada armija kostura hoda po morskom dnu.

2. "I feel....cold " - Kada Barbosa biva pogodjen kursumom odmah posto je skinuta kletva.

#18 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 14 October 2003 - 07:44

....come on! .......kiss my ess :lol:

not gonna do it :lol:

if you look carefully, you will see the sign of her own arousal :lol:

#19 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 14 October 2003 - 08:03

a mozda joj je samo hladno?

to hippie:
skroz je sladak :lol:

#20 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 14 October 2003 - 09:42

eh sad ...come on you f.b92 witches ..come on ruin this topic ..and my emotions ....come on! .......kiss my ess :lol:

Evo me, evo me, happy to oblige (osetila sam se p®ozvanom mada mi se niko nije direktno obratio; možda grešim? U svakom slučaju, deal with it :lol: )...

Ja mislim da je super što ti Hippie onanišeš nad Džonijem, to može samo da ti koristi. To što moraš orgazme uživo da prenosiš na forumu je već druga stvar, meni je lično postalo dosadno da me sa svakog topika zaskoči Džonijeva slika virtuelno ovlažena tvojim sokićima, al dobro, ako mi se ne sviđa, znam gde su vrata... B)

Ono što mene interesuje jeste sledeće: u tim tvojim fantazijama gde ti i Džoni seksualno opštite, šta se dešava ako dođe do onoga što ti ne voliš (mogla sam da budem i mnogo direktnija, al rekoh sebi "don't ruin her emotions") - jer i onda grliš toalet ili je sa njim sve lepše i drugačije? Možda su njegove tečnosti duhovne prirode? :lol:

#21 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 14 October 2003 - 10:35

a mozda joj je samo hladno?

to hippie:
skroz je sladak  :lol:

jes vala....

mnogo vode, vetra i dzoni dep ciji dah osecas na vratu.... brrrrrrrrrrr.... :lol:

ej hippie, kad odes u SAD mojne da postanes jedna od onih sto opsedaju slavne. Npr:

"An unknown woman has been arrested today nearby Los Angeles upon attempting to jump over the fence of a movie star property. As our paper learnt in the office of Johnny Depp, the famous movie star will not press charges against the woman holding his photoshopped nude photo and yelling phrases in an unknown language. As we found out, the female trespasser may be the fresh immigrant from the former Yugoslavia, but the INS did neither confirmed or denied this information."

naravno, ovo je sve fikcija, ali my God....

verovatno ja sad na hippie projektujem sta bih ja radio u SAD :lol: Keyword - Christina

:lol: :lol: :lol:

#22 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 14 October 2003 - 13:41

Evo me, evo me, happy to oblige (osetila sam se p®ozvanom mada mi se niko nije direktno obratio; možda grešim? U svakom slučaju, deal with it  :lol: )...

Ja mislim da je super što ti Hippie onanišeš nad Džonijem, to može samo da ti koristi. To što moraš orgazme uživo da prenosiš na forumu je već druga stvar, meni je lično postalo dosadno da me sa svakog topika zaskoči Džonijeva slika virtuelno ovlažena tvojim sokićima, al dobro, ako mi se ne sviđa, znam gde su vrata...  B)

Ono što mene interesuje jeste sledeće: u tim tvojim fantazijama gde ti i Džoni seksualno opštite, šta se dešava ako dođe do onoga što ti ne voliš (mogla sam da budem i mnogo direktnija, al rekoh sebi "don't ruin her emotions") - jer i onda grliš toalet ili je sa njim sve lepše i drugačije? Možda su njegove tečnosti duhovne prirode?  :lol:

Hippie: OMG!! ..witch? :lol:

Johnny: witch my dear ...:lol:

Posted Image

sinoc sam sanjala da su se izvesne b92 forumasice pretvorile u vestice ...kidnapovale Johnny-ja ..vezale ga i mucile :lol: ..grebale svojim crnim kandzama :lol: ...izvodile razne crno magijske rituale .... :lol: :lol: ..meni su oduzele moc govora ..nisam mogla da se pomeram niti govorim ....i onda odjednom ..sva njihova mrznja i bes su se projektovale u meni ..u potpuno kontra efektu ....sva ljubav ovog sveta koja njima fali reflektovala se u meni ..i dobila sam super trouper power ....svojim raznobojnim blestavim zracima sam ih pretvorila u spektar ruznih boja koje su se razlile po Karibima ..i zauvek nestale ...i tako smo ja i Johnny ziveli srecno i dugovecno :lol: ....

i`m a hippie, i`m living between my dreams
i`m a hippie, my last name peace


+

Posted Image

Edited by Hippie, 14 October 2003 - 13:44.


