Jump to content


Photo

Finale


  • Please log in to reply
656 replies to this topic

Poll: Finale (63 member(s) have cast votes)

Ko osvaja titulu?

  1. Francuska (43 votes [68.25%])

    Percentage of vote: 68.25%

  2. Hrvatska (20 votes [31.75%])

    Percentage of vote: 31.75%

Ko zavrsava treci?

  1. Belgija (58 votes [92.06%])

    Percentage of vote: 92.06%

  2. Engleska (5 votes [7.94%])

    Percentage of vote: 7.94%

Najbolji igrac sampionata?

  1. Luka Modric (21 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  2. Kylian Mbappe (26 votes [41.27%])

    Percentage of vote: 41.27%

  3. Antoine Greizmann (7 votes [11.11%])

    Percentage of vote: 11.11%

  4. Ivan Rakitic (3 votes [4.76%])

    Percentage of vote: 4.76%

  5. Neko peti (6 votes [9.52%])

    Percentage of vote: 9.52%

Vote Guests cannot vote

#511 drgnk

drgnk
  • Members
  • 600 posts

Posted 16 July 2018 - 21:44

"E, moj druže zagrebački, eto nas kod vas u pljački. Mi ćemo vas opljačkati, a vi ćete svi plakati...".

 

I tako složno se pevalo u glavnom gradu ex.RSK Kninu...sigurno su to bili zanimljivi koncerti, kada se iz RSK na Hrvate bacalo cveće i smotani jointovi, preko koje su Čorba i ekipa željeli potaknuti mir na ovim prostorima

 

Zašto politika na ovoj temi? nema mi smisla.

Pa meni osobni MPT ne predstavlja ništa, baš kao taj Čorba...ne vidim čemu uzrujavanje i stresovi

 

Kako se usuđuješ da u istu ravan stavljaš legendu ex-yu roka i sjajnog tekstopisca i seljačinu s kamenjara koji bi ostao običan konobar da nije bilo rata. Pomenutu pesmu je napisao u formi parodičnog osvrta na patetičnu Stublićevu ljigu od pesme "E moj druže beogradski". Istina je da mu nakon desetina odlično napisanih pesama za Čorbu ova nije trebala, ali bar nije imao ""Čujte srpski dobrovoljci, bando četnici... Jasenovac i Gradiška Stara, to je kuća Maksovih mesara... i slične patologije.


  • 1

#512 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 16 July 2018 - 21:44

Thompson. Fuj fuj fuj.

 

A jbt mislio sam da nikom gluplja ideja od Miligrama na doceku kosarkasa nece pasti ikome na ovim prostorima. 


  • 0

#513 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 16 July 2018 - 21:46

Zmija me za srce ugrizla aaaaaaaaaa

Grkinjo znaaaaaj

Imao je i MPT ljubavnih proljeva. Samo je skužio da je tu konkurencija veća i da je teže doć do para.
  • 0

#514 calisthenics routine

calisthenics routine
  • Members
  • 8,407 posts

Posted 16 July 2018 - 21:51

Ne dramim mnogo.
Ako se ti lako miris sa time da na ovim prostorima nikad nece doci do nekog full ozdravljenja i normalnih odnosa, bez ovakvih sranja, ja se ne mirim.
Ja ne zelim da to toga ne dodje nikad. Ne zelim ni da cekam stalno tih 20,30 godina, pa za 20,30 godina, ponovo.

Ja zelim da se podrazumeva da odmah i uvek bude normalno. U 2018oj godini, vremenu informacija i mogucnosti da svako stekne sposobnost civilizacijskog razmisljanja, ne postoji opravdanje. Mora da se podrazumeva da ne budemo takva vrsta debila. Bicemo svi mi neki moroni, kreteni, pa i nekakvi debili. Ali ovakvi ne smemo biti.

