Jump to content


Photo
- - - - -

Kanada se vraca konzervatizmu?


  • Please log in to reply
728 replies to this topic

#526 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 24 October 2018 - 17:34

Pa ja stalno ovo tvrdim za Kanadske glasace...dok nas ti ubedjujes da ce sada naprasno Kanadjani da glasaju "iz ljubavi" jer si eto ti odlucio da tako glasas.

Vidi, ja sam ovde josh 6-8 godina i palim.

Ako hoce da uvedu islamske zakone, neka uvedu. Ako hoce da rehabilituju Isis teroriste i pedofile, pa dobro. Ako ce shkolske programe da pishu osudjeni pedofili, shta ja tu mogu osim da kazem jadna deca. Vec sada ja za drzavne sluzbenike nisam gospodin, zovu me po imenu, a ja se ne secam da smo ovce zajedno chuvali, najverovatnije zato shto ovce i nisam nikada chuvao. Normalno da ja njih odmah ispravim i oni poslushno slede moje dalje instrukcije, kao i u shkoli Kada me pitaju jesam li ja parent, uvek im kazem da nisam sa psiholoshkom pauzom da im vidim zblanuto lice ..... Kao u balkanskom shpijunu:D ... Pa ko si ti onda ??? Pre nego im trijumfalno kazem da sam ja otac. :D Na kraju, ja zaista i ne bih ziveo u zemlji u kojoj ne bih smeo pod pretnjom zatvora da kazem neshto loshe o nekim karakterima iz crtanih filmova Koji se odazivaju na alah i muhamed. Ali Sam svestan da ce pre ili kasnije stici naredjenje iz "liberalnog" centralnog komiteta da mi ne smeju ugadjati i da me obavezno prijave. To je u istoriji uvek tako ishlo, zar ne? Negde se zvalo fashizam, negde komunizam, ali je dokazano pravilo.

Prichao sam i sa decom o tome, slazu se da bi to bilo odvratno mesto za zivot i da je vec vreme da se radi na rezervnim varijantama.

I opet ja tu ne vidim nishta loshe. Kako sam doshao tako cu i otici. Neka ova zemlja cveta i neka je razvijaju progresivniji od mene. Ovi shto sakate zenske genitalije.

Da li cu se jà njima smejati sa Floride ili iz Tajlanda za ovu temu nije uopshte bitno.

Bitno je da dok sam ovde radim ono shto mislim (znam :)) da je ispravno ..... na birachkom mestu.

I zato bi bilo Dobro da shvatish da ovo nisu obichni izbori, Kao i da postoje stvari koje su malo iznad par procenata poreza gore ili dole. To je "glasanje iz ljubavi". :) I nema cenu.

Edited by Denis Jasharevic, 24 October 2018 - 18:19.

  • 1

#527 nssa

nssa
  • Members
  • 850 posts

Posted 24 October 2018 - 19:37

Vidi, ja sam ovde josh 6-8 godina i palim.


Bitno je da dok sam ovde radim ono shto mislim (znam :)) da je ispravno ..... na birachkom mestu.

I zato bi bilo Dobro da shvatish da ovo nisu obichni izbori, Kao i da postoje stvari koje su malo iznad par procenata poreza gore ili dole. To je "glasanje iz ljubavi". :) I nema cenu.

 

 

Neka ti je sa srecom, ovo kazem bez ikakve ironije. Sto ubosni kazu : svako ima svoju nafaku.

 

Kad vec volis da spominjes fasizam i komunizam, samo da te podsetim da su i jedni i drugi ZNALI sta je ispravno

 

Stvari koje su malo iznad par procenata poreza izgleda da nisu iznad stabilnijeg i jeftinijeg snabdevanja (a i da ne strahujes sta ce da ti se desi u i oko one "legalne" prodavnice na Dundas/Jane)


  • 0

#528 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 25 October 2018 - 00:15

Neka ti je sa srecom, ovo kazem bez ikakve ironije. Sto ubosni kazu : svako ima svoju nafaku.

 

Kad vec volis da spominjes fasizam i komunizam, samo da te podsetim da su i jedni i drugi ZNALI sta je ispravno

 

Stvari koje su malo iznad par procenata poreza izgleda da nisu iznad stabilnijeg i jeftinijeg snabdevanja (a i da ne strahujes sta ce da ti se desi u i oko one "legalne" prodavnice na Dundas/Jane)

 

Pa Bosna ima svoju nafaku. Bila je, ostala i bice josh dugo, dugo, shupak sveta. Ali ja nemam nikakvu nafaku, shtagod to znachilo. Kao shto vidish ja se ne zalim ……. pa mi zato nije potrebna nikakva sreca.

