Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

ATP Finals 2018


  • Please log in to reply
230 replies to this topic

#166 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 18 November 2018 - 18:34

A sta tebi Boxy znaci to da Novakovi navijaci nemaju para da putuju?
E to se zove prepotentni stav Fedovih navijaca koji sa visine gledaju na sve ostale. Mozda jesu siromasniji al im ne fali kulture;)

Nije to prepotentno, to je cinjenica, napravi anketu i vidi koliko je ljudi sa ovog foruma, a da zive u Srbiji, islo na neki teniski turnir. Serbian open se ne racuna :D
I ljudi sa ovog foruma bi se ponasali ok, ali ko zna koliko ima njih koji bas i ne bi...

A sto se tice kulture, prisustvovala sam kad su se Djokovicevi navijaci hvalili kako su uzeli kacket Fedovom navijaci, izvrljali ga markerom i vratili...da li je to normalno ponasanje?
  • 0

#167 niko69

niko69
  • Members
  • 4,580 posts

Posted 18 November 2018 - 18:39

Nije to prepotentno, to je cinjenica, napravi anketu i vidi koliko je ljudi sa ovog foruma, a da zive u Srbiji, islo na neki teniski turnir. Serbian open se ne racuna :D
I ljudi sa ovog foruma bi se ponasali ok, ali ko zna koliko ima njih koji bas i ne bi...

A sto se tice kulture, prisustvovala sam kad su se Djokovicevi navijaci hvalili kako su uzeli kacket Fedovom navijaci, izvrljali ga markerom i vratili...da li je to normalno ponasanje?

Mašiš poentu, a i živiš u zabludi. Većina Vas ovde je Noletov fan samo kada igra kao ove nedelje. Vrati se pa pročitaj komentare dok traju mečevi koji su neizvesni.


  • 0

#168 stefanija

stefanija
  • Members
  • 63 posts

Posted 18 November 2018 - 18:46

Imali su nasi ljudi priliku da gledaju Devis kup pa i Feda u Novom Sadu. Nisam cula da su mu nesto ruzno priredili.. Pobedio je ali ga nisu izvizdali zbog toga ko juce ovi bednici Sasu..
A ovo sa kacketom znas na cega mi lici, kao kad bi jednom bogatom razmazenom detetu jedno dete iz kraja otelo plisanu igracku i bacilo je u bunar da bi ga rasplakao
  • 0

#169 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 18 November 2018 - 18:49

Imali su nasi ljudi priliku da gledaju Devis kup pa i Feda u Novom Sadu. Nisam cula da su mu nesto ruzno priredili.. Pobedio je ali ga nisu izvizdali zbog toga ko juce ovi bednici Sasu..
A ovo sa kacketom znas na cega mi lici, kao kad bi jednom bogatom razmazenom detetu jedno dete iz kraja otelo plisanu igracku i bacilo je u bunar da bi ga rasplakao

 

Cekaj, ja imam RF kacekte i redovno ih nosim po Beogradu, je l' sam ja to razmazeno dete? 

 

U Novom Sadu je bilo dosta i Fedovih navijaca, bilo nas je bas puno, pa nisu ostali mogli da dodju do izrazaja  :lol+:  a i nije igrao Djokovic 


  • 0

#170 calisthenics routine

calisthenics routine
  • Members
  • 8,407 posts

Posted 18 November 2018 - 19:33

Zverev je propustio ogromnu sansu, morao je da uzme onaj poen na 15:30. 


  • 0

#171 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 18 November 2018 - 19:36

Ja sam prisustvovala finalu RG Novak-Endi kada je Novak osvojio najzad RG nanizao svoj niz (nisam putovala jer zivim u Parizu sad ne znam da li je to plusili minus za jednog Novakovog navijaca :huh:) stadion je navijao poprilicno za Novaka, bilo je dosta nasih  (nisam pravila anketu da li su putovali ili su odavde) ali nije bilo ni jednog zizduka ili ometanja ili bilo cega nesportskog u odnosu na Endija.

 

Uostalom poznato je da postoji poprilican broj fedfanova koji su nevaspitani i agresivni, bitno vise nego nevaspitanih fanova drugih tenisera, nismo to mi ovde na forumu izmislili - mozda zato sto oni imaju vise para - vidis o tome nisam razmisljala ^_^  :lol: 


  • 1

#172 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 18 November 2018 - 19:40

A i da dodam da su me sa obog foruma kontaktirali tri clana povodom njihovih dolaska u Pariz na RG tj kupovine karata i sl jedan od njih si i ti, mozda si zaboravila a druga dva su Novakovi fanovi tako da i tu bas nisam sigurna da si u pravu da fedfanovi vise putuju cak i sa ovog foruma


  • 0

#173 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 18 November 2018 - 19:42

Ako imas grupu od 100 ljudi, koliko je verovatnoca da tu bude 10 nevaspitanih.

Ako imas grupu od 10 ljudi, kolika je verovatnoca da su bas svi nevaspitani.

 

Ono bas nije tesko...


A i da dodam da su me sa obog foruma kontaktirali tri clana povodom njihovih dolaska u Pariz na RG tj kupovine karata i sl jedan od njih si i ti, mozda si zaboravila a druga dva su Novakovi fanovi tako da i tu bas nisam sigurna da si u pravu da fedfanovi vise putuju cak i sa ovog foruma

 

Pa na ovom forumu  citava 2 Fed fana, od kojih jedan ne zivi u Srbiji  :lol+:  :lol+:


  • 0

#174 calisthenics routine

calisthenics routine
  • Members
  • 8,407 posts

Posted 18 November 2018 - 19:44

 

 

Pa na ovom forumu  citava 2 Fed fana, od kojih jedan ne zivi u Srbiji  :lol+:  :lol+:

 

Znaci nema vas toliko koliko pricas.  :P


  • 0

#175 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 18 November 2018 - 19:44

Daj Boxy - stadion RG je bio prepun ljudi koji su bili tu zbog Novaka, jedan moj drug je dosao iz Beograda - ceo avion je bio pun ljudi koji su bili dosli samo zbog Novakovog finala, znaci stadion prepun fanova Novakovih pa NIKO nije bio nevaspitan - ono nije tesko ...

 

kako samo dva fed fana koja ne zive u Srbiji - McL nije fedfan? ili ti nisi ? koliko znam oboje zivite u Srbiji


Edited by ciao, 18 November 2018 - 19:45.

  • 0

#176 calisthenics routine

calisthenics routine
  • Members
  • 8,407 posts

Posted 18 November 2018 - 19:47

Novak los.


  • 1

#177 Issey

Issey
  • Members
  • 5,113 posts

Posted 18 November 2018 - 19:48

Pre bih rekao da je Zverev odlican nego da je Novak los. Ne moze da ga probije Novak. Zverev igra kao Kacanov u Parizu...
  • 0

#178 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 18 November 2018 - 19:51

Zverev servira fantastično, 85% sa onakvim servisom, nije lako igrati tada
  • 0

#179 calisthenics routine

calisthenics routine
  • Members
  • 8,407 posts

Posted 18 November 2018 - 19:51

Pre bih rekao da je Zverev odlican nego da je Novak los. Ne moze da ga probije Novak. Zverev igra kao Kacanov u Parizu...

 

Dobar je Zverev, ali Novak bez ostrine u udarcima.


  • 0

#180 NMX

NMX
  • Members
  • 11,160 posts

Posted 18 November 2018 - 19:51

Strasan Zverev za sada. Odlican servis, Novak bez citanja


  • 0