Vidis, dok su tebe i mene roditelji vaspitavali i ucili pravim ljudskim vrednostima, bilo je i onih koji koji to nisu cinili ili nisu uspeli da urade za svoju decu. Tako da ne moze sad i odmah koliko god je ispravno i koliko god moralo da bude tako kao sto kazes. Za tako nesto je nazalost potreban proces i vreme.
  • 0

#515 demagzg

demagzg
  • Members
  • 172 posts

Posted 16 July 2018 - 21:53

Kako se usuđuješ da u istu ravan stavljaš legendu ex-yu roka i sjajnog tekstopisca i seljačinu s kamenjara koji bi ostao običan konobar da nije bilo rata. Pomenutu pesmu je napisao u formi parodičnog osvrta na patetičnu Stublićevu ljigu od pesme "E moj druže beogradski". Istina je da mu nakon desetina odlično napisanih pesama za Čorbu ova nije trebala, ali bar nije imao ""Čujte srpski dobrovoljci, bando četnici... Jasenovac i Gradiška Stara, to je kuća Maksovih mesara... i slične patologije.

 

MPT bi ostao običan konobar da nije bilo ljevičara i kvazi liberala

do 2000god nije mogao napuniti vatrogasni dom u Bednji

 

nije njega populazirao rat, baš naprotiv...populazirala ga je politika nakon 2000god

 

Čorba je meni u istom košu kao i MPT...ne ulazim u glazbene ukuse drugih ljudi, ne pada mi na pamet govoriti drugima što da slušaju i koje albume da kupuju 

jednostavno me ne zanimaju naši tutleki ali sam alergičan na zabrane i na "ispravno" u glazbi, kulturi itd


Edited by demagzg, 16 July 2018 - 21:56.

  • 0

#516 Ripper

Ripper
  • Members
  • 4,494 posts

Posted 16 July 2018 - 21:56

Krstajic koji lajkuje ovo...

 

 

 

DiPPnDhWsAIztkP.jpg


  • 0

#517 denzil

denzil
  • Members
  • 5,693 posts

Posted 16 July 2018 - 21:59

"E, moj druže zagrebački, eto nas kod vas u pljački. Mi ćemo vas opljačkati, a vi ćete svi plakati...".

 

Da te neko pita "oćeš da te opljačkam ili da te zakoljem", šta bi ti izabrao?


  • 1

#518 demagzg

demagzg
  • Members
  • 172 posts

Posted 16 July 2018 - 22:09

Da te neko pita "oćeš da te opljačkam ili da te zakoljem", šta bi ti izabrao?

 

ako me pita deklarirani četnik poput Čorbe, trebalo bi biti isto.

 

u svakom slučaju, opet ponavljam, Čorba je glazbenik, baš kao MPT, prodaju svoju glazbu onima koji je žele kupiti. Ja sa time nemam problema i ne volim kada bi ljudi zabranjivali SRB glazbenicima koncerte u HR,  eto to nekoga vrijeđa, takvi ne smiju u HR i ostale bljuvotine

(npr,Čorba, Ceca, Drljača itd)...to nema smisla i takve stvari nisu dobre za kompletno društvo


Edited by demagzg, 16 July 2018 - 22:11.

  • 0

#519 calisthenics routine

calisthenics routine
  • Members
  • 8,407 posts

Posted 16 July 2018 - 22:09

Krstajic koji lajkuje ovo...



DiPPnDhWsAIztkP.jpg

Nije znao ko je na slici sa Rakiticem. I zar je trebao? Ni ja nemam pojma kako tip izgleda. Ono ... cuo sam za njega, ko je i sta je, glazgenik fasista. Ali sta propustamo mi koji nemamo pojma kako izgleda jos jedna raspala kretencina sa ovih prostora?
  • 0

#520 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 16 July 2018 - 22:27

Svim igracima Hrvatske, koji se nisu ogradili, zelim da nikad vise u zivotu ne osvoje nijedan trofej, da nikad vise ne pobede ni prijateljsku utakmicu (osim ako neki od njih ne obuku dres Junajteda :D )
 

 

Pretpostavljam da si isto pozeleo i srpskim fudbalerima, nakon sto im je na ispracaju pred SP pevao BMK ?

