Jump to content


Photo

Kontrola rasta populacije


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
19 replies to this topic

#1 Pobunjenik

Pobunjenik
  • Members
  • 3,359 posts

Posted 29 September 2003 - 17:23

Већ дуги низ година Завера нас убеђује како је Земља пренасељена. Да ли је баш тако? На нашој планети данас живи око шест милијарди људи. Применом чисте математике можемо израчунати следеће: ако би се четири милијарде становника Земље преселило на пример у америчку државу Орегон површине 95 607 квадратних миља, четворочланој породици бу припало у просеку 50 стопа с 53 стопе (15,24m x 16,15m). То је отприлике половина типичног стана у предграђима.
Данас у Индији, која је тобоже пренасељена живи 500 становника по квадратној миљи, у Јапану је то 700 а у Холандији чак 800. Поставља се логично питање, како то да у Холандији и Јапану, које су знатно насељеније у односу на Индију, људи имају већи животни стандард? Можда одговор лежи у чињеници да Индија има неки вид социјалистичког система где влада веровање да све што појединац произведе треба да припадне држави. Дакле не ради се о некаквој пренасељености планете већ о системима који преовладавају у појединим државама. Примера ради, због комунистичког режима који влада Кином Кинезима није дозвољено да имају више од једног детета по породици иначе неће добити следовање. Није редак случај да родитељи остављају своју прворођену женску децу испред штабова Комунистичке партије Кине, зато што у тој земљи постоји традиција по којој само мушка деца могу да се брину о старим родитељима.
Уједињене нације увелико позивају на "правичну прерасподелу светских ресурса". Да би то могло да се изведе неопходан је јединствени светски порез, а да бисмо имали светски порез морамо имати Светску владу! Ето шта се заправо крије иза приче о наводној пренасељености Земље. Створити што већи јаз између богатих и сиромашних како би се лакше увео универзални порез.
На крају, за оне који сумњају у ове тврдње, желео бих да цитирам Џејмса Варбурга, члана америчког сенатског поткомитета који је 17. фебруара 1950. изјавио следеће: "Имаћемо Светску владу, свиђало се то вама или не, консензусом или силом!".
Много ће још крви потећи широм света док се не оствари овај морбидни циљ.

#2 sundjer

sundjer
  • Members
  • 653 posts

Posted 29 September 2003 - 21:08

На крају, за оне који сумњају у ове тврдње, желео бих да цитирам Џејмса Варбурга, члана америчког сенатског поткомитета који је 17. фебруара 1950. изјавио следеће: "Имаћемо Светску владу, свиђало се то вама или не, консензусом или силом!".
----------------

Pozdravi Varburga, i prenesi mu sledece citate iz dalje i blize buducnosti, "zemlja NIJE okrugla", "Amerika i Engleska bice zemlja proleterska"... Forumasi setite se jos koje :lol:
A ti opusti se malo i ima li neke teme gde neces da spomenes zaveru :lol:

#3 Tromotorac

Tromotorac
  • Members
  • 5,480 posts

Posted 29 September 2003 - 22:13

Pobunjenik, poruci mu "Ako braca nisu besna, soba nije tesna". B)

#4 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 30 September 2003 - 08:30

svasta...a ja naivan mislio da ZAVERA hoce da nas ima sto vise da bi mogli da pokupe sto veci porez na sve i svasta :lol:

#5 kaliki

kaliki
  • Members
  • 943 posts

Posted 30 September 2003 - 10:24

Gluposti! Pobunjenik, imaš li ti ikakvu predstavu o tome koliko je prostora potrebno da bi se za jedno ljudsko biće obezbedila hrana i čista voda, a o prostoru za odlaganje djubreta koje je čovek u stanju da proizvede koje, najčešće, trajno eliminiše taj prostor iz upotrebe i da ne govorimo.

