Jump to content


Photo
- - - - -

NFL - Season 2017


  • This topic is locked This topic is locked
3965 replies to this topic

Poll: Sampion (45 member(s) have cast votes)

Ko osvaja Supr Bowl 52?

  1. New England Patriots (15 votes [33.33%] - View)

    Percentage of vote: 33.33%

  2. Atlanta Falcons (1 votes [2.22%] - View)

    Percentage of vote: 2.22%

  3. Pittsburgh Steelers (3 votes [6.67%] - View)

    Percentage of vote: 6.67%

  4. Green Bay Packers (7 votes [15.56%] - View)

    Percentage of vote: 15.56%

  5. Seattle Seahawks (1 votes [2.22%] - View)

    Percentage of vote: 2.22%

  6. Dallas Cowboys (1 votes [2.22%] - View)

    Percentage of vote: 2.22%

  7. Denver Broncos (1 votes [2.22%] - View)

    Percentage of vote: 2.22%

  8. Oakland Raiders (4 votes [8.89%] - View)

    Percentage of vote: 8.89%

  9. Kansas City Chiefs (1 votes [2.22%] - View)

    Percentage of vote: 2.22%

  10. New York Giants (1 votes [2.22%] - View)

    Percentage of vote: 2.22%

  11. Neko drugi (10 votes [22.22%] - View)

    Percentage of vote: 22.22%

Vote

#1516 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 11 December 2017 - 21:20

Jel ovo igra: "pronađi uljeza" ? Oakland-Dallas ima potencial da bude pravi shit show i ne zaslužuje da bude u istoj kategoriji sa ovim utakmicama. Mislim, možda če biti rezultatski neizvesna, ali to je zato što su oboji od prilike podjednako nesposobni.

Jok,bice dobra tekma


  • 0

#1517 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 11 December 2017 - 21:52

Nadam se da si u pravu, ali po ovom što su pokazale obe ekipe u poslednje vreme, nisam optimista. Mi se bukvalno raspadamo, a i vi niste puno bolji. Ove dve pobede za redom su više mazanje očiju, nego znak dizanja forme, ako mene pitaš. Washington vam je poklonio onu TNF utakmicu na tacni sa svojim glupostima. Utakmicu sa Giantsima još nisam uspeo da pogledam, ali po onome što sam vidio na redzone kanalu, 20 razlike nije bilo realnih. OL ne igra ni blizu toliko dobro kao u prošlim sezonama, a oni su bili motor napada a može se reči i cele ekipe. Dak zasad pokazao da nije sposoban nositi celi napad na svojim leđima, na čemu mu ja i ne zameram mnogo, jer se takvi QB-evi mogu nabrojati na prste jedne ruke. Odbrana toplo-hladno. Kad nema Lee-ja da to postroji, šuplji ko švicarski sir. Pass rush odvisan od Lawrence-a. Secondary mlad i nekonstantan.

 

Po mom mišljenju obe ekipe ispodprosečne i ne zaslužuju playoff.


  • 0

#1518 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 12 December 2017 - 00:36

Povreda Carsona Wentza ide na dušu Douga Pedersona i njegovog staffa. Nepotrebno su ga preopteretili u utakmici gde su Ajayi i Blount mogli da imaju 5+ ypc. Ovako se upustiše u shootout, koji je sasvim odgovarao protivniku i izgubiše šanse za superbowl.


  • 0

#1519 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 12 December 2017 - 03:08

Kakav fumble :lol+:

 

Thomas pijan

 

I naravno sudije,donesose poene patriotama


Edited by GAGA., 12 December 2017 - 03:27.

  • 0

#1520 mvasic

mvasic
  • Members
  • 2,660 posts

Posted 12 December 2017 - 03:29

Da li ce Aron igrati?


Zvanično ništa nije rečeno. Nezvanično, da.

  • 1

#1521 Kolbas

Kolbas
  • Members
  • 2,990 posts

Posted 12 December 2017 - 05:48

Bah, raspad sistema...barem ovo možemo iskoristiti kao wake up call, da se ovakav meltdown ne bi desio kad nam najmanje treba....s druge strane, Miami je pokazao način na koji se može doakati našem napadu...ono jes da nije bilo Gronka, ali to nimalo ne umanjuje sjajnu partiju Dolphinsa...šta je tu je, idemo dalje 


  • 0

#1522 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 12 December 2017 - 07:09

Pomagale su i sudije u skladu sa svojim mogucnostima, ali dzaba.
  • 2

#1523 karipesic

karipesic
  • Members
  • 6,694 posts

Posted 12 December 2017 - 07:17

Ovaj mec maltene nije ni imao takmicarski znacaj kako poslednja 2 kola igramo na Ziletu sa Dzetsima i Bilsima, svima je jasno da mora da se pobedi Pit na Hajnsu ako hocemo polu poziciju. A drugi cemo biti sigurno sa ove 2 pobede u poslednja 2 kola. Ono sto ne valja je na sta je licila ekipa... Al dobro, bez 2 kljucna plejmejkera u napadu, isti nije ni mogao bolje da izgleda... Bice to OK kolko u nedelju u 22:25. :D
  • 0

#1524 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 12 December 2017 - 07:54

Jesi li siguran da nije imala takmičarski značaj.

Hipotetički, izgubite od Steelersa a Džeksonvil dobije sve do kraja, ( Hjuston, SF, Tenesi što je realno )....ko onda ide na second seed.  Ja mislim da je Džeksonvil drugi u tom slučaju.


Edited by We lose every week, 12 December 2017 - 07:54.

  • 1

#1525 karipesic

karipesic
  • Members
  • 6,694 posts

Posted 12 December 2017 - 09:15

Jesi li siguran da nije imala takmičarski značaj.
Hipotetički, izgubite od Steelersa a Džeksonvil dobije sve do kraja, ( Hjuston, SF, Tenesi što je realno )....ko onda ide na second seed.  Ja mislim da je Džeksonvil drugi u tom slučaju.

Boga ti, u pravu si. Nisam uopste obratio paznju na cinjenicu da bi imali bolji skor u konf3renciji od nas.
Doduse, sumnjam da oni nece izgube 1 od te 2 divizijske nekako ali u pravu si. Znaci mi sad igramo ne samo za HFA nego i za bye week...
  • 0

#1526 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 12 December 2017 - 10:02

Podrska Dzeksonvilu.
  • 2

#1527 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 12 December 2017 - 10:20

Malo fali Dzeksonvilu da postane bas ozbiljna i zajebana ekipa, BB imao pristojnu partiju protiv Sihoksa. Napredak u odnosu na pocetak sezone se itekako primeti, jos da je tu Robinson ova ekipa bi mogla ozbiljnije da ugrozi NE/ Pitzburg. Odbrana je jeftino primila oba TD u poslednjoj cetvrtini u nedelju, a cinilo se da ce mirno da privedu utakmicu kraju. Jedna od retkih utakmica gde je napad bio na visini zadatka, dok je odbrana podbacila u cetvrtoj cetvrtini dok su do tog trenutka bili standardni. Mislim da u oba napada Sijetl nije imao loptu vise od 90 sekundi, bas su brzo smanjili prednost Dzeksonvila sa -20 do -6, uz to su imali i napad za pobedu.


  • 0

#1528 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 12 December 2017 - 21:17

Sta kazete za 3 NFL Network musketara?
  • 1

#1529 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 12 December 2017 - 21:28

Sta kazete za 3 NFL Network musketara?

 

Kažem da su pali zbog ove gospodže.

 

NFL-Network-Sexual-Assault-595x357.jpg


  • 0

#1530 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 12 December 2017 - 21:30

A evo i liste optužbi  :rotflmao:.  

 

 

 

Marshall Faulk (current on-air talent) — asked invasive questions about sex, “such as favorite sex position, whether she liked oral sex, and whether she dated black men.”

“As time went on, Mr. Faulk became more aggressive, such as inviting Plaintiff to his hotel room, stroking and pulling out his genitals in front of her, pointing to his crotch and asking Plaintiff, ‘when are you gonna get on this already?’ He also pinned Plaintiff against a wall, demanding oral sex while he pulled his pants down.”

 

Ike Taylor (current on-air talent) — sent Plaintiff sexually inappropriate pictures of himself, and a nude video while masturbating in the shower.

 

Warren Sapp (former on-air talent) — came into restroom while plaintiff was preparing clothes and urinated in front of her.

When she screamed at him to get out, Sapp said, “Sorry mama, but your office shouldn’t be our sh*tter.”

Sapp is also accused of giving the woman sex toys for Christmas 3 years in a row.

 

Donovan McNabb (former on-air talent) — sent text messages to plaintiff asking if “she was a squirter” and telling her she “looked like the kind of girl that squirted when getting f*cked.”

 

Heath Evans (current on-air talent) — sent nude pics of himself to plaintiff

 

Eric Davis (former on-air talent) — groped, grabbed and made sexually charged comments to plaintiff.

 

Eric Weinberger (former Exec Producer of NFL Network) — sent nude pics and graphic text messages including telling plaintiff she should be “getting f*cked every day.”


Edited by We lose every week, 12 December 2017 - 21:33.

  • 0