 


  • 0

#521 ZoltanGeraTucheKera

ZoltanGeraTucheKera
  • Members
  • 9,821 posts

Posted 16 July 2018 - 22:28

_Svuci se i zavedi me
ma nisi ti djevica
budi sada moja sva
a poslije dobra ribica_

:kece:
  • 0

#522 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 16 July 2018 - 22:32

Pretpostavljam da si isto pozeleo i srpskim fudbalerima, nakon sto im je na ispracaju pred SP pevao BMK ?

 

Sad prvi put vidim, i zgrozen sam. Ko god da je na ovom klipu od nasih igraca, zajedno sa ovim debilom od selektora, nista im lepo nema za porucit.
Ali ja i pre svega ovoga nisam bio od tih tipova koji navijaju za neke klubove zato sto tamo igraju Srbi. Niti im zelim srecu u karijerama ako su debili. Ko ih jebe...

Ali nisam ja bio nalozen na uspeh srpske reprezentacije.
Bio sam upucen i u momente kad su Lovren i slicni na odredjeni nacin slavili u svlacionici.
I to je sve pogresno, kao i ovo, i to mnogo, ali to na kraju dana jednostavno nije isto kao ovo danas.


 


Edited by Booker Buckets, 16 July 2018 - 22:36.

  • 0

#523 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 16 July 2018 - 22:48

Sad prvi put vidim, i zgrozen sam. Ko god da je na ovom klipu od nasih igraca, zajedno sa ovim debilom od selektora, nista im lepo nema za porucit.
Ali ja i pre svega ovoga nisam bio od tih tipova koji navijaju za neke klubove zato sto tamo igraju Srbi. Niti im zelim srecu u karijerama ako su debili. Ko ih jebe...

Ali nisam ja bio nalozen na uspeh srpske reprezentacije.
Bio sam upucen i u momente kad su Lovren i slicni na odredjeni nacin slavili u svlacionici.
I to je sve pogresno, kao i ovo, i to mnogo, ali to na kraju dana jednostavno nije isto kao ovo danas.


 

 

 

Jeste pogresno zvanje Tompsona na docek, ali da su kojim slucajem nasi ostvarili rezultat vredan doceka na SP, imam neki cudni osecaj da bi zvali BMK da se provoza sa njima na autobusu i da otpeva koju pesmu na balkonu.

 

Da se sad ne prisecam doceka kosarkasa sa EP 2009, kad su se sa balkona pevale pesme BMK, sa Novicom Velickovicem kao glavnim izvodjacem.

 

Tako da.... jbg.


  • 0

#524 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 16 July 2018 - 23:02

Pa kad su idioti i debili, koje ne treba slaviti. Zato ja i ne volim reprezentativna prvenstva. Zato sto takve stvari isplivaju.
I nikakva opravdanja mi nisu "Pa jbg, naboj reprezentacije, predstavljas drzavu". Svako ko peva svog Tompsona ili BMK-a, nema opravdanja za njega.
I onda mi slavimo kao careve takve debile, samo zato sto znaju da probacuju loptu kroz obruc/gol.

Zanimljivo kako bi ljudi polako poceli na sve to drugacije da gledaju kada bi se pricalo "Pozvan je za naciju".
Mada se pominje kao "Pozvan je u nacionalni tim"
I pored toga rec "reprezentacija", imam utisak daje mnogo veci legimitet za takva lozenja. Sto je tuzno.


Ja sam navijao protiv nase kosarkaske reprezentacije jednom zbog dzukackog ponasanja prema Stojakovicu. Ne bi mi bilo prvi put da navijam nekad ponovo protiv nas.

 


Edited by Booker Buckets, 16 July 2018 - 23:04.

  • 0

#525 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 16 July 2018 - 23:02

Pretpostavljam da si isto pozeleo i srpskim fudbalerima, nakon sto im je na ispracaju pred SP pevao BMK ?

 

Ajoj majko, taman kad pomislis da Krstaja ne moze nize da padne :D


  • 1