Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

FK Crvena Zvezda 2017/2018


  • This topic is locked This topic is locked
20899 replies to this topic

#20791 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 28 May 2018 - 07:33

Koju karijeru?

 

Odgledaj malo snimak utakmice Krasnodar- CZ pa pogledaj malo ko je bio najbolji igrac Krasnodara u tom dvomecu.


Edited by Zvezdinho, 28 May 2018 - 07:34.

  • 0

#20792 Jesper

Jesper
  • Members
  • 4,719 posts

Posted 28 May 2018 - 08:53

Nego po kojoj statistici je bio najbolje krilo ? Najveci broj uradjenih biciklica na prazno? 
Barracudo banuj Jespera posto je spamovao da ovaj igra da se napravi neki balans :P

Noste đavo :D

 

Ja sam samo ukazivao na cinjenicu da je mogao odigrati 3-4 utakmice vise, vjerovatno bi to i napravilo razliku u pristupu prilikom pregovora.

 

Takođe sam ukazivao na cinjenicu da mi nesto smrdi kada ga nisam vidio ni na klupi u utakmicama u kojima je i Joveljic dobio priliku. Pitao sam Markosa sta je sa njim i njegovim ugovorom, tada je bilo price da sve ide kako treba i da ce prihvatiti ugovor. Medjutim onda tu sa dvije noge ulece tatko Ivan i razjebava posao.

 

Protiv losih ekipa iz donjeg doma dovoljno je 6-7 standardnih igraca, ostala mjesta mogu da popune klinci. Imamo takvih oko 10 utakmica u sezoni. Moglo bi se naci prostora za mladje (Erakovic,Cvetkovic,Terzic,Nikolic).

 

Kafu je vet drim, ubica od igraca. Bordo ima problem sto im ne treba takav igrac, furaju drugi tip fudbala. Sumnjam da bi ga dali jeftino, ipak su ga platili 7,5 miliona. Ali valjalo bi ga poganjati, makar na pozajmicu, a kasnije ako upadnemo u grupe, ko zna.


Edited by Jesper, 28 May 2018 - 08:55.

  • 0

#20793 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 28 May 2018 - 11:33

Taliesin priča o njegovoj igri u odbrani, ali pre 2 nedelje da je potpisao novi ugovor, ne verujem da bi bilo ko ovde, pa i brat taliesin imao išta protiv.

 

 

Naravno da ne bi. Nije stvar u tome sto je otisao, nije prvi mlad igrac koji odlazi prerano, vec kako je otisao. Dobio je za svoj kvalitet nenormalno dobru ponudu od Zvezde koju je odbio jer je hteo da zaradi vise zbog manjeg obestecenja klubu i to je cela prica. Ceo ovaj intervju gde place kako ga trener mrzi, kako je najbolje krilo u Zvezdi a nije igrao, kako on voli Zvezdu i rado ce se vratiti ali je morao da ide jer nije dovoljno ispostovan, kako nije zasluzio zvizduke i slicna sranja su bedno paradiranje i dimna zavesa. Cak i onaj Rikardinjo, koji prakticno nista nije odigrao kod nas, poneo se kao gospodin prema Zvezdi i raskinuo ugovor na svoju stetu, iako nije morao. Brazilac koji je bio sest meseci u klubu. A ova placipicka i folirant je gledao samo kako da napravi najbolji deal za sebe a klub u koji se deklarativno zaklinje ko jebe. OK, to je legitimno, ali onda bar cuti i ne prenemazi se, niko nije blesav da ne vidi sta si uradio i zasto.


  • 6

#20794 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 28 May 2018 - 11:59

Nije Gajic u ovom trenutku bolji igrac od Stojkovica, ne bi to bio upgrade. A Ristic nije plej niti to moze da igra.

A za Vuleta bih se slozio.

Ti si negdje nedavno napisao da je Gajic bolji igrac od Marusica, a sad pises da Gajic nije bolji igrac od Stojkovica.
Cijenim tvoje postove i nemam namjeru da te prozivam, ali mi je to malo nejasno.

Edited by Shunsuke Nakamura, 28 May 2018 - 12:00.

  • 0

#20795 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 28 May 2018 - 12:02

Gajic u ovom trenutku ne bi mogao vise da doprinese od Stojkovica u ovom timu, jer nije toliko bolji igrac da bi se kompenzovalo sve ono sto Zule donosi na terenu i van njega, a svakako nakon sezone neigranja nije ni u boljoj formi, tako da sumnjam da bi bio upgrade. U pravu si, nisam se najspretnije izrazio. 


Edited by Markoss, 28 May 2018 - 12:02.

  • 0

#20796 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 28 May 2018 - 12:27

Ma i ja sam prezadovoljan sa Zulom, nego sjetih se da si pisao to za Gajica.
Covjek je srce ovog tima, veliki ratnik. Odigrao je najveci broj minuta od svih nasih igraca u ovoj sezoni. Nasa verzija Haviera Zanetija:).
  • 0

#20797 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 28 May 2018 - 12:27

Mnogo jeben put do ulaska u LŠ. Propustili smo mnogo godina nekih laganijih sansi i sad moramo po trnju.
  • 0

#20798 VoodooDerina

VoodooDerina
  • Members
  • 4,555 posts

Posted 28 May 2018 - 13:10

Ima i ovaj sistem neke pozitivne stvari za nas, npr. ako stignemo do 3. kola bićemo povlašćeni, a to je praktično play off za ulazak u grupe LE.

Drugo kolo će biti ključno i tu bi bilo dobro da nas pogleda sreća na žrebu.


Edited by VoodooDerina, 28 May 2018 - 13:11.

  • 0

#20799 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 28 May 2018 - 13:15

Pa sto se drugog kola tice, ne bih da prosipam floskule, ali nema lakih protivnika:

 

Ludogorec (Bugarska), Seltik (Škotska), Apoel (Kipar), Legija (Poljska), Astana (Kazahstan), Karabag (Azerbejdžan), BATE (Belorusija), Dinamo (Hrvatska), Šerif (Moldavija) i Malme (Švedska).

 

Mada ako bi moglo da se bira, Serif bi bio kao kec na deset, a mogao bi i Apoel. Za prvo kolo je svejedno, al bi bilo lepo da se izbegne Terzin homegrown club Sutjeska (ne zbog toga sto su kvalitetni) i Skendija iz jasno je kojih razloga. 


Edited by Markoss, 28 May 2018 - 13:16.

  • 0

#20800 Dropkick Murphys

Dropkick Murphys
  • Members
  • 10,291 posts

Posted 28 May 2018 - 13:17

Posto ne znam nista o ovom novom sistemu, da priupitam, kako to da bismo bili povlasceni u eventualnom 3. kolu, a nismo u drugom?


  • 0

#20801 VoodooDerina

VoodooDerina
  • Members
  • 4,555 posts

Posted 28 May 2018 - 13:22

Posto ne znam nista o ovom novom sistemu, da priupitam, kako to da bismo bili povlasceni u eventualnom 3. kolu, a nismo u drugom?

 

Loše sam se izrazio. Stvar je u tome što je žreb za treće kolo pre revanš utakmica 2. kola, pa bismo praktično bili žrebani po koeficijentu našeg rivala iz drugog kola (što opet ne znači da bismo sigurno bili povlašćeni, ali velike su šanse za to, osim ako u 2. ne izvučemo nekog sa dosta slabim koeficijentom - Karabag, Šerif, Malme...


  • 2

#20802 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 28 May 2018 - 13:32

A ako ispadnemo u drugom sta onda?
  • 0

#20803 Dropkick Murphys

Dropkick Murphys
  • Members
  • 10,291 posts

Posted 28 May 2018 - 13:34

Idemo gde i Partizan. (nisam siguran jesmo li povlasceni, ali verovatno ne)


  • 0

#20804 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 28 May 2018 - 13:45

Jevtovic ce biti zamena za Adzica.

 

Omladinci u vecitom derbiju i bez Ilica i bez Joveljica. Prvi nije dobio dozvolu da igra tu utakmicu, a Joveljic je jos uvek povredjen, kao i Ivan Ilic. Mislim da nema dileme za prvih 11 u subotu: Gordić- Janković, Eraković, Jokić, Daničić- Bogdanović, Santrač, Gavrić- Bosić, Savić, Šikanjić. 


Edited by Markoss, 28 May 2018 - 13:47.

  • 0

#20805 tsva

tsva
  • Members
  • 9,156 posts

Posted 28 May 2018 - 13:51

Odgledaj malo snimak utakmice Krasnodar- CZ pa pogledaj malo ko je bio najbolji igrac Krasnodara u tom dvomecu.

 

Karijera stala u jednu utakmicu. :rotflmao:

 

Sta je jos odigrao?


  • 0