Jump to content


Photo

Live - Srbija


  • Please log in to reply
2542 replies to this topic

#2536 A sad

A sad
  • Members
  • 3,504 posts

Posted 17 September 2017 - 23:03

 

Eno, gore na politici vec pocinje slavlje zbog poraza Srbije. Perjanice slobodoumlja dozivljavaju orgazme jer je mrska Srbija izgubila.

 

Jel moze neki citat ili lazes po obicaju?


  • 0

#2537 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 17 September 2017 - 23:05

Nista vise ne mrzim od "igrali smo dobro ali zajebo nas sudija" priča

 

To je tako odvajkada. Kad god bi Srbija/SRJ/SFRJ izgubila, ko je glavni krivac, sudije - naravno: sudili na nasu stetu.  :)


Jel moze neki citat ili lazes po obicaju?

 

I ja bas odoh na PDF Politika da vidim to, ali ne videh nikakvo slavlje zbog poraza Srbije.


  • 0

#2538 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 17 September 2017 - 23:06

Batalite Gogija. Covek se raduje. Nije cesto dolazio na sportske teme i ne zna kako su usijane glave posle ovakvih utakmica i poraza. Zato mu onda i izleti nesto sto izgleda da je provokacija ali mislim da covek nema tu nameru.

Eno, gore na politici vec pocinje slavlje zbog poraza Srbije. Perjanice slobodoumlja dozivljavaju orgazme jer je mrska Srbija izgubila.

Izvini sto cu ovo da ti kazem,ali ludji si ti sto ides na tavan da citas ta sranja.

Smanjite malo dozivljaj prema Gogiju. Korektno je pisao sve vreme. To sto smo mi malo ljuti/tuzni/racocarani zbog poraza nije razlog da se istresamo na njemu.
Gogi - cestitke sto se mene tice. Bili ste najbolji na prvenstvu overall. Meni je zao sto nismo okrenuli kad ste poceli da se useravate u gace.  :D


  • 1

#2539 berti

berti
  • Members
  • 3,125 posts

Posted 17 September 2017 - 23:08

Jel moze neki citat ili lazes po obicaju?

Odakle si ti izmileo? Pitaj tvoje jarane sa politike zasto je obrisano njihovo izivljavanje posle poraza Srbije.

Sta sam ja lagao i koga? Ne lupetaj vise.


  • 0

#2540 LolaParola

LolaParola
  • Members
  • 28 posts

Posted 17 September 2017 - 23:09

Najnekorektnija izjava po mo mišljenju je ona iz studija posle meča - da smo imali Teodosića 20 minuta, mi bismo ovo dobili... Užas! Kakvo nepoštovanje. I šta on meni ima da priča da l' sam ljut ili nisam... Nisam čak ni razočaran, samo tužan. 

 

Momcima svaka čast... Ja nemam srca da im uputim i jednu jedinu zamerku (ima ih, kao u ostalom i posle svake izgubljene utakmice - ovo je trebalo ovako, ono onako).  Vidim Bogdana i Luču kako plaču i knedla mi je u grlu. 

 

Što se tiče statistike je da su Slovenci imali 32 slobodna bacanja od kojih su pogodili 27. Mi smo ih imali 15, pogodili 13. Ko ih je promašio, sada nije bitno... Bitno je da su imali 14 koševa više iz slobodnih(i priliku da ih bude 17), a da je razlika na kraju bila 8. Suđenje je bilo sramno i meni je samo zbog toga žao... 

 

Slovencima ipak svaka čast. Njima su se sve kockice posložile, odigrali su sjajno prvenstvo, ali daleko od toga da mislim da je ovo neki početak njihovog uspeha i neke ludačke ekipe. Letonija će praviti mnogo veći rusvaj u evropskoj košarci u godinama koje dolaze... (moje skromno mišljenje)


  • 1

#2541 berti

berti
  • Members
  • 3,125 posts

Posted 17 September 2017 - 23:11

Izvini sto cu ovo da ti kazem,ali ludji si ti sto ides na tavan da citas ta sranja.

Smanjite malo dozivljaj prema Gogiju. Korektno je pisao sve vreme. To sto smo mi malo ljuti/tuzni/racocarani zbog poraza nije razlog da se istresamo na njemu.
Gogi - cestitke sto se mene tice. Bili ste najbolji na prvenstvu overall. Meni je zao sto nismo okrenuli kad ste poceli da se useravate u gace.  :D

U pravu si da ne treba ici u taj brlog, ali jbg. Samo sam bacio pogled. I onda se tu dovuce biser da soli pamet...


To je tako odvajkada. Kad god bi Srbija/SRJ/SFRJ izgubila, ko je glavni krivac, sudije - naravno: sudili na nasu stetu.   :)


 

I ja bas odoh na PDF Politika da vidim to, ali ne videh nikakvo slavlje zbog poraza Srbije.

Obrisano je odmah


  • 0

#2542 A sad

A sad
  • Members
  • 3,504 posts

Posted 17 September 2017 - 23:16

Odakle si ti izmileo? Pitaj tvoje jarane sa politike zasto je obrisano njihovo izivljavanje posle poraza Srbije.

Sta sam ja lagao i koga? Ne lupetaj vise.

 

Daj citat, da vidimo to slavlje.


  • 0

#2543 berti

berti
  • Members
  • 3,125 posts

Posted 17 September 2017 - 23:18

Daj citat, da vidimo to slavlje.

Obrisano, umes li da citas? Obrisao moderator.


  • 0