#6 sabahudin

sabahudin
  • Members
  • 639 posts

Posted 30 September 2003 - 12:06

На крају, за оне који сумњају у ове тврдње, желео бих да цитирам Џејмса Варбурга, члана америчког сенатског поткомитета који је 17. фебруара 1950. изјавио следеће: "Имаћемо Светску владу, свиђало се то вама или не, консензусом или силом!".
                          ----------------

Pozdravi Varburga, i prenesi mu sledece citate iz dalje i blize buducnosti, "zemlja NIJE okrugla", "Amerika i Engleska bice zemlja proleterska"...  Forumasi setite se jos koje :lol:
A ti opusti se malo i ima li neke teme gde neces da spomenes zaveru :lol:

trst je nass!

#7 I Am Hell

I Am Hell
  • Sleepers
  • 643 posts

Posted 30 September 2003 - 12:21

Ja Pobunjeniku dajem za pravo i to u sledećem delu njegovog posta:

"Kick over the wall 'cause government's to fall
How can you refuse it?
Let fury have the hour, anger can be power
D'you know that you can use it?"

Sabahudine, reko sam ti da je Pobunjenik car. B)

#8 sabahudin

sabahudin
  • Members
  • 639 posts

Posted 30 September 2003 - 12:40

Ja Pobunjeniku dajem za pravo i to u sledećem delu njegovog posta:

"Kick over the wall 'cause government's to fall
How can you refuse it?
Let fury have the hour, anger can be power
D'you know that you can use it?"

Sabahudine, reko sam ti da je Pobunjenik car. B)

ma kaki czar...
on bi da uspostavi Vladu onog ludog ludaka
sa ravne gore
:lol: :lol: :lol:
iako se osisao
:lol:

#9 sabahudin

sabahudin
  • Members
  • 639 posts

Posted 30 September 2003 - 12:43

joj, sad cuo:

Take me to a world where the drugs are free
the clubs have no gravity
and every shag guarantee an orgasam!
Yeeaaahh!!
Two orgasams!!
Yeah!!!

#10 sabahudin

sabahudin
  • Members
  • 639 posts

Posted 30 September 2003 - 12:56

Ja Pobunjeniku dajem za pravo i to u sledećem delu njegovog posta:

"Kick over the wall 'cause government's to fall
How can you refuse it?
Let fury have the hour, anger can be power
D'you know that you can use it?"

Sabahudine, reko sam ti da je Pobunjenik car. B)

ma kaki czar...
on bi da uspostavi Vladu onog ludog ludaka
sa ravne gore
:lol: :lol: :lol:
iako se osisao
:lol:

joj silly me..
teksam sad skonto kasi me zvao
:lol: :lol:
sinoty na stajgi sa Leopoldom i lukom piljagicem, mossda zamisliss


pa svi ejtiz tipovi vole clash
a i svi pobunjenici
:lol:

#11 Pobunjenik

Pobunjenik
  • Members
  • 3,359 posts

Posted 01 October 2003 - 13:49

Само се ви зајебавајте, а Завера ради ли ради...

#12 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 01 October 2003 - 14:22

Само се ви зајебавајте, а Завера ради ли ради...

jeste....ima vec 1131 post :lol:

#13 John Lennon

John Lennon
  • Members
  • 304 posts

Posted 02 October 2003 - 15:42

Ljudi treba da zive sto bolje. Zivotni standard je ono bitno. Na kosovu gde se na primer kote ko nenormalni (sto nije bas kulturno jeli) a nemaju ni za leba ni za struju, stvarno se moze reci da ima previse populacije. Hocu reci da ako zivotni standardi to mogu podrzati, treba imati vise ljudi. Ali ne radi se samo o tome gde ce ko da zivi i koliko ce prostora imati. Radi se o proizvodnji hrane. Za jednu osobu treba nekoliko ari zemlje da bi se proizvela hrana, stoka, povrce, sve mislim. Sva predvidjanja nagovestavaju da ce posle 2015 parce farmerske obradive zemlje kostati koliko i najbolji prostor u centru Njujorka. Ali opet niko nista ne cini povodom toga. Glupo covecanstvo. Pft.... ma bice sve ok...

#14 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 02 October 2003 - 17:18

Само се ви зајебавајте, а Завера ради ли ради...

Ovo postaje užasno dosadno...

#15 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 02 October 2003 - 17:31

Ovo postaje užasno dosadno...

vrlo.... ko o cemu, baba o ustipcima. to je verovatno ista ona baba sto se ceslja kad kuca gori :lol: