Jump to content


Photo

B liga fantasy 2017/18


  • This topic is locked This topic is locked
7103 replies to this topic

#3316 Manu

Manu
  • Members
  • 4,213 posts

Posted 14 December 2017 - 11:34

Jamal Murray DD sa skokovima, al' me kenja

 

Ne brini MG ne moze ovo da traje do kraja nedelje

 

Edit: gdee si bre Boro, nema te nesto. Moze late komentar Simons-KAT tradea, slabo feedbacka je bilo na ovom topicu za jedan tako bitan trade


Edited by Manu, 14 December 2017 - 11:36.

  • 0

#3317 djolesrb

djolesrb
  • Members
  • 9,837 posts

Posted 14 December 2017 - 11:49

Gledam sad ekipe u potrazi za nekim C/PF DD mašinom (kad smo kod toga javite se jbmu majku, nudim Ajzeu) i zavalim Peroovu ekipu

 

Kad mu budu svi zdravi... Kawhi, Conley, Armani, Kuzma, Stevica Adams... scary shit


Edited by djolesrb, 14 December 2017 - 11:49.

  • 1

#3318 nAmsob

nAmsob
  • Members
  • 738 posts

Posted 14 December 2017 - 12:05

Pazi,jos je rano za late komentare trejda,ako se sada pogleda mozda si ti malo vise dobio,ali ja znam sta mi od Bena treba,a sve ce se to videti kad se Hassan vrati,bar je takav plan :D

Inace nereseno sa Shonetom za sada,videcemo jos kako ce se odvijati,bio bih ok i sa blagim porazom u ovom delikatnom trenutku sezone :)

I da,velika pohvala za Gerija Herisa,kako je lepo igrao sinoc protiv najbolje odbrane lige,divno. Ali jbg prosto nisu mogli sami on i Marej,fale im 3 igraca kljucna pored njih.

Sa druge strane,Dragic otkad je uzeo Igraca nedelje istoka,kao da je Nobela uzeo,pa ne mora vise da igra. I Karmelo,decko je dobro usao u sezonu,ovo sad je bezveze.

I LeVert masina zasluzuje velike pohvale,top igra zaista sve radi

Edited by nAmsob, 14 December 2017 - 12:19.

  • 0

#3319 Vladaboss90

Vladaboss90
  • Members
  • 749 posts

Posted 14 December 2017 - 12:10

BTW Sacramento Kings ne vrsi izmene protiv mene, ne znam da li je i pre tako bilo, a ima i dva prazna mesta u rosteru od ranije.


  • 1

#3320 uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ ™

uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ ™
  • Members
  • 6,012 posts

Posted 14 December 2017 - 12:24

 I Karmelo,decko je dobro usao u sezonu,ovo sad je bezveze.

I LeVert masina zasluzuje velike pohvale,top igra zaista sve radi

 

Evo daću ti ja Dinvidija da kompletiraš dynamic duo iz Bruklina i da te rešim te bede.


  • 0

#3321 Manu

Manu
  • Members
  • 4,213 posts

Posted 14 December 2017 - 12:31

Gledam sad ekipe u potrazi za nekim C/PF DD mašinom (kad smo kod toga javite se jbmu majku, nudim Ajzeu) i zavalim Peroovu ekipu

 

Kad mu budu svi zdravi... Kawhi, Conley, Armani, Kuzma, Stevica Adams... scary shit

 

I ja sam bas juce nesto presao kroz ekipe, iz ove perspektive deluje mi da Realni ima najjacu ekipu ali je dosta tu injury prone igraca (kao i kod mene). Za prvo mesto ocekujem da ce se boriti vladaboss sa loshmi+uini duom do kraja regularnog dela. A za PO ima dosta dark horse-ova, Pero pre svega definitivno, ali i Todorovic, Bora, ti uz jedan dobar trade za Ajzeu, Mile&Nele koji ocekujem da krenu da izuvaju redom... Bice zanimljivo

 

@Bosman naravno da je rano, mislio sam na Borin osvrt na trade u 30ak redova koji je bio standard dok nije prestao da pise, falilo mi je to


  • 0

#3322 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 14 December 2017 - 12:33

BTW Sacramento Kings ne vrsi izmene protiv mene, ne znam da li je i pre tako bilo, a ima i dva prazna mesta u rosteru od ranije.


ajde vi koji ga znate da mu sibnete neku poruku, da se ne zavitlava inače će da leti ko guido iz a lige

veliki ritopek za vladabossa
  • 2

#3323 djolesrb

djolesrb
  • Members
  • 9,837 posts

Posted 14 December 2017 - 13:08

To je Skyglider. 