 

Ti poredish dve neporedive stvari. Moje mishljenje i nechiju boleshchinu, grozno dushevno oboljenje, poremecaj. 

 

Moje mishljenje, odnosno tvrdnja da ZNAM, moze biti ispravno ili pogreshno …….. ali ne moze biti bolesno :D . Jer ako ga izlozim pred bilo kojim psihijatrijskim konzilijumom oni ce reci posle 2 minuta …... 'ajde ljudi nemojte da se zajebavate, pustite ovog choveka, savrsheno je normalan.

 

Onog bolesnika, prijatelja liberalne premijerke Ontarija, koja mu je i namestila posao da pishe shkolske programme i bude zamenik ministra obrazovanja :puke:  je sud osudio na 3 godine zbog pedofilije i nagovaranja na seksualni napad na dete i obavezu psihijatrijskog lechenja jer je drzao 45 hiljada slika dece u seksualnom aktu uzrasta otprilike istog kao i njegovo troje dece.  :ph34r:

 

Znachi oni su oboje bolesni i premijerka bivsha i on. Zato su i bili bliski. Iz chega proizlazi da je cela vlada bila bolesna jer su po tom kriterijumu birani. I vaistinu jesu bili bolesni.

 

A to je opasno imati bolesne vlade, I ova sada federalna je bolesna. Pa to je tako ochigledno, Gde god idu vode teroriste sa sobom. Daju teroristima ubicama chekove na 10 miliona dolara. Idu u Vijetnam I slikaju se sa vijetnamskim komunistima sa podignuta 2 prsta. Kazu da je kubanska revolucija uspeshna a brane doktorske disertacije na temu Pravilna ekonomska raspodela u Venezueli.

 

Znachi nisu obichni bolesnici nego teshki, poremeceni, potpuno bez kontakta sa realnsohcu.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

I ti bi sada da poredish mene i njih, bolesnike. Pa necemo tako Dino, necemo ……. Nije ti to dovoljno, nego bi hteo da provuchesh kako ja ZNAM kao shto su znali fashisti/komunisti ……... kojih se podjednako gadim, a da su Kathleen Wynne i Benjamin Levin liberalni, progresivni, buducnost chovechanstva, fini ljudi ….. i razumni.

 

Evo da ti Kazem ……. od ovih govnara su bolji i komunisti i fashisti  :thumbs: …… a jel znash zashto? Zato shto su pokupili sve najgore I od jednih I od drugih, pa josh zachinili sa islamizmom ekstremnim ….. kao da drugachiji I postoji.  :rotflmao:

 

I ja da zivim u tom brlogu i da se valjam u blatu sa tim svinjama? Nikada. Pa nisam ni u Srbiji.  :kece:

 

Postoji josh veliki i dobar deo slobodnog sveta gde "dame" rodjene u Pakistanu ne postaju chlanice parlamenta da menjaju zakone i donose svoju boleshtinu iz shithole countries u tvoju zemlju uz podrshku domace libtardirane vlade i ……… internacionalne organizacije muslimansko bratstvo iz Egipta.

 

To shto sam ziveo u zabludi 20 godina da je to u Kanadi jednostavno nemoguce …….. e yebiga …….. zivot je kuchka, kad pomislish da je sve kako treba …….. uvek ti se neki retardi umeshaju u zivot …… nafaka. 

 

Ali ja sam potpuno miran ……… bicete porazeni ujedinjeni libtardi i islamisti …..….. isto kao i fashisti i komunisti. 


Edited by Denis Jasharevic, 25 October 2018 - 01:07.

  • 1

#529 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 25 October 2018 - 05:02

...

 

 

...


  • 1

#530 nssa

nssa
  • Members
  • 850 posts

Posted 25 October 2018 - 21:19

. Ali ja nemam nikakvu nafaku,

…….. uvek ti se neki retardi umeshaju u zivot …… nafaka. 

