Jump to content


Photo

Evroliga Fantazi 2018/19 - kolone


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 VladeP

VladeP
  • Members
  • 121 posts

Posted 06 September 2018 - 11:45

Kao što naslov kaže.. Još malo pa kreće nova sezona Evrolige, a sa njom i fantaziranje.

 

Ovo je drugačiji tip fantazija, igra se po malo izmenjenim pravilima Nba fantazija. Ko sakupi više kolona je pobedio u duelu. Opširnije o pravilima ću napisati naknadno, ali ako ste igrali Nba fantazi, onda vam je već jasno kako se igra otprilike.

 

Celo takmičenje ćemo igrati preko gugl tabela. Već sam odradio poveći deo posla, odnosno tabela je skoro spremna za upotrebu.

 

Rekoh sebi neću dužiti mnogo na početku, jer imamo još oko mesec dana do početka Evrolige. Dovoljno vremena da se sve pripremi kako treba.

 

Ko je zainteresovan za igranje ovakvog vida fantazija neka se izjasni ovde na temi. Već imam nekoliko prijavljenih, tako da će mi trebati još bar 8 igrača, možda i više ako bude odustajanja nekoga od prijavljenih.


  • 0

#2 Srbin iz Crne Gore

Srbin iz Crne Gore
  • Members
  • 240 posts

Posted 13 September 2018 - 07:02

Tu sam  ;)


  • 0

#3 VladeP

VladeP
  • Members
  • 121 posts

Posted 21 September 2018 - 00:01

Hvala što si se odazvao Srbin iz Crne Gore, nećeš zažaliti!

 

Neočekivano, ali sa jedne strane i očekivano ovo zatišje...

 

Nov sam član na forumu, razumem sve.. Ali već vodim Nba fantazi ligu nekoliko sezona sa dosta uspeha, a i Aba ligu takođe. Tako da bez brige, nisam neki neznalac ili slično. Znam da sigurno ima dosta zainteresovanih za ovaj vid fantazija, imaćemo vremena da se upoznamo tokom sezone, ako je do toga.

 

Ne znam, jednostavno je ovakav tip fantazija meni lično najzanimljiviji od svih.. Dosadili su mi indeks fantaziji realno, odnosno gledanje samo jedne kolone iz statistike meča. Ovde ti je sve bitno.. Svaki skok, asistencija, trojka.. Zanimljivija ti bude tekma za gledanje ujedno.

 

Nego da ne dosađujem sa nabeđivanjem više, znam da sam malo nestrpljiv, ali sezona je tu iza ugla i potrebno je vreme kako bi se ovakav fantazi sredio za početak sezone. Svi koji su zainteresovani neka se jave, takođe ako imate bilo kakvo pitanje, slobodno mi pišite.


  • 0

#4 Srbin iz Crne Gore

Srbin iz Crne Gore
  • Members
  • 240 posts

Posted 21 September 2018 - 08:42

Znam kako ovaj fantazi funkcionise. 

 

PS. Mislim da te poznajem  ;)  :lol+:


Edited by Srbin iz Crne Gore, 21 September 2018 - 08:44.

  • 0