 

Neprijatno iznenađenje za mene, pogotovo što piše na forumu, uglavnom na NFL temi.


Edited by djolesrb, 14 December 2017 - 13:09.

  • 0

#3324 nAmsob

nAmsob
  • Members
  • 738 posts

Posted 14 December 2017 - 13:15

Evo daću ti ja Dinvidija da kompletiraš dynamic duo iz Bruklina i da te rešim te bede.


Moze ako mi preneses vest da je umro Diandjelo :D
  • 1

#3325 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 14 December 2017 - 13:17

Moze ako mi preneses vest da je umro Diandjelo :D


Nije, nije. Odmara jos malo
  • 0

#3326 nAmsob

nAmsob
  • Members
  • 738 posts

Posted 14 December 2017 - 13:23

Eto,zamalo onda. Pa ne,zadovoljan sam trenutnim sastavom,svakako da ce biti nekih korekcija,ali (iako sam uvredjen sto me Manu ne vidi u vrhu) ,kad se vrati Hassan pa i Morris bice to fino cini mi se :D vratice se Karmelo na svojih 20p a nije mu strano ni da doda 10sk za DD,malo je u suterskom kanalu sad ali proigrace,kao i cela ta ekipa siguran sam da idu u PO. Dragic isto,racunam da koliko se ja radujem Hassanu toliko i on,bice tu lakih ass za njega i dobrog prostora za busenje iz pika sa ovim. Tako da Manu ljut sam cuvaj se...
  • 0

#3327 Manu

Manu
  • Members
  • 4,213 posts

Posted 14 December 2017 - 14:00

Eto,zamalo onda. Pa ne,zadovoljan sam trenutnim sastavom,svakako da ce biti nekih korekcija,ali (iako sam uvredjen sto me Manu ne vidi u vrhu) ,kad se vrati Hassan pa i Morris bice to fino cini mi se :D vratice se Karmelo na svojih 20p a nije mu strano ni da doda 10sk za DD,malo je u suterskom kanalu sad ali proigrace,kao i cela ta ekipa siguran sam da idu u PO. Dragic isto,racunam da koliko se ja radujem Hassanu toliko i on,bice tu lakih ass za njega i dobrog prostora za busenje iz pika sa ovim. Tako da Manu ljut sam cuvaj se...

 

Ne vidim te u borbi za regular season titulu, a ni ne mislim da si dark horse za PO vec realna pretnja  :D Poput grofa, Shoneta i Slawea, dajem ti i malu prednost u odnosu na njih.


  • 0

#3328 grof96

grof96
  • Members
  • 1,126 posts

Posted 14 December 2017 - 14:17

Realno mene nemoj i da spominjes kao neku pretnju, jedino me Harden izvlaci i dize prosek, cim igra dva meca, mene svi razbiju, kao sada pretposlednji na tabeli Petrovic(sada me ne izvalci ni njegova cetiri meca ove nedelje) Mada su njegovi za sada medju najboljima ove nedelje,los draft za mene rukija :D

Jedina pozitivna stvar za mene je sto Harden u plej-ofu ima raspored 4-4-4-3


  • 0

#3329 stefan81888

stefan81888
  • Members
  • 6,709 posts

Posted 14 December 2017 - 15:02

Lomiće vas underdogs-i  ^_^


  • 0

#3330 Lord_Slawe_

Lord_Slawe_
  • Members
  • 2,550 posts

Posted 14 December 2017 - 17:17

Djole prijatelju, izvini i za meceve viska, i za Wbrookova 4 vs KD 2 meca, ali ovo je sad smesno sta se meni desava :)

 

Posle oteklog kolena DWade-a, izletanja u publiku i samopovredjivanja Covingtona, preko isijasa Bartona, sinoc je Tyler Johnson dobio migrenicu i propustio duel. Jos nisam imao otpali nokat i probleme sa stolicom da zaokruzim injury report.

 

E da, kada sam draftovao RW-a mislio sam da cu na konto punjenja drugih kolona uspeti da sacuvam zivce za bedne FG (a ove godine apprently i FT) procente. Lose sam mislio.


  • 0