Jump to content


Photo

Da li ste prasac ?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
58 replies to this topic

Poll: znat cete s<caron>ta prijatelji misle o vama ? (23 member(s) have cast votes)

znat cete s<caron>ta prijatelji misle o vama ?

  1. da (4 votes [22.22%])

    Percentage of vote: 22.22%

  2. ne (5 votes [27.78%])

    Percentage of vote: 27.78%

  3. :ph34r: (9 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

Vote Guests cannot vote

#16 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 14 September 2003 - 02:06

i da pateticno citiram [svoju?] anarhicnu patku: apsolutno sam pukao kao prasac!

#17 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 14 September 2003 - 02:10

double trouble uvek citira new serbish blood koja uvek citira my5thnickname koja uvek citira anarchic! koja uvek citira lolu koja uvek citira lolu iz ogledala...  :lol: ...i like... it...

Me too. xD, kao kad u stripovima ima onaj oblacak jedno govori drugo radi a trece misli (ne obavezno u konfliktu) :lol:

:lol:

edit: grok, grok

#18 Double Trouble

Double Trouble
  • Members
  • 241 posts

Posted 14 September 2003 - 05:02


double trouble uvek citira new serbish blood koja uvek citira my5thnickname koja uvek citira anarchic! koja uvek citira lolu koja uvek citira lolu iz ogledala... :lol: ...i like... it...

Me too. xD, kao kad u stripovima ima onaj oblacak jedno govori drugo radi a trece misli (ne obavezno u konfliktu) :lol:

:lol:


kratke forme i dugacka iscitavanja. :lol:

sve je ustvari pocelo jos odavnije. na filoreti  pored mog kreveta nagomilavale su se knjige koje sam paralelno citala. i eto sta je sada iz toga ispalo. :lol:
neki su pokusali da objasne govor/pisanje u citatima nekom vrstom solipsizma u koji sam upala, a to je tek jedan oblacak [solipsizma].
fragmentarnost izrazavanja preko oblacaka/citata  je pristojno verodostojan oblik prenosenja utisaka. normalno, uvek nesto negde zapinje. fragmenat nam uvek ispostavlja jednu cudnovatost koja prevazilazi svako odrediste / i svakog primaoca /. jedna jednacina  u kojoj se literatura, filozofija, psihoanaliza kombinuju.

povezano, tecno i sklisko izrazavanje uvek podrazumeva jednu izvezbanost, laznost, lukavost kojom se nepovezivo spaja.  prust opisuje napore domacice koja se dovija da okupi u grupu goste koji se medjusobno ne poznaju ili nemaju nicega zajednickog.

moji omiljeni pisci su pisci fragmentarnog.
/  prust, blanso, bart ... i jedna francuska bakuta koja je napisala remekdelce : mala rasprava o fragmentu. upotrebe umetnickog dela. an koklan.  /




#19 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 14 September 2003 - 08:40

2 2xtrouble:

neću više da budem iskren....pogotovo ako je test vrlo glup :lol:

Za sve one koji bi hteli da nauče, ali i da se zabave preporučujem sajt www.mistupid.com .
Na njemu su bar odvojene glupe stvari od korisnih :lol:

#20 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 14 September 2003 - 10:59

i da pateticno citiram [svoju?] anarhicnu patku: apsolutno sam pukao kao prasac!

To je zato sto si prasence. malo. :lol:

#21 sabahudin

sabahudin
  • Members
  • 639 posts

Posted 14 September 2003 - 15:44

nocna mora za zzene
zamis'i

went 2 kill myself...

:lol:

#22 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 14 September 2003 - 18:32

Ma ne sekiraj se, svi smo jeli u lokiju, zvali tete kalasturama i kokoskama, pili pivo iz flajke i tako to.

#23 Diskutant

Diskutant
  • Members
  • 8,262 posts

Posted 14 September 2003 - 18:35

neki dan prilikom prvog pokusaja, a u drugom pokusaju me je mrzelo cak i da otvorim stranicu


Hajde, pls. nemoj da te mrzi, ja cu vrlo rado dodati tvoju tacku u graf.

BTW o kakvoj izlozbi je rec?

#24 Double Trouble

Double Trouble
  • Members
  • 241 posts

Posted 14 September 2003 - 19:06

pa ne znam, nacula sam juce najavu na radio-vestima b92 i jer me je, infantilnu vest o majmunima koji su zapalili iz zuua palickog svu obuzela [ predmeti, dizajn, fasizam ] <--- su jedine kljucne reci koje su mi stigle do uveta

mojih[..........] [sa my5thavatara]  :lol: i bez resavanja testa ako moze :lol:, negde ususkaj na lju-polje, hvala :lol:

:lol:

jaoj, piksi izvini molim te sto sam trolovala topik da li ste prasac?. sad mi je neprijatno. bas sam prase.  :lol:
...
jamie nije prasence. ninajmanje. i swear. ako je dzejmi prasence, onda sam i ja. haug.  :lol:



#25 Double Trouble

Double Trouble
  • Members
  • 241 posts

Posted 14 September 2003 - 19:21

pozivam se na argumente koje je djordje izneo na topiku o internet djubretu / test o politickoj ... /

:lol:


[ btw, uvek glasam za djordje ]



evo resila sam konacno onaj mini-test, pa me konvertiraj u prethodni
>>>
Your Personal Self-Government Score is 80%.
Your Economic Self-Government Score is 100%.
[ da li sam prasac ? :lol: ]
2,047,433 users have taken the quiz so far.

Posted Image

:lol:


Edited by Double Trouble, 15 September 2003 - 03:27.


#26 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 14 September 2003 - 19:23

ma no frx 2xtrouble

#27 Lavinia Amaldi

Lavinia Amaldi
  • Members
  • 2,362 posts

Posted 14 September 2003 - 21:24

went 2 kill myself...

:lol:

hope unsuccessfully :lol: ?????????

#28 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 14 September 2003 - 21:52

jamie says ~ i da pateticno citiram [svoju?] anarhicnu patku: apsolutno sam pukao kao prasac!


m says ~ to je zato sto si prasence. malo. ;)


double-trouble says ~ jamie nije prasence. ninajmanje. i swear. ako je dzejmi prasence, onda sam i ja. haug. :ph34r:


jamie again ~  :lol:  :lol:  :lol:


...

Edited by jamie, 14 September 2003 - 21:53.


#29 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 15 September 2003 - 10:14

Jamie, isto kao i svi smrtnici jede u Lokiju, pije pivo iz flase, nazvao je zenu pogrdnim imenom[ jednom!], mislim da je rekao sisa [nije utvrdjeno u kom kontextu]. i tako to. 5% prasac. prase.

#30 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 15 September 2003 - 10:16

Malo. :lol: