Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

FK Crvena zvezda 2018/2019


  • Please log in to reply
18402 replies to this topic

#991 svengali

svengali
  • Members
  • 1,430 posts

Posted 26 June 2018 - 14:55

Ништа ме не чуди. Верујем да ће гледати да продају и Радоњића и Савића у овом прелазном року.


  • 0

#992 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 26 June 2018 - 15:34

Teška glupost bi bila vraćati ga u omladince, zbog nekog omladinskog takmičenja koji ne znači mnogo. Naša uprava izgleda želi i planira da omladinci naprave uspeh u toj Ligi šampiona, umesto da se koncentriše na razvoj tih igrača i pripremu za prvi tim.

 

Jedino ako Hajdin ode na pozajmicu, pa on bude drugi levi bek i igra u LŠ. Da vučemo tri leva beka u prvom timu je glupost. Ako su hteli da imaju trećeg igrača 99. godište za LŠ pored Joveljića i Nikolića, bolje da su ostavili onog Jokića koji je igra sa tom ekipom celu sezonu.

 

Nije uopste sigurno da ce ostati, ali jeste procena ljudi iz kluba da je posle Joveljica i Nikolica najtalentovaniji od tih igraca 99 godista, zato je i tu sad, pa ce se videti kako i sta. Ne slazem se bas s tim, al sta je tu je.

 

Popovic je dobar golman, slabiji od Borjana, ali nije kiksara, pouzdan je i bice dobro pojacanje. Nije izvesno da Borjan ide, ali ako stigne ponuda iz PL, mislim da nema teorije da ga zadrzimo, decko ima 30 godina, u inostranstvu je bio epizodista, a sad se pojavljuje mogucnost da brani u jednoj od najjacih liga na svetu. 


  • 0

#993 tsva

tsva
  • Members
  • 9,156 posts

Posted 26 June 2018 - 16:28

Kako moze Popovic biti pojacanje kad je slabiji od Borjana?

 

Samo rec pojacanje iskljucuje takvu opciju.


  • 2

#994 Dropkick Murphys

Dropkick Murphys
  • Members
  • 10,291 posts

Posted 26 June 2018 - 16:39

Isto kao sto je pojacanje Milojevicev ostanak : D Pojacao nas, a bio tu i prosle sezone.
  • 0

#995 Ikac

Ikac
  • Members
  • 2,242 posts

Posted 26 June 2018 - 16:52

Kako moze Popovic biti pojacanje kad je slabiji od Borjana?

 

Samo rec pojacanje iskljucuje takvu opciju.

 

Pojačanje u odnosu na Stankovića i Supića.


  • 0

#996 imbaSpirit

imbaSpirit
  • Members
  • 1,668 posts

Posted 26 June 2018 - 17:12

Umesto da se otvorimo i damo mu jak ugovor na 3-4 godine i lepo njemu i nama


  • 0

#997 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 26 June 2018 - 17:13

Kako mi možemo da izjednačimo platu nekog premijer ligaša?


  • 0

#998 mad for red

mad for red
  • Members
  • 3,266 posts

Posted 26 June 2018 - 17:18

Ili igranje protiv Liverpoola, ManUTD, ManCity... U odnosu na Cukaricki, Vosu i Partizan..
  • 1

#999 imbaSpirit

imbaSpirit
  • Members
  • 1,668 posts

Posted 26 June 2018 - 18:13

Pa otvoris se dobrano, nece on ni tamo da dobije 3 miliona godisnje. Za nekoliko godina sigurnosti na golu to se isplati, ako imas visoke ciljeve. Ako on ne zeli, barem si pokusao.


  • 0

#1000 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 26 June 2018 - 18:21

Pa neće 3 miliona, ali mi ne možemo ni četvrtinu toga na golmana da damo
  • 0

#1001 imbaSpirit

imbaSpirit
  • Members
  • 1,668 posts

Posted 26 June 2018 - 18:47

Pa ta cetvrtina potencijalno moze da nam donese vise od tih tri miliona, ako su hteli le taleku, ako mogu redovno par stotina hiljada da daju za igrace koji nisu ni na klupi, mogu da se otvore za tako bitnu poziciju.
  • 0

#1002 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 26 June 2018 - 20:07

@imbaspirit

 

Druze nerealan si skroz, po nacinu kako rezonujes cini mi se da imas 15-tak godina. San svakog sportiste je da se oproba u najacoj ligi, ono sto je NBA za kosarku to je PL u fudbalu. Dobijes priliku pred kraj karijere da igras protiv Mancestera , Arsenala, Liverpula... da budes deo svega toga, a ti kazes, ma jok bre prece mi je da igram protiv Surdulice gde se u pozadini terena vide krave i ovce...

 

Pa cak i da je plata vecaa u Zvezdi ja bih se odrekao novca i otisao da se oprobam protiv tih ala u PL-u. Borjan nije sada neki zagrizeni navijac CZ-a , ako uopste i navija za CZ, decko je odigrao sezonu iz snova i ima priliku da napravi iskorak u karijeri, i mi sada tu treba da palamudimo i stopiramo sve to. Treba biti covek pre svega, da ne pricam da ce i Zvezdasigurno masno profitirati od tog transfera sto kroz obestecenje sto kroz marketing, jer nema veceg marketinga nego natpisi po novinama i fudbalskim kuloarima da eto Zvezda posluje sa PL klubovima. Jedino LS bi bio veci izazov za njega od PL-a, mislim da bi ostao ukoliko bi se Zvezda plasirala u LS, jer je to ipak takodje ogroman izazov.

 

 

 

Smislen prelazni rok za sada, ja ne znam od kada nisam video da ovako lepo slazemo kockice, dolaze oni koji bi trebali da dodju a odlazi oni koji ili nece imati mesta ili im je vreme da idu. Po meni samo jos Pesica treba prodati, dovesti startnog stopera sto pre, ko i ovog Ebisilia ako je to realno i posle ko zna koliko godina krenuti u kvalifikacije sa kompletno sacuvanim timom koji je jos dodatno ojacan. SVaka cast Mrkeli i Milojevicu, imaju kod mene veliki kredit. Treba i pomenuti onu budaletinu Terzica, ma kakav da je, vidi se da daje sve od sebe da iscupa rezultatski i finansijski Zvezdu, to sto mu kranje namere i motivi nisu cisti je druga prica, ali dosta dobro radi za sada, realno je zatekao devastiran klub u svim pogledima.


  • 1

#1003 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 26 June 2018 - 21:11

Degenek do kraja nedelje potpisuje
  • 0

#1004 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 26 June 2018 - 21:33

Sme li se znati izvor? Sent from my Cool S1 using Tapatalk
  • 0

#1005 Боги

Боги
  • Members
  • 7,209 posts

Posted 26 June 2018 - 22:34

Ебисилио долази сутра у Београд да договори своје детаље. Наша понуда која је била послата АПОЕЛ-у, и била размотрена преко викенда је прихваћена 


  • 0