Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

NBA 2017/18


  • Please log in to reply
34455 replies to this topic

#33436 stena

stena
  • Members
  • 2,272 posts

Posted 19 July 2018 - 10:32

E da, u celoj gunguli povodom trejda zaboravismo da damo due respect Danny Greenu, vrlo dobrom igraču koji je bio strašno važan sastojak šampionske generacije. Izuzetan defanzivac sa povremenim šuterskim eksplozijama, idealan timski igrač i omiljeni saigrač mnogima. Raptorsi su u celoj priči dobili vrednog člana užeg jezgra ekipe. 

Sve stoji, ali i to da je već neko vreme u padu. 


Edited by stena, 19 July 2018 - 10:34.

  • 0

#33437 stefan81888

stefan81888
  • Members
  • 6,709 posts

Posted 19 July 2018 - 10:41

Zasto Timothy na avataru?

Omiljeni igrač i sportista/čovek za primer.


  • 1

#33438 ZoltanGeraTucheKera

ZoltanGeraTucheKera
  • Members
  • 9,821 posts

Posted 19 July 2018 - 11:20

moram da priznam da bih i ja pogazio reč za više love. to je samo košarka u kojoj bi ga šutnuli prvom prilikom ako će time uštedeti neku siću.

A dobro, nije kao da ce da se preseli u drzavu sa najvecim taksama u SAD-u. :/ Mozda i na cele 2 godine.

Onaj drugi deo necu da komentarisem, neki novi level uinisanja.
  • 0

#33439 Shonewizard

Shonewizard
  • Members
  • 5,709 posts

Posted 19 July 2018 - 11:23

Ono sto je D. Green odigrao u seriji protiv Majamija svojevremeno je jedna od najiritantnijih serija jednog igraca protiv tima za koji navijam. I sa ove distance imam utisak da lik nije promasivao, ali bukvalno.


  • 0

#33440 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 19 July 2018 - 11:28


Onaj drugi deo necu da komentarisem, neki novi level uinisanja.

 

što? samo kažem da vlasnik 76ersa nije neki naročito principijelan lik.

eto, neki marginalac u nba je pogazio svoju reč prema franšizi.

 

big deal, nek' pazare lepo nekog drugog i super.

inače su baš u deficitu na sf&pf sa covingtonom, šarićem, chandlerom i simmonsom kada zatreba

 

inače, evo ovde liste iz 2015e, nakon deandre kejsa o igračima koji su na ovaj ili onaj način pogazili reč, pa nastavili da igraju u ligi bez naročite drame (deandre je, da podsetim, upravo potpisao za iste te mavse). uglavnom su u pitanju višegodišnji ugovori i daleko daleko važniji igrači nego freakin bjelica na MLE od 4ipo na godinu dana

 

http://www.nba.com/2...als-in-the-nba/


  • 1

#33441 ZoltanGeraTucheKera

ZoltanGeraTucheKera
  • Members
  • 9,821 posts

Posted 19 July 2018 - 11:35

što? samo kažem da vlasnik 76ersa nije neki naročito principijelan lik.
eto, neki marginalac u nba je pogazio svoju reč prema franšizi.

big deal, nek' pazare lepo nekog drugog i super.
inače su baš u deficitu na sf&pf sa covingtonom, šarićem, chandlerom i simmonsom kada zatreba

Nije ni Bjelica. Ali ne vidim kakve ovo veze ima sa njim?
I jeste bitna stvar. Ako ti ne odgovara, nemoj da pristajes - trazi bolje. Ovo nije bas najfer stvar koju je mogao da uradi, ne mora da se Bjelkan brani po svaku cenu.
  • 0

#33442 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 16,595 posts

Posted 19 July 2018 - 11:42

Chaose, menjaj bre avatar

 

Jbga, i iz avatara se vidi koliko sam verovao u tu priču da je Kawhi istinski Timmy-ev našljednik, tihi superstar i nastavljač dinastije pišanja po glasnijima i bahatijima, protivteža svemu što danas predstvaljaju moderni superstarovi. Koliko sam samo pogrešio, jebo ga ujko ludi. 


  • 2

#33443 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 19 July 2018 - 11:44

Nije ni Bjelica. Ali ne vidim kakve ovo veze ima sa njim?
I jeste bitna stvar. Ako ti ne odgovara, nemoj da pristajes - trazi bolje. Ovo nije bas najfer stvar koju je mogao da uradi, ne mora da se Bjelkan brani po svaku cenu.

 

pa nije najfer način da se nešto postigne ali koga realno zabole za muke nba franšize takve prirode?

opet kažem, nije neki projektovani nosioc u xy periodu nego sezonac koji je planiran za 2.3 ulogice u trajanju od 15-20min

 
eto, mogao je da ispadne pošten i kaže "meni je taj ugovor sranje - idem kojekude"
- i onda ne nađe ugovor u nba ili u evropi a 76ersi mu daju purpurno srce ili šta je već prikladno.
 
onda potpiše za neku siću  ikao, bravo

  • 0

#33444 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 19 July 2018 - 11:54

The Sacramento Kings and Nemanja Bjelica are is talks of a two-year deal in $13M range with approx $2M guaranteed for the 2019-20 season, according to sources.
  • 0

#33445 riviera

riviera
  • Members
  • 4,746 posts

Posted 19 July 2018 - 12:07

ima li sta raptorskije da godinama trazis lebron stopera i u sezoni kad ovaj predje u drugu konferenciju dovedes najboljeg moguceg igraca u ligi stvorenog za tu ulogu  :lol:

 

 

The Sacramento Kings and Nemanja Bjelica are is talks of a two-year deal in $13M range with approx $2M guaranteed for the 2019-20 season, according to sources.

ja bih na njegovom mestu  odbio veci  ugovor  jer sam principijalni gospodin a i usmeni dogovor je svetinja pojma nemam zasto su ljudi uopste dosli na ideju da prave zakone, ugovore i tako neke druge gluposti kad se sve moze dogovoriti narocito u poslovima sa novcem  :lol+:  .

što? samo kažem da vlasnik 76ersa nije neki naročito principijelan lik.

eto, neki marginalac u nba je pogazio svoju reč prema franšizi.

 

big deal, nek' pazare lepo nekog drugog i super.

inače su baš u deficitu na sf&pf sa covingtonom, šarićem, chandlerom i simmonsom kada zatreba

 

inače, evo ovde liste iz 2015e, nakon deandre kejsa o igračima koji su na ovaj ili onaj način pogazili reč, pa nastavili da igraju u ligi bez naročite drame (deandre je, da podsetim, upravo potpisao za iste te mavse). uglavnom su u pitanju višegodišnji ugovori i daleko daleko važniji igrači nego freakin bjelica na MLE od 4ipo na godinu dana

 

http://www.nba.com/2...als-in-the-nba/

fiser i njegova ispala kjubana i nije pomenuta u clanku verovatno jer je drugi tip zajeba a tip je isfolirao povredu u dalasu u toku sezone i slozio im pricu da mora da ide na rehabilitaciju i da vise vremena provede sa porodicom a za par nedelja potpisao ugovor sa okc da juri titulu  :D


Edited by riviera, 19 July 2018 - 12:17.

  • 3

#33446 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 19 July 2018 - 12:09

Hahaha da da, pokusavali su na masu nacina i sad kad dovedu najboljeg moguceg defanzivca, Lebron otisao😂😂

Nego, Capela i dalje nije potpisao ugovor? On je od tih jacih imena jedini ostao posto je Smart dogovorio sa Bostonom?

Edited by Miki28, 19 July 2018 - 12:10.

  • 1

#33447 Flex

Flex
  • Members
  • 98 posts

Posted 19 July 2018 - 12:14

Capela, Hood I Beasley :D


  • 0

#33448 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 19 July 2018 - 12:35

Hood je jos bez ugovora? Kako je njega ukanalio trejd u Klivlend jujuju.

Sjajne partije u Juti, veliki doprinos sa klupe i onda katastrofa


Beasley moze u LA ako Melo ne dodje. Ima glavu za Lejkerse😂

Edited by Miki28, 19 July 2018 - 12:36.

  • 1

#33449 Magija

Magija
  • Members
  • 2,033 posts

Posted 19 July 2018 - 12:53

ima li sta raptorskije da godinama trazis lebron stopera i u sezoni kad ovaj predje u drugu konferenciju dovedes najboljeg moguceg igraca u ligi stvorenog za tu ulogu  :lol:

 

:rotflmao:  :rotflmao:  :rotflmao: 

Hood bi bio odlican za Sparse.


  • 0

#33450 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 16,595 posts

Posted 19 July 2018 - 13:06

Šta se ja koji moj brinem, eo Mali Vuk na Zvezdinoj temi iz nehata otkrio pravi razlog razlaza sa Kawhiem. Stiže Dangubić pa da se napravi mesta.


  • 2