Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

FK Partizan 2017/ 2018


  • This topic is locked This topic is locked
9149 replies to this topic

#8446 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 18 March 2018 - 14:40

a evo i maestra od 1.6m

 

Visina

1,61 m

 

:lol+:


  • 0

#8447 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 18 March 2018 - 14:43

utzTCyo.png


  • 0

#8448 Son_of_a_gun

Son_of_a_gun
  • Members
  • 7,203 posts

Posted 18 March 2018 - 14:51

5a3bf9d3b6d503ff532b855bc41ec81d.jpg
  • 0

#8449 Son_of_a_gun

Son_of_a_gun
  • Members
  • 7,203 posts

Posted 18 March 2018 - 14:53

Brđanin odsvira jedan pa ne svira dva. I tako...
  • 0

#8450 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 18 March 2018 - 16:07

pokazao je suma neke znake zivota u tih 15ak min sto je dobio...

 

ni pod razno nakon ove pauze markovic i djerlek ne smeju da se presele na klupu, a jankovic/tosic i mitrovic vrate u startnu postavu k'o da nista nije bilo


  • 0

#8451 ranzo

ranzo
  • Members
  • 596 posts

Posted 18 March 2018 - 16:34

nema ovde f od fudbala, dobro mozda ima pola f ... 

 

bitna su tri boda sve ostalo za zaborav, sad sledi pauza znaci odmor, uigravanje, vezbanje akcija, kondicija pa da budemo ko zapeta puska za sledece kolo, znaci prvo poluvreme bacamo u zaborav a u drugom porodjajne muke, da ga nekako umuvamo pa makar i preko penala ...


  • 0

#8452 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 18 March 2018 - 16:40

ni pod razno nakon ove pauze markovic i djerlek ne smeju da se presele na klupu, a jankovic/tosic i mitrovic vrate u startnu postavu k'o da nista nije bilo

 

not gonna happen

 

uostalom, iako bi to long-term bila verovatno odlicna odluka, nema smisla klupirati igrace koji bi trebalo da donose prevagu, osim naravno ukoliko ni nakon pauze se ne otrgnu iz letargije 


  • 0

#8453 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 18 March 2018 - 23:31

ni pod razno nakon ove pauze markovic i djerlek ne smeju da se presele na klupu, a jankovic/tosic i mitrovic vrate u startnu postavu k'o da nista nije bilo

1/1 bi bilo dobro. Isto tako 1/1 da nema šanse da se to dogodi. :(

 

Ne mislim da je to samo dugoročno dobro, kakvi su Jankovć i Tošić od početka polusezone, treba da zasluže da se vrate, a ne da imaju zagarantovano mesto zato što imena. 

 

Kod Toze treba naći ravi balans da stiče sigurnost igranjem a da ga ne potrošimo prevelikim pritiskom ukoliko se ulog u ligi poveća. Mada, nije baš da mu je konkurencija neko iz odbrane Azura.


  • 0

#8454 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 19 March 2018 - 08:15

1/1 bi bilo dobro. Isto tako 1/1 da nema šanse da se to dogodi. :(

Ne mislim da je to samo dugoročno dobro, kakvi su Jankovć i Tošić od početka polusezone, treba da zasluže da se vrate, a ne da imaju zagarantovano mesto zato što imena.


poenta
 

Kod Toze treba naći ravi balans da stiče sigurnost igranjem a da ga ne potrošimo prevelikim pritiskom ukoliko se ulog u ligi poveća. Mada, nije baš da mu je konkurencija neko iz odbrane Azura.


IMO nije fer da neki klinac igra svoje prve utakmice za klub u evropi, kada se bori za grupnu fazu, posledicno tome koeficijent i finansije. eventualno jos derbi pri aktivnoj situaciji u prvenstvu i zavrsnica prvenstva poput proslogodisnjeg, gde znas kako moras da budes na 100% ucinka

i markovic i djerlek su debitovali pod dosta prihvatljivijim opterecenjem od navedenog, iza njih je par dobrih partija, neko steceno iskustvo&samopouzdanje, te bi steta bila da im sada stavljamo pomocne tockice

sa druge strane, cucina je ocigledno isekao onaj 'prekrsaj' za penal


  • 1

#8455 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 19 March 2018 - 08:22

Pisao sam o ovom problemu u FKP ,problem je jos izrazeniji sto je slicna situacija i u vecini superligasa (guraju se menadzerski igraci ,igraci odredjenih trenera kod kojih klinci idu na "dodatne treninge" itd )

 
navijam da nam na golu vladu stojkovica jednog dana zameni sin njegovog brata, isto vlada stojkovic :)


  • 0

#8456 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 19 March 2018 - 08:29

Tačno ću da te riportujem i tražim ban.  :rant:  :P

 

Alo, Arsenije, priseti se Saleta sa početka veka, čoveka koji nas je uveo u LŠ, kako je kidao u drugoj LŠ. Iako je igrao po levoj strani, sam ju je držao, u onom raspadu reprezentacije na SP u Nemačkoj je iskidao protiv Obale Slonovače, seti se svih lopti koje imaju oči.... I danas se vidi koliko razume fudbal i kakav pregled i potez ima, brate iznenađuješ me... Ali baš. :o

 

A lepo sam rekao da ću da se branim ćutanjem i ne komentarišem dalje baš da ne bih morao da dođem u situaciju da nabrajam Saletove nedostatke, ali jebi ga. Slab u duelima, spor, ne igra odbranu, nema šut, nema igru glavom. I za nekoga ko ima tako urođen osećaj za pas u prostor, vrlo retko koristi situaciju kada sam treba da se ubaci u prazan prostor. Bio je jedan vrlo kratak period u njegovoj karijeri kada je to koristio i redovno davao golove.

 

Pošto znam da je ovo što sam napisao reka bez povratka, samo da još jednom napomenem: on je moj omiljeni igrač i jedno njegovo majstorsko dodavanje mi vredi više i donosi mi veću radost nego svi dobijeni dueli, dobra igra na obe strane terena, pa i golovi nekog drugog. Ali ako hoću da pravim šampionsku ekipu koja gazi redom, tu nema emocija i zato on u mom idealnom timu nije starter nego ulazi u drugom poluvremenu da promeni tok utakmice.

 

---

 

Nisam gledao prvih petnaestak minuta drugog poluvremena protiv Surdulice, čitam da se pominje neka stativa Ožegovića, pa pretpostavljam da je to jedina šansa koju smo napravili na ovom meču. Neverovatno je koliko neorganizovano igramo, tumaramo po protivničkoj polovini u nadi da ćemo spletom okolnosti da ga umuvamo. Od nekih situacija mi se kosa diže na glavi, nakon jedne oduzete lopte imamo situaciju 5 na 3 na njihovoj polovini i svaki od pet igrača se pogrešno kreće, uguše jedan drugog i situacija propada. Ili ono o čemu guslam od starta sezone, raspored i kretanje u 16 pred centaršut, ajde jebo i trenera više, prosto mi je neverovatno da igrači sami ne znaju za makar najprostije ukrštanje. Pa oni korneri, ovog proleća smo jedno sedamdesetpet puta probali sa akcijom iz kornera i sedamdesetpet puta nismo uspeli jebeni trougao da napravimo (ako je to uopšte cilj), a i kad kojim slučejam uspemo da centriramo, u 16 su svi iza igrača i stoje.


Edited by Arsenije Pesic, 19 March 2018 - 08:31.

  • 0

#8457 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 19 March 2018 - 08:47

hajde popij jednu domacu i opusti se, nismo navikli da dodjes ovako nervozan u kancelariju u ponedeljak sabajle. :D

popodne izvedi unuce na sankanje, ili omatorele sina/cerku za kaznu sto jos uvek nemas unuce. :P


  • 0

#8458 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 19 March 2018 - 08:55

Vidiš, ta domaća ti uopšte nije loša ideja. :D

 

Ovo bijelo govno...


  • 0

#8459 Son_of_a_gun

Son_of_a_gun
  • Members
  • 7,203 posts

Posted 19 March 2018 - 09:02

Naš najveći problem je trčanje bez lopte, odnosno nepostojanje istog. Igrač se oslobodi lopte i misli da je završio posao a ovaj kukavac što je dobio pas nek sam izmišlja nešto. Đukić ako hoće igru koju želi mora da objasni igračima da mora da se trči u prostor, čak iako ne primiš pas odvukao si svog čuvara dalje od igre, samim tim je lakše onom ko ga primi. U svakom trenutku moraš da imaš bar tri otkrivena igrača da prime pas, od kojih jedan treba da bude iz tvoje linije, jedan naprijed a jedan safety nazad ako ništa drugo ne uspije. Kod nas je samo ovaj potonji opcija u 90% akcija.
  • 1

#8460 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 19 March 2018 - 09:20

... samim tim je lakše onom ko ga primi.

 

:huh:


  • 0