Jump to content


Photo
- - - - -

VN Spanije 2017, Katalunja


  • Please log in to reply
196 replies to this topic

#166 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 14 May 2017 - 15:36

Fandorn dobio tri mesta kazne uoči VN Monaka zbog kolizije s Masom. Zasluženo, ono je bio potez očajnika.

 

C_yrGZ9XsAAFT5L.jpg


  • 0

#167 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 14 May 2017 - 15:37

Dobra trka, jbg, pregazi nas Džej k'o plitak potok, ono mora da je bio neki superqually mod, u tom krugu je bio 2s brži od Vettel. Poslednjih 10-12 krugova razumno, treba čuvati tehniku. Sledeća zamena turba je penal.

 

Kimi i Ferrari kraljevi PR, i to je sport, fenomenalno!

 

Oznojiće se Džej ove godine, čestitke na pobedi, odavno nije ovako dobio trku na mišiće.

 

FI je fantastična, bez obzira na RAI i BOT, toliko su konzistentni, da zaslužuju ove plasmane. A RBR je +70s, ovo je prava tragedija i najveći gubitnik u Barceloni.


  • 0

#168 Ripper

Ripper
  • Members
  • 4,494 posts

Posted 14 May 2017 - 15:37

Kako covek da ima imalo postovanja prema Bottasu nakon svega danas? Ocigledno da je od samog pocetka sezone pristao da bude devojka za sve u Mercedesu. Na kraju u kadru sa ekipom slavi pobedu timskog kolege?!


  • 0

#169 leone

leone
  • Members
  • 3,630 posts

Posted 14 May 2017 - 15:54

Ja zadovoljan i pored 2.mjesta, trka odlicna, poslije svih razvoja i dalje mrtva trka, uzivancija...Kombinacija Bot + kasnan reakcija na SC izgubili trku.

 

Vetelovo preticanje Bota potez dana ;)

 

Meni je u dosadasnjem dijelu sezone najvece razocaranje Stof, potpuno podbacio, uprkos velikim ocekivanjima. Bice iteresantno vidjeti kako ce parirati Batonu.


  • 0

#170 DASUBO

DASUBO
  • Members
  • 3,855 posts

Posted 14 May 2017 - 15:56

Kako covek da ima imalo postovanja prema Bottasu nakon svega danas? Ocigledno da je od samog pocetka sezone pristao da bude devojka za sve u Mercedesu. Na kraju u kadru sa ekipom slavi pobedu timskog kolege?!


A što ne bi? Padne ti u krilo s nebesa da voziš u jednom od 2-3 najbolja tima i to limitirano na godinu dana i sada ćeš pred Cečeom da tom istom timu kažeš da nećeš da podržiš timskog kolegu koji se bori i rukama i nogama za pobedu u situaciji gde jedna trka može da odluči šampionat?

Vidi, lasno je tuđim po gloginjama mlatiti. Aj ti sutra kad ti se, ne daj Bože, lomi karijera, reci svom šefu da odjebe.

Botas je danas uradio odličan posao. Čist bad luck je bio kontakt sa Kimijem i meni je žao što je ispao. Za Maxa mi se iskreno jebe, jer karma is a bitch.
Kime je mogao danas baš začini ionako dobar fight, ali to je trkanje.

Botas je i dalje bolji Finac na gridu. Tabela konstruktora to pokazuje.
  • 1

#171 Hertzog

Hertzog
  • Members
  • 2,572 posts

Posted 14 May 2017 - 16:02

Reci da je bad luck onaj kontakt sa kimijem je cista glupost. Uz to Bottas jeste bolji finac ali i to bih uzeo sa odredjenom dozom rezerve, jer da ga nije sjebao u prvom krugu drugacija bi situacija bila. Ali to je sve sbbkbb
  • 0

#172 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 14 May 2017 - 16:04

Reci da je bad luck onaj kontakt sa kimijem je cista glupost. Uz to Bottas jeste bolji finac ali i to bih uzeo sa odredjenom dozom rezerve, jer da ga nije sjebao u prvom krugu drugacija bi situacija bila. Ali to je sve sbbkbb

 

Nije ga sjebao, normalan trkački incident.


  • 1

#173 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 14 May 2017 - 16:05

A posebno mi se svidja što se stewardi uopšte nisu mešali u trku.


  • 0

#174 DASUBO

DASUBO
  • Members
  • 3,855 posts

Posted 14 May 2017 - 16:07

Reci da je bad luck onaj kontakt sa kimijem je cista glupost. Uz to Bottas jeste bolji finac ali i to bih uzeo sa odredjenom dozom rezerve, jer da ga nije sjebao u prvom krugu drugacija bi situacija bila. Ali to je sve sbbkbb


Da li je to Botas uradio namerno? Zašto to nije trkački incident?
  • 0

#175 Downforce

Downforce
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 14 May 2017 - 16:08

Sjebao ga je normalno trkacki. Kolateralna steta. :D
  • 0

#176 Dzoni_m

Dzoni_m
  • Members
  • 1,793 posts

Posted 14 May 2017 - 16:10

Iskreno, sudjenje je bilo dobro. Najbolje bi bilo kada bi ih potpuno uklonili tokom trke :) Cini mi se da su ove godine pustili malo "po bubrezima" sto mi je licno OK Sent from my MI 5 using Tapatalk

Edited by Dzoni_m, 14 May 2017 - 16:11.

  • 0

#177 Downforce

Downforce
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 14 May 2017 - 16:11

Danas su stvarno mogli da se ukenjaju u trku sa nekim kaznama. Super je sto se nisu mesali, sve je reseno na stazi kako treba. :)
  • 0

#178 Hertzog

Hertzog
  • Members
  • 2,572 posts

Posted 14 May 2017 - 16:16

Da li je to Botas uradio namerno? Zašto to nije trkački incident?

Pa naravno da nije namerno, ali mi cela tvoja izjava delovala provokatorski :lol+:

Mislim da je Bottas mogao nolje reagovati, izgubio je poziciju i prostor i to pokusao ispraviti ulazeci kimiju u putanju, a u onoj guzvi se nista drugo nije moglo ocekivati nego lom
  • 0

#179 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 14 May 2017 - 16:37

Vrhunska trka, ali vozac dana za mene je Verlajn! Vrhunski prvi stint na mekim, par duela sa malim bikovima uspesno odoleo i na kraju bodovi, i to znacajan broj!

Kvota na njega da uzme bod ili vise jutros je bila 26!


  • 1

#180 Ripper

Ripper
  • Members
  • 4,494 posts

Posted 14 May 2017 - 16:50

A što ne bi? Padne ti u krilo s nebesa da voziš u jednom od 2-3 najbolja tima i to limitirano na godinu dana i sada ćeš pred Cečeom da tom istom timu kažeš da nećeš da podržiš timskog kolegu koji se bori i rukama i nogama za pobedu u situaciji gde jedna trka može da odluči šampionat?
 

 

Sta ti vredi sampionska ekipa kada igras na poziciji Luisove kucke. Uostalom to je njegov izbor i ako je on zadovoljan tim tretmanom nema potrebe vise da pisemo o njemu. Sampioni to ne rade.


  • 0