Jump to content


Photo
- - - - -

Zašto? Zato


  • Please log in to reply
215 replies to this topic

#181 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 29 January 2018 - 17:30

Na zalost, ta prica o tome kako SNS pokusava da istisne Covica iz kluba i preuzme ga je tacna. Kazem na zalost jer bih mnogo vise voleo da stvar stoji onako kako veci deo navijaca Partizana misli, da Zvezda pliva u parama i da nema nikakvog pritiska vlasti spolja. Ali, eto, niste u pravu.

 

Uopšte ne želim da ulazim to, ja samo tvrdim da mi je smešno da je ova cela situacija iscenirana da bi se to postiglo. 

 

Da pliva u parama - naravno da ne pliva, jer se, kao i u slučaju KKPa u ono vreme, troši više nego što se ima. Prosto i jednostavno. 


  • 0

#182 Helenius

Helenius
  • Members
  • 576 posts

Posted 29 January 2018 - 17:36

Verujem da ne mogu da isteraju Covica jer je on napravio neku vrstu ugovora sa FMP i to ne moze tek tako da se prekine.

 

Sa jedne strane postoje preterivanja da Zvezda nema ni dinara od drzave, sa druge strane se bas i nisu ostvarile projekcije Duska Vujosevica o napadu na f4 u Beogradu. Od cega vladajuca partija i Vucici svakako ne bi bezali, poznati su oni megalomani.

 

Ovaj sastav Zvezde sa sve FMP u sistemu mozda jeste najskuplji u ligi, ali je i daleko najeftiniji u evroligi i od napada na f4 nema nista. To ne znaci da i ovakva Zvezda ne moze da se bori za TOP 8, samo da bi to bio pravi mali podvig.


Edited by Helenius, 29 January 2018 - 17:37.

  • 0

#183 pavijan

pavijan
  • Members
  • 5,341 posts

Posted 29 January 2018 - 17:37

Uopšte ne želim da ulazim to, ja samo tvrdim da mi je smešno da je ova cela situacija iscenirana da bi se to postiglo.

Da pliva u parama - naravno da ne pliva, jer se, kao i u slučaju KKPa u ono vreme, troši više nego što se ima. Prosto i jednostavno.

Reci iskreno da li ti se cini da je Covic u nekoj vrsti naprednjacke nemilosti? I ako se on svim silama trudi da im se umili i da u javnosti predstavi da je deo ekipe?
  • 0

#184 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 29 January 2018 - 17:37

Ja verujem da postoji neki tihi sukob, ali cisto sumnjam da bratija ne može Cokija da istera iz kluba nego pribegava ovim metodama

 

Naravno da mogu da ga isteraju ako zapnu ali je pitanje kako bi nastavili dalje i kakve bi posledice imali ukoliko bi se preuzimanje kluba zavrsilo kako bi se najverovatnije i zavrsilo, totalnim fijaskom. Covic se prilicno dobro zastitio ugovorima, pokusaj da se preuzme klub bi kostao svakog ko zeli da ga preuzme. Hajde i da pretpostavimo da mogu da ga ucene ali sta bi uopste radili s klubom da im zapadne da ga vode? Nije uspesno vodjenje kluba da dovedes skupog trenera, zaduzis klub da bi doveo par ekstra igraca i sednes u lozu da te navijaci vide, ne svodi se na to. Zvezda trenutno zivi zivot dominantnog kluba u regionu sto nikada nije bila, ako ta nesposobna bagra to zajebe sta mislis, ko bi bio oglasen krivim za to?

 

Mada, licno mislim da ovo sa Omicem nema direktne veze sa tom pricom, bar ne kod vecine navijackih vodja. Da ima bolje bi se organizovali. To ne znaci da oni ovo nece zapamtiti Covicu.


  • 0

#185 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 29 January 2018 - 18:16

Koliko razumeh, javna je tajna ko je taj generalstab. Za ovakve upise bi već morala policija da obavi preventivne razgovore.




Нисмо ми једина група која кубури са симпатизерима можда би им било лепше да им седимо над главама и да им певамо као рецимо Јувентусови својој публици...

