Jump to content


Photo
* * * - - 1 votes

KK Crvena Zvezda 2017/2018


  • Please log in to reply
22141 replies to this topic

#9526 quentin

quentin
  • Members
  • 1,110 posts

Posted 20 January 2018 - 07:46

Poslije intervjua živim za dan kad ćemo imati pet muslimana u početnoj petorci, ili Hrvata, šta im više smeta. Jebote, više bih volio da slušam škripanje patika na svakoj EL utakmici, nego ova govna od "navijača".

Omiću, inače, dobrodošlica.
Zar to nije moglo ranije da se uradi? Valjda su tek sad shvatili da Pero ne može da se podmladi.
  • 6

#9527 NMX

NMX
  • Members
  • 11,160 posts

Posted 20 January 2018 - 07:50

Sunce ti jebem, ladno pojačanje  :s_w:

 

Ja bio ubedjen da je neko rendom loženje u pitanju.

 

Omić je Hakim lično za ovo što sad imamo pod košem (Pero excluded) ali bi četvorka bolje legla, šta je tu je.

 

 

Alene oprosti će biti ali kad ga budemo izvaćarili za lovu na leto :kece:

 

@intervju...kojih se mandrila plašite, pička vam bre materina? sram da vas bude. Istih onih mandrila koje bole kurčina za klub pa ih sada ima 20 na utakmici tek da ima ko da maše barjacima palih dilera. I takva družina da se bilo šta pita. Jbt, još nisam prežalio kad je Robi hteo (tada) 17godišnjeg Kramarića iz Rijeke da dovede ali je vrhuška rekla ne.

I sad ovaj jadan momak da se pravda, te ateista te ovo, te zvezdaš od malih nogu... Brate Omiću, budi šmeker najveći na svetu i pred tekmu sa Olimpijakosom izađi na centar sa tepihčetom, okreni se ka madrilima i kreni da klanjaš Alahu, nek crkne stoka. 

 

Jbt koji transfer blama, još to okačiš na sajt kluba. Idi Ristoviću u tri pičke materine glupe, ajde da morate da peglate sa mandrilima što je tuga samo po sebi, nego još to otvoreno pišete na jebenom sajtu kluba, magarci.  :frust:


  • 11

#9528 calisthenics routine

calisthenics routine
  • Members
  • 8,407 posts

Posted 20 January 2018 - 08:07

Pored toga sto je tema intervjua kao takva teska budalastina, meni je veci problem sam Nevernik koji se odrice vere preko novina da bi se dodvorio skupini geaka.

 

Naravno sve pod uslovom da nije ateista vec muslimanske veroispovesti, mada mi je to klimavo, ali ko ce ga znati ...  :)

 

A sto se tice igrackih kvaliteta nisam zadovoljan skilom koji (ne)poseduje. Previse krut/drven olovnih ruku, ali nisam ga gledao odavno, pa je mozda napredovao u poslednje dve godine. Bumo vidli.


Edited by wolfenstein, 20 January 2018 - 08:10.

  • 0

#9529 NMX

NMX
  • Members
  • 11,160 posts

Posted 20 January 2018 - 08:14

Ma brate, verovatno su mu jadnom i to rekli da kaže, ili izmislili jednostavno. 

 

"poznat je i stav navijača", ovo je ono...ne znam.

Evo, ovde je poznat moj stav da mislim da je Davor Ristović glup kao 3 kurca i da blamira klub. Smenite Davora ili napravite intervju gde Davor negira da je glup kao 3 kurca.

 

Mis'im, i ja sam navijač.

 

Ok, Čova sve zna i zna da mu i ono malo podrške "najvernijih" visi u vazduhu zbog bojkota jer im je tako neko rekao, i neće dodatno da raspaljuje vatru. Ali brate mili...onda ako već moraš govnima da se dodvoravaš, završi to iza zatvorenih vrata, plati gde treba i ćuti. A ti u saopštenje jbt. 

 

Predlog za KKCZ, da se uvede rubrika "Sećanje na one koji nisu Srbi" na sajtu, pa Elmedin prepričava kako je morao da peva "Ne volim te Alija zato što si balija" dok najverniji prate uz bubanj a BMK nadzire da li je Elmedin pogodio svaku oktavu, pa onda recimo intervju sa Robijem "kako sam išao u Čačak po kevinu krštenicu da bih mogao da gledam tekme u Pioniru" i tako. :frust:

 

btw...mislim da je sada jasno zašto Bilan nije nikada završio kod nas iako je to bilo tako logično.


  • 3

#9530 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 20 January 2018 - 08:15

tuga & neverica
  • 8

#9531 Giacomo Casanova

Giacomo Casanova
  • Members
  • 6,909 posts

Posted 20 January 2018 - 08:37

Intervju je bas jadan...neverovatno... s druge strane, ne znam gde ste culi ili procitali da su sipkasi nesto rekli za ovaj transfer?(dobro, nije bas i da su imali vremena da se izjasne ) Mislim da nece biti nikakvih problema.Dobrodoslica Alenu !
  • 0

#9532 berti

berti
  • Members
  • 3,125 posts

Posted 20 January 2018 - 08:39

Naravno, bice pljuvacine i vredjanja vlastitog igraca, ali ce zato jebeni Printezis da dobija ovacije kada nas sa ostalim braticima bude punio.


  • 8

#9533 NMX

NMX
  • Members
  • 11,160 posts

Posted 20 January 2018 - 08:48

Intervju je bas jadan...neverovatno... s druge strane, ne znam gde ste culi ili procitali da su sipkasi nesto rekli za ovaj transfer?(dobro, nije bas i da su imali vremena da se izjasne ) 

 

Rekao bih da su se izjasnili i da je zato intervju takav kakav je.

 

Čova zna da mu ovakav intervju ne treba ali se bojim da je morao na isti da pristane. 


  • 0

#9534 BojanaCZV

BojanaCZV
  • Members
  • 5,085 posts

Posted 20 January 2018 - 09:00

Dobrodoslica Omicu!

Sretno!
  • 3

#9535 NIKEAir

NIKEAir
  • Members
  • 1,064 posts

Posted 20 January 2018 - 09:05

Molio bih sve da prestanu da pisu o relaciji Alen Omic-Delije i nastavljuju da stvaraju nekakvu famu.Ne palite vatru gde nema ni dima.Sanibal Orahovac,Ardijan Djokaj,Mirnes Sisic itd i sta je bilo nista?Nista.

 

Evidentno je da Pero ne moze da pregura sezonu u ovom ritmu.Omic ce nam doneti sigurnost u skoku,a slobodna bacanja su mu uvek bila slabija strana.Ovako na prvu loptu bi se moglo reci da su on i Lesor kompatibilni i dobro je da je ugovor potpisan do kraja sezone.Ako se pokaze kao bitan igrac u rotaciji nadam se da ce doci do produzenja saradnje.


  • 0

#9536 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 20 January 2018 - 09:08

da, tekst je skroz ok


move along
https://vignette.wik...=20160415175201

Edited by uini, 20 January 2018 - 09:08.

  • 4

#9537 Royal Flush

Royal Flush
  • Members
  • 779 posts

Posted 20 January 2018 - 09:10

Intervju je bas jadan...neverovatno... s druge strane, ne znam gde ste culi ili procitali da su sipkasi nesto rekli za ovaj transfer?(dobro, nije bas i da su imali vremena da se izjasne ) Mislim da nece biti nikakvih problema.Dobrodoslica Alenu !

 

Nigde, ali zašto ne polivati fekalijama one koje mrze i kojima u oči ne smeju da kažu šta prema njima osećaju, već samo preko interneta. Ne znam da li me je više iznervirao ovaj "lažni intervju" ili ovi što kao nešto brane Omića, a napadaju jedan deo navijača i šire zlu krv čak i tamo gde je nije još uvek bilo. Samo podele, samo neko traženje mana...


  • 0

#9538 mister-no

mister-no
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 20 January 2018 - 09:11

Kojih bre navijača.. Pa mi smo navijači. Onih 10% maloumnih uvek ima medju svim navijačima. Ne treba im pridavati toliki znacaj osim napusiti ovog olosa sto je radio intervju. Da li je Djenka ateista ili Kikan, ili Rocesti, ili Avodzobi, mislim stvarno.. Dobro dosao Alene.
  • 1

#9539 hrkljush boys

hrkljush boys
  • Members
  • 6,128 posts

Posted 20 January 2018 - 09:15

Kad zapjevaju vam sledece nedelje sa grckom "bracom" a Omic kukali ce im doci kao zicer. No se nadam da nijesu ipak toliki idioti da zvizde ili pljuju igraca zbog nacionalnosti/vjeroispovjesti zbog cega je i napisan onaj intervju dje se izjasnjava kao ateista.

 

 

Kao da je to što je ateista olakšavajuća okolnost pred moronima. Možda čak i gore.


Edited by hrkljush boys, 20 January 2018 - 09:17.

  • 1

#9540 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 20 January 2018 - 09:16

Ma naravno  to je  opste  poznata praksa, u svim klubovima kada dodje igrac prvo kaze kojoj religiji pripada.. 


Edited by Hideo, 20 January 2018 - 09:18.

  • 2