Jump to content


Photo
- - - - -

KK Crvena Zvezda- Insajderi uzvracaju udarac 2017/18


  • This topic is locked This topic is locked
17969 replies to this topic

#61 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 10 June 2017 - 12:15

NMX ce ga nabosti jednog dana. :lol+:


  • 3

#62 Боги

Боги
  • Members
  • 7,209 posts

Posted 10 June 2017 - 12:19

Prema nekim najavama,trebao bi u Boston,oni valjda imaju samo jednog pika prve runde..To ovi NBA poznavaoci,sigurno bolje znaju od mene


  • 0

#63 Кранг

Кранг
  • Members
  • 1,811 posts

Posted 10 June 2017 - 12:19

koji ljakse ovaj Ristovic jbt


  • 9

#64 niko69

niko69
  • Members
  • 4,580 posts

Posted 10 June 2017 - 12:27

Teo još nije otišao u NBA? Samo pitam...


  • 0

#65 stefan81888

stefan81888
  • Members
  • 6,709 posts

Posted 10 June 2017 - 12:30

Prema nekim najavama,trebao bi u Boston,oni valjda imaju samo jednog pika prve runde..To ovi NBA poznavaoci,sigurno bolje znaju od mene


Nisam bas veliki poznavalac NBA-a, ali po mockovima(mada ne mora da znaci) vidim da mu predvidjaju da ce ga izabrati na kraju druge runde. Skoro svi timovi koji imaju pika na kraju druge runde tesko da ce ga odmah dovesti, osim Bruklina koji je u haosu, sa njima se ne zna, ne znam kakva im je popunjenost za narednu sezonu I sta planiraju(ne znaju ni oni). Bruklin ce verovatno juriti igrace koji su igrali po Evropi/Kini/svetu ali da odmah potpisu pika s kraja druge runde, ne verujem. Tako da, ako ne ode previsoko ili ne bude deo trejda u ekipu koja vapi za igracem tog tipa, verotno ga biraju&stashuju kod nas.
  • 0

#66 Боги

Боги
  • Members
  • 7,209 posts

Posted 10 June 2017 - 12:33

Nisam bas veliki poznavalac NBA-a, ali po mockovima(mada ne mora da znaci) vidim da mu predvidjaju da ce ga izabrati na kraju druge runde. Skoro svi timovi koji imaju pika na kraju druge runde tesko da ce ga odmah dovesti, osim Bruklina koji je u haosu, sa njima se ne zna, ne znam kakva im je popunjenost za narednu sezonu I sta planiraju(ne znaju ni oni). Bruklin ce verovatno juriti igrace koji su igrali po Evropi/Kini/svetu ali da odmah potpisu pika s kraja druge runde, ne verujem. Tako da, ako ne ode previsoko ili ne bude deo trejda u ekipu koja vapi za igracem tog tipa, verotno ga biraju&stashuju kod nas.

Znači kako sam razumeo dobre su šanse da ostane?


  • 0

#67 stefan81888

stefan81888
  • Members
  • 6,709 posts

Posted 10 June 2017 - 12:36

Znači kako sam razumeo dobre su šanse da ostane?


Moja procena, ne mora da znaci. :D
  • 0

#68 abizolirni

abizolirni
  • Members
  • 2,194 posts

Posted 10 June 2017 - 12:48

znaci Bolden ( nasa velika zelja za koju smo znali da ce se ostvariti ) 2 god. u svetom dresu.

Naredna dvojica moraju biti Radanov i kao treci centar Apic.

Mislim da to znaju i u klubu ali nece da ih potpisuju prije finala jer FMP bi ostao bez igraca za finale  :kece:

 

Prioritet da se zadrzi Radonja. Mlad je on trener tako da nije potrebno da trci za ogromnim inostranim ugovorima i da se kako kazu obezbjedi za zivota.


  • 1

#69 Dropkick Murphys

Dropkick Murphys
  • Members
  • 10,291 posts

Posted 10 June 2017 - 12:51

znaci Bolden ( nasa velika zelja za koju smo znali da ce se ostvariti ) 2 god. u svetom dresu.

Naredna dvojica moraju biti Radanov i kao treci centar Apic.

Mislim da to znaju i u klubu ali nece da ih potpisuju prije finala jer FMP bi ostao bez igraca za finale  :kece:

 

Prioritet da se zadrzi Radonja. Mlad je on trener tako da nije potrebno da trci za ogromnim inostranim ugovorima i da se kako kazu obezbjedi za zivota.

3d5.gif


  • 12

#70 pixy100le

pixy100le
  • Members
  • 245 posts

Posted 10 June 2017 - 12:57

Izvinte na smetnji, samo da pitam je l' to mi spremamo ekipu za FIBA CL sledeće godine?


  • 0

#71 Povremeniodlasciubrda

Povremeniodlasciubrda
  • Members
  • 3,952 posts

Posted 10 June 2017 - 12:59

Welcome to Red Star broAttached File  received_1544879115586280.png   200.17KB   31 downloads

Edited by Mob Barley, 10 June 2017 - 13:00.

  • 3

#72 Hamilton

Hamilton
  • Members
  • 7,473 posts

Posted 10 June 2017 - 13:00

Kakav biceps.
  • 1

#73 SunZero

SunZero
  • Members
  • 8,304 posts

Posted 10 June 2017 - 13:00

Zivela tema.Jebo sve ostalo:))))
Evo info. Ponudjen nam je Rocesti iz Lokomotive.

dau9jJL.jpg                                                                                                                                                                        After the third game in the NBA finals in which Golden State Warriors defeated his Cavaliers 118 - 103 to take 3:0 series lead LeBron James surprisingly announced that he will no longer play in the NBA and that he has plans to go overseas:  "I have been in the league for 13 years, I have won 3 rings and I have accomplished all of my goals here.I play with the edge every night and I just don't see the same effort from the guys that I'm playing with.In the same time Golden State formed superteam with KD, Steph, Clay and Draymond and they became practically unbeatable for the next few years.I have just few years left to play and I just feel I have to do something or I'll never become GOAT.Michael Jordan have never won Euroleague so if I do that few times in a row I think that woud be enough to keep me in the GOAT conversation when my carrier comes to an end."                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                He then said that he will probably sign 2 year deal with Red Star Belgrade:"Man, I saw  those guys and I can tell you, those guys are tough...They play hard defence and smart in offence and the coach Radonjic, omg,he's like coach Pop with Michael Jackson moves, I always wanted to play for him, he's the greatest ever, not at all like Lou, his philosophy is so-called bloody knees and I can tell you, you got to bleed baby.And Euroleage as a competition is no weaker than the East these days, they got Luka Doncic for God's sake."                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           stephen-a-smith-da7c2e695b091fa1.jpg                                                                                                                                                               First reaction form the media came from Sthephen A. Smith:"I don't think that's a weak move, it's not like he signed with GSW."                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Edited by Sun Zero, 10 June 2017 - 13:02.

  • 1

#74 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 10 June 2017 - 13:00

fali jos gazda Kronos na topiku

 

:D

vN6ud7h.gif

:D


  • 7

#75 Povremeniodlasciubrda

Povremeniodlasciubrda
  • Members
  • 3,952 posts

Posted 10 June 2017 - 13:01

Kakav biceps.


Haha
  • 0