"Canta con noi pubblico di merda"...што у преводу значи..."навијајте с нама публико гована"! Можда би им то било лепше? Што да неће неко да супродстави можда??? Али не, они не умеју да цене то што неко уме да одмери речи и зна како да се понаша чак и када је он дегенерик један задојен мржњом....можда би волели да се опходимо према њима као горе помњнути? А они да не смеју да окрену главу у нашем правцу!?
Или треба овако како је било? Па кад дођу кући па мало претуре ове странице које су читаније него икад...па се мало замисле, па онда дођу следећу утакмицу и не дивљају већ буду захвални што имају овакву групу!? Или би можда више волели да им прескачу људи на исток и запад и шамарају их због било ког мишљења као што се то догађало у комшилуку!?
  • 0

#186 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 29 January 2018 - 18:21

ništa nisam razumeo Medo


  • 0

#187 Duh koji lebdi

Duh koji lebdi
  • Members
  • 2,838 posts

Posted 29 January 2018 - 18:25

U nekom teoretskom razvoju dogadjaja, udje li bata u klub, verovatno nas ocekuje klackalica - jedne godine sampion s jednog, druge sa drugog brda. Treba namiriti biracko telo. E, onda ide i poslednji ekser u kovceg srpske kosarke.

Edited by The Butcher of Luverne, 29 January 2018 - 18:28.

  • 0

#188 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 29 January 2018 - 18:28

ništa nisam razumeo Medo


Ukratko, vođa navijača piše o opciji da se upotrebi fizičko nasilje nad drugim tribinama, u slučaju da ne budu poslušnije u budućnosti. U fazonu, treba da budu srećni što niko nije reagovao do sad, a nije isključeno da grupa drugačije postupi u budućnosti.

Edited by medobrundo, 29 January 2018 - 18:28.

  • 0

#189 Leonard

Leonard
  • Members
  • 5,150 posts

Posted 29 January 2018 - 19:01

Zna se odlicno ko stoji iza tog nick-a generalstab. A svima je jasno da policija ni prstom mrdnuti nece.


  • 1

#190 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 29 January 2018 - 19:29

Ukratko, vođa navijača piše o opciji da se upotrebi fizičko nasilje nad drugim tribinama, u slučaju da ne budu poslušnije u budućnosti. U fazonu, treba da budu srećni što niko nije reagovao do sad, a nije isključeno da grupa drugačije postupi u budućnosti.

divljaci.


  • 0

#191 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 29 January 2018 - 19:38

Cek, on to nekome kaze da je degenerik zadojen mrznjom? Stvarno nevjerovarno.
  • 2

#192 mister-no

mister-no
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 29 January 2018 - 19:45

Prvom meni je bilo besmisleno da AV ne može da skloni NČ iz KKCZ. Ako neko ima punu fioku to je NČ a s druge strane i veće su svetinje šaptom padale pod šapu, pa što da ne i KKCZ. Međutim, nije nemoguće a i poželjno je da se prvo uruši imperija, proizvede negativan vajb pa da se na kraju pojavi svetlo na kraju tunela. Ne nužno radi sticanja neke popularnosti i glasova, može i kao želja javnosti samo da ovaj ode a da nam stigne gotovo rešenje u vidu nekog Ostoje. U tom slučaju lakše se vari. Nije samo KK Partizan primer imamo u našem dvorištu FK. Čović je opasno zagrizao za FKCZ, imao većinu i podršku Delija... Ali nije imao podršku sa vrha. Krenule su tada priče o dugovanjima, te blokira ovaj igrač, onaj igrač, ovaj klub, Uefa traži garancije.. Namazani i iskusni Čović prepoznaje trenutak za povlačenje iz trke, dolazi Terza i sve priče su utihnule, blokade rešene i vučić sit i ovce na broju. Tako da ovo sa Omićem nije naručeno i nije krenulo iz te kuhinje ali može da se iskoristi i nikako ne može da škodi.
  • 0

#193 mare80

mare80
  • Members
  • 472 posts

Posted 29 January 2018 - 20:15

Zaboravljaju ljudi da je Covic bio od '91 u SPS,gradonacelnik,kasnije posle 5.oktobra u novoj vlasti.Kladim se da i on ima stosta da kaze o Seseljevom malom od palube,Dacicu i ostaloj bratiji. Svasta covek sazna kada je u srpskoj politici evo skoro trideset godina.


  • 0

#194 Duh koji lebdi

Duh koji lebdi
  • Members
  • 2,838 posts

Posted 29 January 2018 - 20:35

Siguran sam da on o Vucicu ima fasciklu u svojoj fioci. Ne diraj me, ne diram te. Ovo su samo bocni udari i opipavanje terena.

Edited by The Butcher of Luverne, 29 January 2018 - 20:36.

  • 0

#195 Obi-Wan

Obi-Wan
  • Members
  • 5,024 posts

Posted 29 January 2018 - 20:41

Umirem od smeha, znači bukvalno abraham i ja pišemo iste stvari za ovo, moje se docekuju na nož i izazivaju podsmehe, na njegove reči muk sa suprotne strane.

Mislim nije problem, ali je fenomenoloski zanimljivo.
  • 0