Jump to content


Photo
* * * - - 1 votes

KK Crvena Zvezda 2017/2018


  • Please log in to reply
22141 replies to this topic

#9241 Cavani

Cavani
  • Members
  • 2,721 posts

Posted 18 January 2018 - 21:59

Ovde moze vec da se zakljuci da je tragicno odradjen prelazni rok, najverovatnije od Covica samog koji nas ukopava na duze staze zbog visegodisnjih ugovora.
Previse igraca na poziciji "ne igra u Partizanu".
Jankovic, Jovanovic, Radicevic, Keselj su promasaji koji nas vrlo verovatno kostaju pola milke samo ove god, a dovedeni su na visegodisnje ugovore.
Ne znam kome je ideja bila da pravimo satro mlade igrace u 25-oj godini koji ne znaju osnove kosarke.
Mi samo ne treba da dovodimo domace igrace koji nema teorije da dobace do repke, toliko je jednostavno.
  • 0

#9242 Buddha89

Buddha89
  • Members
  • 293 posts

Posted 18 January 2018 - 21:59

Ko ocekuje ove godine da Jovanovic, Jaknovic, Lessort pa i Davidovac i Enis igraju kao bilo ko iz prosle sezone onda nista ne kapira. Ovo su igraci, pa i tim, koji je projektovan za sledecu godinu da pocne da igra. Svima gore pomenutim je ovo prva EL sezona i sta sad ocekivati od njih? I meni je tesko da gledam da ova fush nba ekipa nas tovari i sve ekipe koje smo lagano drali pr godina ali prosto svi smo ovo znali kada smo videli roster na pocetku sezone. 

 

Ono sto brine je sto opet klupa ne postoji a nosioci su se premorili i u padu forme. Mora tu jos neko da iskoci sa klupe i da se dobro pripremi za ABA ligu i da se mnogo mnogo radi. Mnogo treninga treba ovde i uigravanja.


  • 1

#9243 acidheadd

acidheadd
  • Members
  • 608 posts

Posted 18 January 2018 - 22:02

sto je enis ovako stegnut? mora da bude agresivniji po kos tu je najbolji ili da povuce kontru do samog kosa...


  • 0

#9244 FILBI

FILBI
  • Members
  • 1,613 posts

Posted 18 January 2018 - 22:03

Ja ne ocekujem ,ali Jankovica ali boga mi i Jovanovica ne bih zeleo da gledam u nasem dresu sledece sezone makar da igramo samo kls ,samo da takvih amatera nema .Enisa ni ne racunam.da ce ostati ,Lesora ponuditi nocnom klubu nekom i bg da radi ma vratima .
  • 0

#9245 Talični Tom

Talični Tom
  • Members
  • 1,039 posts

Posted 18 January 2018 - 22:03

Ko ocekuje ove godine da Jovanovic, Jaknovic, Lessort pa i Davidovac i Enis igraju kao bilo ko iz prosle sezone onda nista ne kapira. Ovo su igraci, pa i tim, koji je projektovan za sledecu godinu da pocne da igra. Svima gore pomenutim je ovo prva EL sezona i sta sad ocekivati od njih? I meni je tesko da gledam da ova fush nba ekipa nas tovari i sve ekipe koje smo lagano drali pr godina ali prosto svi smo ovo znali kada smo videli roster na pocetku sezone. 

 

Ono sto brine je sto opet klupa ne postoji a nosioci su se premorili i u padu forme. Mora tu jos neko da iskoci sa klupe i da se dobro pripremi za ABA ligu i da se mnogo mnogo radi. Mnogo treninga treba ovde i uigravanja.

Ovaj boldovani u prvoj sezoni ne moze da pravi razliku ni u KLS a kamoli u EL.

MOmak je nepostojeći na obe strane terena,deluje kao da ima 45 godina i d aga zabole da se cima na terenu.

O strahu da šutne i kad je sam da i ne govorimo.Za njega je Simanić igračina i čigra na terenu.

 

O drugom iz JJ tandema imam drugojačije mišljenje,jer momak se trudi,ima žara u očima,vidi se želja,borba

sa kojom nekad pokriva svoje nedostatke.

 

Ne mogu da ne pomenem opet grande Milka Bjelicu kojeg bih šamarao za onakvu šetnju u defanzivi i bol

u preponama za bilo kakve cimanje.Kakav kriminal od igrača.


  • 0

#9246 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 18 January 2018 - 22:04

prodje ova horor serija, valjda cemo sad dobiti uvek neugodni mzt
  • 0

#9247 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 18 January 2018 - 22:05

Bukvalno se džaba priča o konkretnim igračima, dok nas svi trpaju kroz kontre i dok ne postoji minimum discipline

Svejedno je manje više ko igra.

Edited by medobrundo, 18 January 2018 - 22:07.

  • 2

#9248 ИEsA IlIC

ИEsA IlIC
  • Members
  • 8,237 posts

Posted 18 January 2018 - 22:06

milko 13 poena index 6

 

boris savovic i tadija dragicevic u jednom 

lepo neko rece kuvana spageta  :D

 

laza nam u teskom bedaku, nista mu ne polazi za rukom. promasuje otvorene trojke, one njegove iz coska. u odbrani nekako neagresivan ili pravi nespretne i glupe namerne. 

 

ali za nejga uvek samo podrska!


Edited by ИEsA IlIC, 18 January 2018 - 22:10.

  • 0

#9249 SunZero

SunZero
  • Members
  • 8,304 posts

Posted 18 January 2018 - 22:07

mislim da smo se serijom pogresnih odluka od letos ukanalili na duze staze


  • 0

#9250 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 18 January 2018 - 22:08

sve vise imam utisak da ovu ekipu na terenu vodi Pero Antic. Kad njega nema primetna je nedisciplina i kurcobolja
  • 1

#9251 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 18 January 2018 - 22:12

mislim da smo se serijom pogresnih odluka od letos ukanalili na duze staze


al svi su bili zadovoljni ljetos Radicevicem, Jankovicem i Jovanovicem. Kupimo najbolje domace.

Ja mislim da nas kanali ocajno domace trziste a nemamo pare za 7-8 dobrih stranaca.

Na sve to vidimo jedno nista od wunderkidova Simanica i Radanova.

Zaista problem na duze staze.
  • 2

#9252 Leonard

Leonard
  • Members
  • 5,150 posts

Posted 18 January 2018 - 22:12

mislim da smo se serijom pogresnih odluka od letos ukanalili na duze staze

Promenis 10 igraca i trenera, nece moci, bar ne sa dobrim rezultatima.
Ostaje nam da se molimo da ce svi igraci biti zdravi i spremni za play off. Ako nista, bar ce biti mnogo zanimljivije u borbi za titulu u ABA ligi.
  • 1

#9253 Leonard

Leonard
  • Members
  • 5,150 posts

Posted 18 January 2018 - 22:13

sve vise imam utisak da ovu ekipu na terenu vodi Pero Antic. Kad njega nema primetna je nedisciplina i kurcobolja

A i kod njega je veliko pitanje pre tekme sa kakvom ce glavom uci u utakmicu.
  • 0

#9254 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 18 January 2018 - 22:23

A i kod njega je veliko pitanje pre tekme sa kakvom ce glavom uci u utakmicu.

nije poenta kako ce on da odigra vec kako se drugi ponasaju kad je on na terenu.
  • 0

#9255 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 18 January 2018 - 22:45

Apsolutno je neverovatno da nismo i da necemo dovesti visokog igraca. Vise nisam siguran koja pozicija je dramaticnija.


  • 0