Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

FK Crvena Zvezda 2017/2018


  • This topic is locked This topic is locked
20899 replies to this topic

#18436 tsva

tsva
  • Members
  • 9,156 posts

Posted 19 March 2018 - 00:00

nista do iduce sezone ako je to


  • 0

#18437 RedThunder

RedThunder
  • Members
  • 1,056 posts

Posted 19 March 2018 - 00:15

Znaci scenario da ppovracas - krece kukanje, otimanje, ufc na nase igrace i jadni rival u borbi za pravdu.
Nije ni cudo sto ljude boli ona stvar da dodju na.utakmicu, odvratno.
Ne znam da li je veci smarac Vucelic ili Terzic
  • 0

#18438 pavijan

pavijan
  • Members
  • 5,341 posts

Posted 19 March 2018 - 00:19

Cemu ova potreba za izjednacavanjem Terzica i Vucelica- ratnog zlocinca i kriminalca najgore vrste?

Edited by pavijan, 19 March 2018 - 00:19.

  • 1

#18439 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 19 March 2018 - 00:31

Nije ni Terza nimalo naivan,posebno za drugi deo konstatacije .

Srpske sudije su posebna vrsta, koja se,na zalost, tesko menja.

To je i jedan od razloga zbog cega u TOP takmicenjima ima toliko sudija koliko imamo.

Edited by FatZadd, 19 March 2018 - 00:32.

  • 0

#18440 Golijat

Golijat
  • Members
  • 3,613 posts

Posted 19 March 2018 - 00:49

Gde je sada onaj harmony da objasni da li je ovo danas bilo “sklanjanje protivnika”...
  • 1

#18441 K.Dot

K.Dot
  • Members
  • 2,360 posts

Posted 19 March 2018 - 01:06

Sad sam video kako izgleda Nenadovo stopalo, pa oni nisu normalni jbt. I posle da pustiš nekog klinca da mu neki mesar tako uništi karijeru koja još nije ni počela. :krsta:
  • 0

#18442 Dropkick Murphys

Dropkick Murphys
  • Members
  • 10,291 posts

Posted 19 March 2018 - 01:14

Pa posle ocekujte leprsavu igru protiv ovih antifudbalera

Spoiler

  • 1

#18443 Ikac

Ikac
  • Members
  • 2,242 posts

Posted 19 March 2018 - 01:43

Ali Srnic koji tesi Radonjica recenicom "ne sekiraj se, desavace ti se opet". :lol+: Vrlo utesno.

Prostodušni Srna, ne volim da gledam kako igra, ali brate voleo bih jedno veče u kafani samo da slušam šta ima da kaže na najrazličitije teme.

Na stranu sta mi igramo, sramota je za fudbal da ovakve ekipe kao sto je Macva uopste postoje. Treba smanjiti ligu na deset klubova i igrati trokruzno, sve ove seljacke ekipe treba izbaciti u seosku ligu gde im je i mesto. 29 faulova za 45 minuta, jedino kad nisu napravili faul je kad smo uspeli da pobegnemo da nas ne fauliraju. Strasno je da ovo neko uopste naziva fudbalom.

Četvorokružno, bez ikakvih plejofova i plejauta, švajcarski sistem, pričam o tome već nekoliko godina. Jedina opasnost je da igraš sa protivnicima tipa Mačva 4 puta po sezoni. Ali realno, liga bi trebalo da bude kvalitetnija. Jedna ekipa ispada, druga u baraž.

 

 

Kada je reč o današnjem meču, iako nisam mogao da gledam, očito Vladan je uradio šta je bilo neophodno sa jedne strane, rokada Adžić-Radonjić. Verujem da bi do sada već i špica zamenio da ima na raspolaganju, isto važi i za desetku, ovako izgleda da će Milijaš igrati dok ne kolabira. Mada bolje Milijaš čija karijera je gotova, nego Luka Ilić na ovom terenu i protiv ovog protivnika.

 

 

Krstičić mi je jedan od omiljenih igrača u ovom timu, a definitivno jedan od najbitnijih ovog proleća. Da već treći put ove sezone prvotimac zadobija istu povredu je katastrofa. Muka je više pisati o suđenju i fudbalu koji se igra. Jednostavno, sad poželim da dovedemo onog Pavlovića iz Voždovca da započinje ove utakmice u gostima, da radi šta radi u svom sadašnjem klubu i da ga vadimo pred drugo poluvreme.

 

Ne znam kako ćemo sad rotirati, ali Ben iza Pešića deluje kao jedina ozbiljna opcija, a potrebno nam je da se Donald što pre vrati.


  • 2

#18444 29.05.1991

29.05.1991
  • Members
  • 404 posts

Posted 19 March 2018 - 07:45

Prostodušni Srna, ne volim da gledam kako igra, ali brate voleo bih jedno veče u kafani samo da slušam šta ima da kaže na najrazličitije teme.

Četvorokružno, bez ikakvih plejofova i plejauta, švajcarski sistem, pričam o tome već nekoliko godina. Jedina opasnost je da igraš sa protivnicima tipa Mačva 4 puta po sezoni. Ali realno, liga bi trebalo da bude kvalitetnija. Jedna ekipa ispada, druga u baraž.

 

 

Kada je reč o današnjem meču, iako nisam mogao da gledam, očito Vladan je uradio šta je bilo neophodno sa jedne strane, rokada Adžić-Radonjić. Verujem da bi do sada već i špica zamenio da ima na raspolaganju, isto važi i za desetku, ovako izgleda da će Milijaš igrati dok ne kolabira. Mada bolje Milijaš čija karijera je gotova, nego Luka Ilić na ovom terenu i protiv ovog protivnika.

 

 

Krstičić mi je jedan od omiljenih igrača u ovom timu, a definitivno jedan od najbitnijih ovog proleća. Da već treći put ove sezone prvotimac zadobija istu povredu je katastrofa. Muka je više pisati o suđenju i fudbalu koji se igra. Jednostavno, sad poželim da dovedemo onog Pavlovića iz Voždovca da započinje ove utakmice u gostima, da radi šta radi u svom sadašnjem klubu i da ga vadimo pred drugo poluvreme.

 

Ne znam kako ćemo sad rotirati, ali Ben iza Pešića deluje kao jedina ozbiljna opcija, a potrebno nam je da se Donald što pre vrati.

 

A ni jedan od tih kostolomaca nije sankcionisan čak ni kartonom.


  • 1

#18445 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 19 March 2018 - 09:11

Golmanov 1 gol, kao amater se postavio. Ali veoma bitna pobeda, drago mi je da Ben dao gol, steta sto Pesinjo nije treba mu neki pre derbija.

Pa sad nije se on loše postavio, nego je Adžić uradio nešto što se retko radi kada se izvodi slobodnjak iz kosa, a to je da se gadja suprotni ugao. Golman je napravio grešku što je instiktivno krenuo na drugu stranu, i kada je video da lopta ne ide tamo gde je navikao da ide, bilo je kasno za korekciju.

 

Ukratko, teško da bi i bolji golman od golmana Mačve uradio nešto više,


  • 0

#18446 RedThunder

RedThunder
  • Members
  • 1,056 posts

Posted 19 March 2018 - 09:29

Cemu ova potreba za izjednacavanjem Terzica i Vucelica- ratnog zlocinca i kriminalca najgore vrste?

U jednom su isti - slažu kako otvore usta!

Navedeno , sto se odnosi na vanfudbalske stvari, nije za ppredjenje, naravno
  • 0

#18447 hrkljush boys

hrkljush boys
  • Members
  • 6,128 posts

Posted 19 March 2018 - 10:47

Samo da nakon milijardu godina konačno pohvalim kapetana Mikija, za ono dočekivanje na laktove junačke šabačkog mesara.


  • 1

#18448 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 19 March 2018 - 10:58

Мора се имати рјешење и за овакве кркане и овакве терене, нема шта да се ишчуђавамо, просто то је СЛ свакодневница.

 

Naravno da se ne mora imati resenje za to na nivou klubova, takve stvari resavaju ili bi trebalo da resavaju FSS, Zajednica prvoligasa i sudije. Lako je meni i tebi da slegnemo ramenima i kazemo "to je svakodnevnica" jer nismo nas dvojica ti koji ce s utakmice izaci slomljene noge i puknutog misica zbog uzasnog terena i fudbalera koji manjak znanja pokusavaju da nadoknade ulicarskim siledzijstvom za koje nisu sankcionisani. Ne postoji trener na svetu koji ce da ti nacrta resenje za "takve krkane i takve terene" jer jednostavno takve igre nema.


  • 3

#18449 profaarmor

profaarmor
  • Members
  • 4,025 posts

Posted 19 March 2018 - 11:11

Citam izjavu Milojevica posle utakmice,veliki gospodin i diplomata,niti jednom recju nije pomenuo divljastvo i sakacenje od strane protivnika,cak i preveliki za moj ukus


  • 0

#18450 Константин

Константин
  • Members
  • 1,799 posts

Posted 19 March 2018 - 11:47

Naravno da se ne mora imati resenje za to na nivou klubova, takve stvari resavaju ili bi trebalo da resavaju FSS, Zajednica prvoligasa i sudije. Lako je meni i tebi da slegnemo ramenima i kazemo "to je svakodnevnica" jer nismo nas dvojica ti koji ce s utakmice izaci slomljene noge i puknutog misica zbog uzasnog terena i fudbalera koji manjak znanja pokusavaju da nadoknade ulicarskim siledzijstvom za koje nisu sankcionisani. Ne postoji trener na svetu koji ce da ti nacrta resenje za "takve krkane i takve terene" jer jednostavno takve igre nema.

 

Слажем се али си и сам подсјетио на Банковића, Милетовића и Најдоског.

Друго, умјесто на често писање саопштења, анализирања успорених снимака код пенала или mm код офсајда, нека према ФСС иду у вези ових месара који се воде као професионални фудбалери. Прегледавање снимака накнадно постоји и у Премијер лиги.

И још нешто, можда ми је промакло, али чини ми се да нико из клуба није питао ове из ФСС до када ће важити ово јединствено болесно правило о половљењу бодова?


  • 0