Jump to content


Photo
- - - - -

NFL - Season 2017


  • This topic is locked This topic is locked
3965 replies to this topic

Poll: Sampion (45 member(s) have cast votes)

Ko osvaja Supr Bowl 52?

  1. New England Patriots (15 votes [33.33%] - View)

    Percentage of vote: 33.33%

  2. Atlanta Falcons (1 votes [2.22%] - View)

    Percentage of vote: 2.22%

  3. Pittsburgh Steelers (3 votes [6.67%] - View)

    Percentage of vote: 6.67%

  4. Green Bay Packers (7 votes [15.56%] - View)

    Percentage of vote: 15.56%

  5. Seattle Seahawks (1 votes [2.22%] - View)

    Percentage of vote: 2.22%

  6. Dallas Cowboys (1 votes [2.22%] - View)

    Percentage of vote: 2.22%

  7. Denver Broncos (1 votes [2.22%] - View)

    Percentage of vote: 2.22%

  8. Oakland Raiders (4 votes [8.89%] - View)

    Percentage of vote: 8.89%

  9. Kansas City Chiefs (1 votes [2.22%] - View)

    Percentage of vote: 2.22%

  10. New York Giants (1 votes [2.22%] - View)

    Percentage of vote: 2.22%

  11. Neko drugi (10 votes [22.22%] - View)

    Percentage of vote: 22.22%

Vote

#1561 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 17 December 2017 - 17:01

Marvin planira da napusti Sinsi. Najuspesnija sezona otkad ih pratim. Pice za ceo topic.
  • 1

#1562 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 17 December 2017 - 17:14

Meni trebaš i ćevape da platiš, pošto kaže da želi da potraži front office job...a zna se ko trenutno traži GM-a  :ajme: 


  • 0

#1563 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 17 December 2017 - 17:32

On i Ilija,dobitna kombinacija :D

 

Ocekujem pobede Remsa,Patriota,Dalasa i Karoline

 

Pogledao statse,mnogo su Patriote bolje,plus Gronk se vraca,razlika u kvalitetu trenera je takodje ogromna,cisto sumnjam da odbrana Stilersa moze da pritisne Toma kao Majami,nemaju kadar za to

 

Remsi,pa tamo je hodajuca bolnica kod Sijetla,jesu kuci jaki,ali ipak ocekujem tesnu pobedu Gofa i kompanije

 

Dalas u solidnoj formi,Preskot podigao nivo igre,Oakland bez Kupera,pitanje i koliko Kuk moze,isto tesna pobeda gostiju

 

Karolina moze da izvrsi pritisak na Arona,on zardjao,pitanje i ta povreda koliko je sanirana,plus ne moze on zamaskirati sve mane GB,OL losa,trcanje isto,odbrana,posebno secondary uzasni,ocekujem laganu pobedu Karoline,ipak lepo je videti GOAT-a opet na terenu.Valjda ce one idiote u offsezoni staviti pred ultimatum,ili mi napravite konkurentan tim,ili odoh

 

Koliko me nervira Filip jebeni Rivers,cereka se nocas,i cokuje kao po obicaju kad je najbitnije :yawn:


Edited by GAGA., 17 December 2017 - 17:49.

  • 0

#1564 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 17 December 2017 - 17:54

Hogan ne igra

 

Van Noy takodje

 

Canon na IR


Edited by GAGA., 17 December 2017 - 17:57.

  • 0

#1565 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 17 December 2017 - 18:08

Veceras lepa ponuda i za oci i za kocku. Tipujem : Minka, Jagsi, Grin Bej u H, over u Pitzburgu i Baltimor 2.

 

Jbt, you can't be more square then this :D 

 

Srečno

On i Ilija,dobitna kombinacija :D

 

Ocekujem pobede Remsa,Patriota,Dalasa i Karoline

 

Pogledao statse,mnogo su Patriote bolje,plus Gronk se vraca,razlika u kvalitetu trenera je takodje ogromna,cisto sumnjam da odbrana Stilersa moze da pritisne Toma kao Majami,nemaju kadar za to

 

Remsi,pa tamo je hodajuca bolnica kod Sijetla,jesu kuci jaki,ali ipak ocekujem tesnu pobedu Gofa i kompanije

 

Dalas u solidnoj formi,Preskot podigao nivo igre,Oakland bez Kupera,pitanje i koliko Kuk moze,isto tesna pobeda gostiju

 

Karolina moze da izvrsi pritisak na Arona,on zardjao,pitanje i ta povreda koliko je sanirana,plus ne moze on zamaskirati sve mane GB,OL losa,trcanje isto,odbrana,posebno secondary uzasni,ocekujem laganu pobedu Karoline,ipak lepo je videti GOAT-a opet na terenu.Valjda ce one idiote u offsezoni staviti pred ultimatum,ili mi napravite konkurentan tim,ili odoh

 

Koliko me nervira Filip jebeni Rivers,cereka se nocas,i cokuje kao po obicaju kad je najbitnije :yawn:

 

Slažem, se da nemaju taj pass rush da pritisnu Bradya. Ali mislim da ima način da uspore Tomija i ekipu, a to je da ga zadrže na sidelinu. DL patriotsa je ispodprosečan po mom mišljenju. To su zasad uspešno sakrivali sa odličnom igrom secondarya, ali ajde da vidim junaka koji če da prati Antonia 5-6 sekundi. Bell bi takođe trebao da ima dobru utakmicu.


  • 0

#1566 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 17 December 2017 - 18:19

Ja vise ocekujem od Bella,Patriote dozvoljavaju 5 jardi po nosenju,njavise u NFL-u

 

Ocekujem da zatvore Antonia,Gilmor i Mekorti 24/7 na njega,i da napune box,tako da ce James,Ju Ju i Martavius imati mnogooooooooooooooo prostora,Belicek ce ici na to da ih sporedni pobede

 

Takodje,Tomlin ocekujem da maksimalno kopira Majami,ali nema personaliti za to


  • 0

#1567 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 17 December 2017 - 18:35

Ja vise ocekujem od Bella,Patriote dozvoljavaju 5 jardi po nosenju,njavise u NFL-u

 

Ocekujem da zatvore Antonia,Gilmor i Mekorti 24/7 na njega,i da napune box,tako da ce James,Ju Ju i Martavius imati mnogooooooooooooooo prostora,Belicek ce ici na to da ih sporedni pobede

 

Takodje,Tomlin ocekujem da maksimalno kopira Majami,ali nema personaliti za to

 

Da, i ja isto očekujem dosta od Bella. Ali ne samo sa trčanjem, pošto ga dosta koriste i u pass igri, kad odbrana ima base personel na terenu, pa mogu da izvuku nekog linebackera da ga krije 1 na 1.

 

bold: Pa ne igraju Patriotsi odbranu sa 14 igrača :D . Ne može i jare i pare. I da puniš box i da double team-aš receivere.


  • 0

#1568 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 17 December 2017 - 18:40

Bice tako sigurno,nemaju izbora,nema Van Noya,Branch nema sanse da tako dobro krpi rupe kao on,a Bell te rupe koristi najbolje u ligi


  • 0

#1569 karipesic

karipesic
  • Members
  • 6,694 posts

Posted 17 December 2017 - 19:03

Bice tako sigurno,nemaju izbora,nema Van Noya,Branch nema sanse da tako dobro krpi rupe kao on,a Bell te rupe koristi najbolje u ligi

Branch je DT, Van Noy je LB, nemaju veze jedan sa drugim. Pri tom, i Branch je OUT veceras. Slazem se sa Imperatorom da nam je DL najslabiji UNIT, nadam se boljoj igri veceras...
  • 0

#1570 karipesic

karipesic
  • Members
  • 6,694 posts

Posted 17 December 2017 - 19:31

Rodjo ❤
  • 0

#1571 Malkolm Brogdon

Malkolm Brogdon
  • Members
  • 7,747 posts

Posted 17 December 2017 - 19:39

Bice tesko Aronu da nadoknadi ovo sto odbrana moze da primi
  • 0

#1572 Malkolm Brogdon

Malkolm Brogdon
  • Members
  • 7,747 posts

Posted 17 December 2017 - 20:20

Idemo Rendale
  • 0

#1573 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 17 December 2017 - 20:29

Branch je DT, Van Noy je LB, nemaju veze jedan sa drugim. Pri tom, i Branch je OUT veceras. Slazem se sa Imperatorom da nam je DL najslabiji UNIT, nadam se boljoj igri veceras...

Moja greska,Van Noy je po meni ekvivalent znacaja Saziera na drugoj strani

 

Dobar Aron,totalno druga ekipa kad on igra


  • 0

#1574 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 17 December 2017 - 20:41

Jagsi izgledaju jako ozbiljno.


  • 0

#1575 karipesic

karipesic
  • Members
  • 6,694 posts

Posted 17 December 2017 - 20:50

Ovo je za zatvor.
  • 0