Jump to content


Photo
* * * - - 1 votes

KK Crvena Zvezda 2017/2018


  • Please log in to reply
22141 replies to this topic

#18766 djuras

djuras
  • Members
  • 12,824 posts

Posted 24 April 2018 - 10:00

Mozes sta hoces da snimas, ali za objavljivanje mora da postoji saglasnost. Ovo je onako bas najsire moguce tumacenje, ali tu postoji mnogo ifs, ands and buts, definitivno siroka tema podlozna sirokim tumacenjima.

mislim da samo video mozes da snimas bez izricitog pristanka, audio ne


  • 0

#18767 Dobar Los Milos

Dobar Los Milos
  • Members
  • 9,213 posts

Posted 24 April 2018 - 10:19

Čita Covic forum... f755e551d63ac17f6d42598de255d442.gif
  • 1

#18768 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 24 April 2018 - 10:23

Igra li Djokovic veceras?
  • 0

#18769 ognja

ognja
  • Banned
  • 69 posts

Posted 24 April 2018 - 10:23

Interesantno je kako ste brzi da svakoga ko neutralno posmatra situaciju nazovete Covicevim botom, ali zato je itekako dozvoljeno, cak i pozeljno, pisati po predsedniku kluba.

 

To niko ne sankcionise, to se cak podrzava.

 

I onda pricate da ste Zvezdasi. 


  • 1

#18770 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 24 April 2018 - 10:26

ognja je pravo osveženje
  • 4

#18771 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 24 April 2018 - 10:30

ognja je pravo osveženje

 

Da. Promaja, sto bi se reklo.


  • 1

#18772 ognja

ognja
  • Banned
  • 69 posts

Posted 24 April 2018 - 10:33

Neko je promaja, neko je prdež. Slično je, samo ovo drugo još i smrdi.


  • 0

#18773 The Clash

The Clash
  • Members
  • 1,619 posts

Posted 24 April 2018 - 10:39

Igra li Djokovic veceras?

Tajson: Đoković mi je favorit.


  • 2

#18774 RedThunder

RedThunder
  • Members
  • 1,056 posts

Posted 24 April 2018 - 10:42

Nema ljudi potrebe da forsirate jednoumlje i.odbacujete bilo sta sto se ne slaze sa trenutnim misljenjem vecine.

Razumem ja veliko nezadovoljstvo, losa je sezona, ne prija posle toliko dobrih stvari ovo sto se sad dogadja, ali da.malo razmislimo pre nego sto sve stavimo u isti kos
  • 0

#18775 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 24 April 2018 - 10:48

Interesantno je kako ste brzi da svakoga ko neutralno posmatra situaciju nazovete Covicevim botom, ali zato je itekako dozvoljeno, cak i pozeljno, pisati po predsedniku kluba.

 

To niko ne sankcionise, to se cak podrzava.

 

I onda pricate da ste Zvezdasi. 

 

A to ko je koliki Zvezdas ima veze s predsednikom kluba kako?

Treba shvatiti da je predsednik, kako kluba tako i drzave, samo administrativac i da je njegovo prezime nebitno, a bitno je ono kako i sta radi.

Predsednik je zamenjiv, istorija kluba ne pocinje i ne zavrsava se s njim. Neki predsednici, kao i neki Zvezdasi, tesko dolaze do ove logike.


  • 3

#18776 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 24 April 2018 - 10:52

Neko je promaja, neko je prdež. Slično je, samo ovo drugo još i smrdi.

 

Ne bih ja isao toliko daleko jos uvek. Imas samo 34 posta, kad naguras bar par stotina na razlicite teme videcemo od kakvog si materijala sastavljen. Za sada delujes kao osvezenje, sto kaze Uini. Falilo nam je malo RSB transparentnih podataka & istina, nismo to imali odavno.


  • 0

#18777 ognja

ognja
  • Banned
  • 69 posts

Posted 24 April 2018 - 11:03

Nema ljudi potrebe da forsirate jednoumlje i.odbacujete bilo sta sto se ne slaze sa trenutnim misljenjem vecine.