 

 

Bez komentara


  • 0

#531 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 25 October 2018 - 22:57

Bez komentara

 

Pa to je sa namerom tako napisano. Tebi se obracam sa pretpostavkom da ta nafaka na bosanskom znachi sudbina ili neshto vrlo slichno. Ako nije to, onda je moja greshka, samo nije nikako za  :ajme:


Edited by Denis Jasharevic, 25 October 2018 - 22:58.

  • 0

#532 nssa

nssa
  • Members
  • 850 posts

Posted 26 October 2018 - 16:22

Pa to je sa namerom tako napisano. Tebi se obracam sa pretpostavkom da ta nafaka na bosanskom znachi sudbina ili neshto vrlo slichno. Ako nije to, onda je moja greshka, samo nije nikako za  :ajme:

 

"bez komentara" nije za znacenje reci , koje si ub'o prilicno tacno, nego na tvrdnju da je nemas, pa posle u istom postu da je (ipak) imas.


  • 0

#533 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 26 October 2018 - 16:30

...

 

Šta je nafaka?

BY PRINCEZA · PUBLISHED 

 

2015-02-04

 · UPDATED 

2016-02-20
 

Nafaka je reč koja dolazi iz turskog jezika, označava sve ono što je čoveku suđeno da pojede i popije na ovom svetu. Može se reći da označava sudbinu jednog čoveka.

...

 


  • 0

#534 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 26 October 2018 - 16:44

"bez komentara" nije za znacenje reci , koje si ub'o prilicno tacno, nego na tvrdnju da je nemas, pa posle u istom postu da je (ipak) imas.

 

Ne vredi  :ajme: nije ti nafaka da shvatish. Pa obracam se tebi posle nekoliko tachaka ….. shto znachi "ono shto ti zovesh nafaka", a ja u tu nafaku ne verujem/ tj. nemam je, whatever.


  • 0

#535 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 26 October 2018 - 16:55

Inache premijer Kanade, mladi libtardirani, neuspeshni uchitelj skijanja je upravo poruchio Kini da je spreman da potpishe trgovinski sporazum sa njom chim poprave stanje ljudskih prava u Kini. On ce da kaza kada je dovoljno.

 

A sve je pochelo tako shto ga je HuSSein Obama zajebavao posle poraza HeLLary Clinton da je on sada prevodnik "slobodnog sveta", ovaj, kako je malouman, shvatio to ozbiljno.


  • 2

#536 nssa

nssa
  • Members
  • 850 posts

Posted 26 October 2018 - 20:58

Ne vredi  :ajme: nije ti nafaka da shvatish. Pa obracam se tebi posle nekoliko tachaka ….. shto znachi "ono shto ti zovesh nafaka", a ja u tu nafaku ne verujem/ tj. nemam je, whatever.

 

Neko ima nafaku da ne moze da shavti, a neko da ZNA.

Jedino ne mogu da shvatim kako je onda 20 godina pogresno ZNAO. Zaboravio sam, to mi je nafaka (da ne mogu da shvatim)


  • 0

#537 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 26 October 2018 - 22:33

...

 

... 

 

 

Ako vec nista pametno ne umes da napises - mogao bi barem da ne smaras.

:frust:

 

...


  • 0

#538 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 29 October 2018 - 01:37

Kanadski libtardi predvodjeni vrhovnim debilom Justnom Jihadijem se snazno bore za svoje teroriste! Ne daju ih nikome. Obozavaju ih.

 

 

 

On returning ISIS fighters, Canada has ‘responsibility’ not to ‘hand it off’ to others, MP says

Canada has a "responsibility" not to leave its ISIS fighters for some other country to deal with.

 

Karen McCrimmon, parliamentary secretary for public safety, made that argument in an interview with the West Block's Mercedes Stephenson, noting that doing otherwise would be the same as creating different classes of Canadian citizenship.

Unlike countries like the United Kingdom, Canada did not strip those who went to fight with ISIS of their citizenship.

 

Suze liberalne ….. srce mi se cepa, ne znam kako cu spavati vecheras …….

 

 


Edited by Denis Jasharevic, 29 October 2018 - 01:43.

  • 0

#539 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 29 October 2018 - 01:41

...

 

 

Kako je moguce da u jednoj pristojnoj zemlji na vlasti bude klinicki idiJot?

:ajme:

 

...


  • 0

#540 bresson

bresson
  • Members
  • 375 posts

Posted 29 October 2018 - 01:57

Ovo je stvarno debilizam prve vrste
  • 0