Jump to content


Photo
- - - - -

ATP 2019. - 250&500 serija


  • Please log in to reply
420 replies to this topic

#331 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 03 March 2019 - 14:26

E da, imao je seriju dropšotova, skoro u svakom poenu.

 

Ne znam, ja imam utisak da je servis 80% njegove igre, svi ostali udarci vrlo sporadični. Kad se na to doda hronična nespremnost i neozbiljnost, više mi liči da će ostati neko ko će povremeno da bljesne.


  • 0

#332 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 03 March 2019 - 16:25

Sve čestitke Fedu, stota titula je bila samo pitanje vremena. Verujem da može i Konorsa da prestigne, samo da ga zdravlje posluži :)
 
Ne zna se kad je veća frustracija gledati Kirgiosa, da li kad tankuje i vuče se po terenu ili kad igra kako ume pa se nerviraš što ne igra tako češće :frust: 
 
Doduše njegov stil je generalno riskantan tako da ne verujem da bi mogao da dominira u dužem periodu, ali za komotan top 10 mislim da bi mu i samo servis bio dovoljan kad bi hteo da se dozove pameti. Što ne verujem da će se desiti, ali ko zna, barem ima dosta vremena.
 

Kirjos je i dalje dosta mlad, nije nista iskljuceno u vezi njega, pogotovo imajuci u vidu da ce nastati ogromni brisani prostor kad se povuku ova trojica, a i Vavrinka i Cilic i svi koji su osvajali slemove su isto matori i uskoro ce i oni.

 

Od onih koji su igrali finala slemova ostace Raonic i Nisikori i to kao veterani.

Ja bih volela da se nekako Delpo tu umuva da uzme bar još jedan slem u međuvremenu, ali njemu se obavezno nešto desi kad god uđe u period dobre forme  :(
 
Bravo za Lasla, ne znam kad je neki domaći teniser osim Novaka stigao do dva polufinala uzastopno,plus od ta dva osvojio jednu titulu. Mislila sam da će izgubiti mnogo ranije, ne znam kako je izdržao. U to ime evo još par članaka :)
 

  • 0

#333 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 03 March 2019 - 19:49

Kad DelPo prosli USO nije uzeo mislim da je to to. Nece vise imati onakvu sansu.
  • 0

#334 Kosjan Willavić

Kosjan Willavić
  • Members
  • 4,451 posts

Posted 03 March 2019 - 22:29

Kirjos je i dalje dosta mlad, nije nista iskljuceno u vezi njega, pogotovo imajuci u vidu da ce nastati ogromni brisani prostor kad se povuku ova trojica, a i Vavrinka i Cilic i svi koji su osvajali slemove su isto matori i uskoro ce i oni.

 

Od onih koji su igrali finala slemova ostace Raonic i Nisikori i to kao veterani.

I ja sam sličnog mišljenja, ne verujem da će ikada postati broj 1, ali sam ubeđen da će osvojiti neki GS u Vavrinkinom stilu. Tipujem na W ili AO zbog stila igre.


  • 0

#335 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 05 April 2019 - 10:42

Tipsarevic je dobio WC za Hjuston.


  • 1

#336 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 06 April 2019 - 21:28

u Marakechu Krajinovic i Djere igraju jedan protiv drugog u 1.kolu  :-1:

 

http://www.protennis...019/360/mds.pdf

 

a u Hjustonu, Tipsarevic ide na Sandgrena

 

http://www.protennis...019/717/mds.pdf


  • 0

#337 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 06 April 2019 - 21:43

u Marakechu Krajinovic i Djere igraju jedan protiv drugog u 1.kolu  :-1:

 

 

 

Ako to posmatraš sa vedrije strane, onda zaključiš da će jedan od njih dvojice sigurno u drugo kolo :D 


  • 0

#338 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 07 April 2019 - 17:59

Ipak to nece da se desi posto se Filip povukao sa turnira i umesto njega upada LL.


  • 0

#339 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 09 April 2019 - 18:16

Fabio, prava je umetnost ovako ga polomiti  :hail:  :D

 

https://twitter.com/...664223579848704


  • 0

#340 Cukuru Tazaki

Cukuru Tazaki
  • Members
  • 2,789 posts

Posted 09 April 2019 - 18:40

To je taj rad, elegancija i preciznost...

A ne kao Novak, 10 puta udari reket o podlogu i samo ga blago iskrivi <_<


  • 0

#341 Petar 91

Petar 91
  • Members
  • 3,145 posts

Posted 09 April 2019 - 19:48

Filipa sam danas video, cepa pivce kod Tipsarevica u kaficu. A taman pomislis da se covek uozbiljio :D
  • 0

#342 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 09 April 2019 - 21:03

Filipa sam danas video, cepa pivce kod Tipsarevica u kaficu. A taman pomislis da se covek uozbiljio :D

Bas popodne rekoh kako se uozbiljio otkako ga je Johanson ostavio :lol+:
  • 0

#343 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 10 April 2019 - 03:12

Janko dobio Sandgrena 

 

  Na ATP turnirima ove godine sasvim dobar -> U Australiji je odigrao dobar mec protiv Dimitrova, onda dobio Klana i fino se nosio sa Agutom, sad pobeda protiv Sandgrena koji je 81. i 40ineki na rejsu... Ako ovo celendzere igra neozbiljno i za zagrevanje za jaci nivo, eto njega nazad na turu samo da ostane zdrav i stedi se maksimalno, pa polako, svaki mec koji odigra i podseti nas na neku bravuru zlata vredi...

 

   Prvi set je lagano dobio 6-1, u drugom je gubio 2-5 ali se vratio i onda dobio TB sa 7-4. Bilo je nekih lepih poteza, finih servisa, bekend paralela, ali vidi se da se maksimalno stedi i igra sad pametno, bez forsiranja, koristi dosta slajs, dimenzije terena i igracku inteligenciju. Deluje da je u ovoj fazi karijere mozda bolji na sljaci nego na tvrdoj podlozi. SLedeci je Cameron Norrie, ja stvarno tog coveka nisam gledao. On je 30i neki na rejsu, na listi top50, ne znam ima li sanse protiv njega, ali i ovo je dovoljno. Priblizava se top200 na rejsu, dobio je novih 20 poena a ima ih samo 47. 


  • 2

#344 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 10 April 2019 - 09:12

Norrie je u ovoj sezoni i sasvim dobroj formi. Finale Oklenda (i poraz od Sandgrena bas) i polu-finale Akapulka su mu najbolji rezultati. Ali se mora reci da se radi o igracu cija je igra krojena za brze podloge,posebno beton. U karijeri je odigrao (ne pobedio,vec odigrao) manje od 30.meceva na sljaci.

Ove sezone je na zemlji u glavnom zrebu zabelezio samo jedan trijumf i to protiv mucenog Lajovica sto vise govori o mentalnom i stanju forme kod Lajovica tokom juzno-americke turneje nego o Noriju. Tako da Janko ima pristojnu sansu sigurno.


Edited by The(wizard of)O., 10 April 2019 - 09:12.

  • 1

#345 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 10 April 2019 - 10:18

Nori je klasican americki koledz igrac, iako nije Amer.
  • 0