#23 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 14 October 2003 - 14:55

sinoc sam sanjala da su se izvesne b92 forumasice pretvorile u vestice ...kidnapovale Johnny-ja ..vezale ga i mucile :lol: ..grebale svojim crnim kandzama :lol: ...izvodile razne crno magijske rituale .... :lol: :lol:  ..meni su oduzele moc govora ..nisam mogla da se pomeram niti govorim ....i onda odjednom ..sva njihova mrznja i bes su se projektovale u meni ..u potpuno kontra efektu ....sva ljubav ovog sveta koja njima fali reflektovala se u meni ..i dobila sam super trouper power ....svojim raznobojnim blestavim zracima sam ih pretvorila u spektar ruznih boja koje su se razlile po Karibima ..i zauvek nestale ...

A onda je Džoni rekao: "What the fuck? Što mi prekide hardcore s/m predigru i gde se dedoše one s crnim kandžama? :lol: Neeee... Ostao samo spektar ružinih boja! :lol: Dobro Hippie, ni ti nisi loša, dođi 'vamo te zagrlim, samo obećaj da nećeš da mi puštaš novu Enigmu i sve će biti cool." :lol: :lol:

Btw, niko tebe ovde ne mrzi. Mržnja je kompleksna emocija za koju je potreban povod. Probaj da shvatiš da postoji razlika između negativnog mišljenja i mržnje - kao što umeš lepo da obojiš slovca da idu od tamno ljubičaste pa sve svetlije preko lila do roze, tako oboj i prostor između ljubavi i mržnje. Ako me nešto zaista iritira u vezi sa tobom (eto došle smo i do toga) to je što užasno pojednostavljeno poimaš svet oko sebe. Kad bi uložila malo intelektualnog i emocionalnog napora da to raslojiš, mnogo manje bi ličila na dvodimenzionalni lik iz crtanog filma. Priznajem da je mnogo lakše pribeći rešenju "ti si Trnova ružica, a ti si zla veštica", ali kako onda očekuješ da te ljudi ozbiljno shvate? :lol:

#24 Bonzo

Bonzo
  • Members
  • 1,400 posts

Posted 14 October 2003 - 14:59

Wow... :lol:

#25 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 14 October 2003 - 16:03

Posted Image

#26 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 14 October 2003 - 16:22

My point exactly. :lol:

#27 reg

reg
  • Members
  • 4,229 posts

Posted 14 October 2003 - 19:19

U cemu je fora sa tim silnim postovanjem slika, mislim znam ja kako izgleda Dzoni. :lol:

#28 Bata.Ilich

Bata.Ilich
  • Members
  • 5,646 posts

Posted 14 October 2003 - 19:47

Ne razumem hippie sto tracis vreme na forumu, kada mozes da korisnije utrosis vreme gledajuci Depove fotke?
Ako nista drugo, jeftinije je...

:lol:

#29 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 14 October 2003 - 20:30

eh sad ...come on you f.b92 witches ..come on ruin this topic ..and my emotions ....come on! .......kiss my ess :lol:

ess?
Hippe, what is an ess?

jebo ja tvoj IQ kad ni "dupe" na engleskom ne mozes da srochish kako valja.
eeee breeee! samo jedna rech - jedan slog
ass!

kad to nauchish... tj. kad medicina dovoljno uznapreduje da moze da ti regenerishe sve te silne neurone, nestale u "I'm smoking pot" action, e onda cemo da razmislimo o tom kiss - your - Ass chinu.

nice dream though.

ne znam shta me vishe plashi, to shto sanjash nas forumashice, ili shto si nas u snu sjebala.

what fuckin' emotions?
Let me be the first to *BURST* that fucking bubble 4 u, and send you hurling back to reality:
He's a fuckin' movie star!

i kakav topic?
vec si ga unishtila svojim virtualnim onanisanjem.
ovo je topic o filmu, ne o glavnom glumcu.
pokushaj da pojmish to.

Edited by DUNADAN, 14 October 2003 - 20:54.


#30 Spider Jerusalem

Spider Jerusalem
  • Members
  • 298 posts

Posted 14 October 2003 - 21:30

Kao, sto vidite, cena slave nije mala. :lol:


Next Summer: Hippies of the Carribean: The Curse of a Jaded Potheaded Girl

brrrrr, terrible, terrible drug.


You are not: your favorite movie star.
You are not: your drugs, and you are not your orgasm.
You are not: your utter cosmic experience.

You are the all-singing all-dancing Hippie of the world. :lol:

P.S. E.S.S. stands for Extrasenzory Spiritual Sensastions :lol: