Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

FK Crvena Zvezda 2017/2018


  • This topic is locked This topic is locked
20899 replies to this topic

#15421 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 12 January 2018 - 15:34

Sve je to normalno i deo sporta. Ali mi smo sada klub koji moze da bira pojacanje, imamo novca vise nego ranije, igramo evropu, prvi smo na tabeli...

Bas zato mi nije jasno sto jurimo polovnjake od 26-27 godina koji su upitnog kvaliteta i od kojih ne mozemo finansijski da profitiramo.

A i dalje nismo u bezbednoj finansijskoj zoni da ne bi o tome razmisljali.


Pa jel ti hoces da mi nastavimo da mozemo da biramo igrace i budemo konkurentni u Evropi ili da sluzimo kao prodajno preduzece?

Koga bi ti od srpskih igraca doveo i za koju lovu?
  • 0

#15422 mad for red

mad for red
  • Members
  • 3,266 posts

Posted 12 January 2018 - 15:48

Sad ce da kaze da bi doveo Cavrica... sto ga cackas markose :D


  • 0

#15423 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 12 January 2018 - 15:53

Pa jel ti hoces da mi nastavimo da mozemo da biramo igrace i budemo konkurentni u Evropi ili da sluzimo kao prodajno preduzece?

Koga bi ti od srpskih igraca doveo i za koju lovu?


Ivanovica uvek pre Jevtovica.

Čavrica pre svih.
  • 0

#15424 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 12 January 2018 - 16:02

Ivanovica uvek pre Jevtovica.

Čavrica pre svih.

Cavric je skuplji tri puta od Jevtovica. Ok, o Ivanovicu pre Jevtovica se moze pricati. Ali se struka na osnovu ljudskih kvaliteta odlucila za Jevtovica koji jeste nesto skuplji, ali za razliku od Ivanovica pristaje da bude u rotaciji.

Ali to je jedna pozicija. Sta cemo sa stoperom, zar tu nije suludo dati milion za igraca od 29 godina?

Edited by Markoss, 12 January 2018 - 16:03.

  • 0

#15425 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 12 January 2018 - 16:13

Cavric je skuplji tri puta od Jevtovica. Ok, o Ivanovicu pre Jevtovica se moze pricati. Ali se struka na osnovu ljudskih kvaliteta odlucila za Jevtovica koji jeste nesto skuplji, ali za razliku od Ivanovica pristaje da bude u rotaciji.

Ali to je jedna pozicija. Sta cemo sa stoperom, zar tu nije suludo dati milion za igraca od 29 godina?


Da li su nasi pitali za Cavrica pa otuda ta cena?

Stoper je jedna od najvaznijih pozicija u timu, pogotovo startni stoper. Milion evra jeste mnogo, ali sam uvek za to da se stoper plati.

Nisam za to da se plati rezervno krilo, koje vec imamo i to bolje.
  • 0

#15426 Golijat

Golijat
  • Members
  • 3,613 posts

Posted 12 January 2018 - 16:19

@Markoss

Prica se da je Ivanic i dalje prvi pik i da nasi jos nisu odustali od njega? Navodno se ceka prodaja Boacija i da pare legnu od tog transfera...
  • 0

#15427 K.Dot

K.Dot
  • Members
  • 2,360 posts

Posted 12 January 2018 - 16:19

Ja ne verujem, Markoss dodje i napiše da su svi ovi igrači koji se dovode u vezu sa nama želje trenera, znači Vladan lično ih je odabrao ali forumaši ipak znaju bolje, te ovaj ne valja, drugi nije mlad, treći je preskup...Meni je lično žao samo što moraju da prodaju Boaćija, iako sam znao da je to neminovnost čim sam ga prvi put video kod nas da je šutnuo loptu. Takvi igrači se ne zadržavaju dugo u Srbiji. Dobar fudbaler još bolji čovek. Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Edited by OrdinaryGentelman, 12 January 2018 - 16:20.

  • 0

#15428 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 10,668 posts

Posted 12 January 2018 - 16:31

Gdje li zavrsi na kraju onaj Poletanovic?
  • 0

#15429 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 12 January 2018 - 16:35

Ja ne verujem, Markoss dodje i napiše da su svi ovi igrači koji se dovode u vezu sa nama želje trenera, znači Vladan lično ih je odabrao ali forumaši ipak znaju bolje, te ovaj ne valja, drugi nije mlad, treći je preskup...Meni je lično žao samo što moraju da prodaju Boaćija, iako sam znao da je to neminovnost čim sam ga prvi put video kod nas da je šutnuo loptu. Takvi igrači se ne zadržavaju dugo u Srbiji. Dobar fudbaler još bolji čovek.Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk


Pa sta ako su zelje trenera? Forumaši nemaju pravo na svoje mišljenje?

Niko me nikad neće ubediti da je Jevtovic želja Vladana Milojevića. On je možda dao odobrenje, ali njegova želja nije sigurno. Kao ni jos neki igraci.
  • 0

#15430 Dropkick Murphys

Dropkick Murphys
  • Members
  • 10,291 posts

Posted 12 January 2018 - 16:48

Nisam za to da se plati rezervno krilo, koje vec imamo i to bolje.

Da nije mozda Adzic? :lol:


  • 2

#15431 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 12 January 2018 - 16:48

Da li su nasi pitali za Cavrica pa otuda ta cena?

Stoper je jedna od najvaznijih pozicija u timu, pogotovo startni stoper. Milion evra jeste mnogo, ali sam uvek za to da se stoper plati.

Nisam za to da se plati rezervno krilo, koje vec imamo i to bolje.

 

Pitali su i skuplji je tri puta od Jevtovica, tacno tri puta. 

 

@Markoss

Prica se da je Ivanic i dalje prvi pik i da nasi jos nisu odustali od njega? Navodno se ceka prodaja Boacija i da pare legnu od tog transfera...

 

Pisao sam vec da novac nema veze s tim sto on nece da dodje kod nas. I stojim pri tome. 


  • 0

#15432 Golijat

Golijat
  • Members
  • 3,613 posts

Posted 12 January 2018 - 16:53

Ne sumnjam onda da ce dovesti dobru zamenu za Kangu,ako su vec spremni da ponude pristojnu ponudu za Ivanica...
  • 0

#15433 Knipex®

Knipex®
  • Members
  • 6,408 posts

Posted 12 January 2018 - 16:56

Na sajtu kluba objavili za Kangu da je danas prošao lekarski i da je u dobrom fizičkom stanju. Takođe i da ide na pripreme na Kipar. Ne znam zašto bi to radio ako je dogovoren transfer u Spartu kao što je pisano...


  • 0

#15434 Ikac

Ikac
  • Members
  • 2,242 posts

Posted 12 January 2018 - 17:02

Sto se Kange tice, pisao sam vise puta da Zvezda ne moze da ispuni njegove zahteve, i tu se ne radi samo o finansijama. Ima jos dosta stvari i licno mislim da je bolje da ode, i za nas i za njega. Ako cemo vec da menjamo koncepciju bolje da je promenimo sad nego pred kvalifikacije. S druge strane bih zadrzao Le Taleka i Donalda, mislim da ce trziste na leto biti dosta vece nego sto je sad. 

 

Evo mediji objavili, Hajdin zavrsen, platicemo 200k Spartaku uz 20 posto od profita koji ostvarima kada ga budemo prodavali. Necu da se izlecem o momku pre nego sto ga budem gledao, ali Simke nas je ponovo odrao. Inace, Milojevic je od Darka Tesovica dobio sve pohvale za ovog momka, Tesovic mu je kum i trenira Radnicki Novu Pazovu, za koju je Hajdin igrao prosle godine. Ali svakako je mnogo dati tu lovu za igraca koji nije ni toliko mlad, a ovo mu je prva ozbiljna polusezona. 

O negativnim osobinama Kange van terena čuli smo već dosta. Težak na parama, često infantilan. Ali činjenica je da nam sezona ne bi bila ni približno ovakva da ga nije bilo. Rešio je Spartu, bljeskom protiv Krasnodara obezbedio nam grupu. U grupi nije ponovio te partije, ali opet je bio mnogo bitan u održavanju poseda u bitnim momentima i nije pravio ozbiljne greške na sredini terena što se vidi u samo 2 primljena gola.

 

On je svojih 40k mesečno za godinu i po dana vratio kroz ovaj plasman, a generalno i igrama je opravdao. 800k ili 1M, to je samo plus na već uspešan transfer. Naravno nadam se što većoj cifri, dugovi su i dalje ozbiljni.

 

Aleksić i Đuričić su igrači koji bi trebalo da se preporode kod nas jelte, Đuričić više nego Aleksić doduše. Isto kao što su se preporodili Ibanjez, Katai i Boaći, pa onda još i Savić, Stojković, Rodić, LeTalek, Babić, Borjan, Radonjić i Pešić. Ako Milojević napravi i novu 10ku...Stanković je bio Ambasador, on će biti Preporoditelj.

 

 

Ako su cifre koje mediji pominju tačne, veoma sam iznenađen obeštećenima za DLT i Donalda. Očekivao sam da će strani klubovi sa 200-300k izaći i pokušati da nas opelješe, ali 500k za Donalda i 700-800 za DLT je u skladu sa njihovim pozicijama, godinama i trenutnim ugovorima.


  • 2

#15435 ČiĆ

ČiĆ
  • Members
  • 4,288 posts

Posted 12 January 2018 - 17:21

Ne sumnjam onda da ce dovesti dobru zamenu za Kangu,ako su vec spremni da ponude pristojnu ponudu za Ivanica...

Ma dovesce oni zamenu ali nema sanse da bude ni priblizno kvaliteta Kange. Onako da se gradi (bukvalno nosi igraca na sebi kad je kod njega lopta), sjajan pregled igre, pas, prangija...Voleo bih ali tesko cemo naci zamenu, ipak je Kanga bio mozak ovog tima, za ostale ima zamena ne i za Kangu!


  • 0