Razumem ja veliko nezadovoljstvo, losa je sezona, ne prija posle toliko dobrih stvari ovo sto se sad dogadja, ali da.malo razmislimo pre nego sto sve stavimo u isti kos

Svaka cast za stav.

 

Ja isto nisam zadovoljan, ali ne mogu sebi iz pristojnosti da dozvolim da idem iz egzaltiranosti u pljuvanje. To je odlika ljudi koji nemaju svoj stav i ne zaslužuju nikakvo poštovanje.

 

@taliesin To što si sad napisao je bukvalno isto što pišu i neki fanatici na RSB i onda izbacuju sa foruma sve one koji nemaju preko 1000 upisa a imaju stav koji im se ne sviđa. To je isto diskriminacija koja vodi u fašizam. Ja sam lično bio nekoliko puta banovan sa RSB jer sam branio recimo Omića, kada je bilo ono vređanje na nacionalnoj osnovi.

 

Ne morate da etiketirate ljude da su sa RSB, tamo itekako ima mnogo pametnih likova, a samo od moderacije zavisi koliko i kako će pametni stavovi da se čitaju. Nije sve ni skroz loše ni skroz dobro. 

 

Sa mnom nemaš potrebe da se u komunikaciji ložiš na sarkazam. Niti asm zagriženi obožavalac Čovića, niti sam protivnik, samo sebi ne dozvoljavam ekstremizam.


  • 0

#18778 RedThunder

RedThunder
  • Members
  • 1,056 posts

Posted 24 April 2018 - 11:09

Kad smo vec tu - Ima li ovde forumasa iz Sarajeva, koji pikaju basket, fudbal, tenis ? :D
  • 0

#18779 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 24 April 2018 - 11:09

Ja isto nisam zadovoljan, ali ne mogu sebi iz pristojnosti da dozvolim da idem iz egzaltiranosti u pljuvanje. To je odlika ljudi koji nemaju svoj stav i ne zaslužuju nikakvo poštovanje.

 

A mogao bi na primer da navedes imena ljudi, eventualno njihove postove, koji su bili egzaltirani, a sada pljuju.

Ovako pausalno lici na ono prdenje koje si gore pomenuo.

A u stvari je ono klasicno posmatranje foruma kao nekakve amorfne mase, zato sto je, istina, tesko zapamtiti bas ko sta konkretno pise, pa onda diskutovati.

Pa opet, ako ne mozes, nemoj da prdis. Jednostavno je.


Edited by Friend of Peachy Carnahan, 24 April 2018 - 11:10.

  • 0

#18780 ognja

ognja
  • Banned
  • 69 posts

Posted 24 April 2018 - 11:10

A to ko je koliki Zvezdas ima veze s predsednikom kluba kako?

Treba shvatiti da je predsednik, kako kluba tako i drzave, samo administrativac i da je njegovo prezime nebitno, a bitno je ono kako i sta radi.

Predsednik je zamenjiv, istorija kluba ne pocinje i ne zavrsava se s njim. Neki predsednici, kao i neki Zvezdasi, tesko dolaze do ove logike.

Nema veze direktno sa predsednikom. Nema veze ni sa time na koliko utakmica si bio do sada, a taj pristup se gura na RSB forumu. I to je glupost.

 

Ali ima veze sa time kako se ko odnosi prema klubu za koji tvrdi da navija. Ne vidim niti jedan razlog da se bilo ko sprda nad ovom situacijom, jer bio ili ne bio Zvezdaš, pristojnost je nešto što je vrlo poželjno. Ne kažem da ti nisi pristojan već iznosim generalno stav.

 

Ja recimo odavno ne pišem na fudbalskom podforumu RSB, čisto primera radi, jer mislim da je Teržić kriminalac najobičniji. Međutim, nemam potrebu da se sprdam s njim, da izbacujem neke gifove gremlina i slično. Ne vidim poentu toga. Jasno mi je zašto bi Grobari to radili, jer su oni akumulirali ogromnu mržnju u zadnjih 4-5 godina prema Zvezdi, ali zašto bi to Zvezdaš radio...ne razumem.


  • 1