Jump to content


Photo

B liga fantasy 2016/17


  • This topic is locked This topic is locked
1138 replies to this topic

#1096 mr clutch

mr clutch
  • Members
  • 3,351 posts

Posted 26 March 2017 - 17:23

nah, dd i asistencije nema sanse. igraju ti davis i jokic koji ce sigurno imati dd a kod mene mozda jedino jordan. asistencije ce biti zajebano ali mislim da gubim, ti imas jokica, lina, batuma, rodrigueza a ja samo russella i johnsona. anderson ne igra tako da i trojke mogu otpisati...

 

Mozda sam blagi favorit, ali daleko je od gotovog. Uvek moze neki igrac da neocekivano eksplodira, a neki da zakaze, npr da Jokicu fali skok za dd.


  • 0

#1097 The Seventh Seal

The Seventh Seal
  • Members
  • 3,991 posts

Posted 26 March 2017 - 20:20

i tu se završava ovogodišnja sezona, čestitke uchicha, skrpio si odličan tim, sve najjače u finalu

 

me7o se prod'o zarad tankovanja, 0 utakmica u bitnim trenucima, favors da mi se ne obraća do kraja ćivota


Edited by The Seventh Seal, 26 March 2017 - 20:25.

  • 0

#1098 Itachi Uchiha

Itachi Uchiha
  • Members
  • 1,815 posts

Posted 27 March 2017 - 18:58

Hvala. Imao si neke probleme sa povredama, tako da je ovo polufinale ispalo rutinski na kraju.

 

 

U finalu protiv ekipe koja me je oduvala u regularnom delu. Nadam se da cu da razbijem maler, svaki put kad sam igrao PO, igrao sam i finale. A svako finale sam izgubio na neke nebuloze. :D 


  • 0

#1099 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 27 March 2017 - 19:32

Mozda sam blagi favorit, ali daleko je od gotovog. Uvek moze neki igrac da neocekivano eksplodira, a neki da zakaze, npr da Jokicu fali skok za dd.

 

cestitke, rezultat neizvestan iako u poslednja nekoliko dana nije bilo prevelikog uzbudjenja ko ce proci dalje.

 

trebalo bi da bude zanimljivo finale.


  • 0

#1100 Nervozni Poštar

Nervozni Poštar
  • Members
  • 4,999 posts

Posted 27 March 2017 - 19:56

fun fact: Za jedan trejd je Chriss bio deal breaker zato sto je jedan od ucesnika smatrao da ce D-Won't imati bolju produkciju. : D



Ma znao sam ja da će mali da bude bolji od D-Wont-a u plejofu, nego nisam očekivao da će Bender propustiti ostatak sezone, a da će Williams-u onako brzo isteći "rok trajanja" kod Ljebrona. :D

Moram priznati da sam u tom trenutku ušao u Woochina mode, pa sam hteo na kartu Bartona da izvučem na poklon Chriss-a, ali ko je mogao da predvidi da će se sve odviti kontra (Bender i Gallo povrede). Da sam pristao na tvoju ponudu (Payton + Chriss <=> Gallinari + D-Wont), to bi ispalo kao neka od onih prevara što je Woochina pravio ove godine, s'obzirom na to kako su se stvari odvijale u nastavku sezone. :D
A znao sam da sam se grdno zajeb'o, još kad je Payton napravio prvi TD.

No, nije ni važno, sezona je za mene bila "gotova" već nakon one nepravde na draftu, evo pogledajte samo na osnovu Mr.Clutch-a kod nas i Chaos-a u A ligi, šta znači imati Obrvu ove godine u ekipi.
Pored neprikosnovenog Westbeast-a, jedini koji može da se poredi po učinku sa njim je Harden i to je to. Da ne pričam što bi upravo on bio perfect fit za ovu moju ekipu (zbog skokova, blokada, DD i fg&ft %), te da bih se (gledajući rezultate u prve 2 runde plejofa prošetao do polufinala i A lige sa njim. Nemam vremena trenutno, ali ako budem dokon negde, uzeću da sračunam da li bi bilo dovoljno za plejof da sam od starta imao njega umesto Aaron Gordon-a :( , mada sam i ovako 95% siguran da bih.



Za kraj ove "vatreno krštenje" sezone, duel sa Ðoletom, jedinim kojim se nisam susretao u regularnom delu.
Red je da se malo baci trashtalk-a i da se okonča sezona kako dolikuje - pobedom kod kuće. ;)

Spremi se Ðolence da te otresem, i nemoj slučajno da nisi pravio izmene furneš sa crte!  -_-


Edited by Boro iz Pob(j)ede, 27 March 2017 - 19:58.

  • 0

#1101 mr clutch

mr clutch
  • Members
  • 3,351 posts

Posted 27 March 2017 - 21:26

cestitke, rezultat neizvestan iako u poslednja nekoliko dana nije bilo prevelikog uzbudjenja ko ce proci dalje.

 

trebalo bi da bude zanimljivo finale.

 

Cestitke takodje, mozda ti je nedostajao malo srece za prolaz dalje, tj da moji kljucni igraci ne izdominiraju u petak.

 

 

@Uchiha Pa nisam te bas oduvao bilo je 7-6-0. Razbijaj maler sledece sezone, a ove nemoj izlaziti iz komforne zone.  :kece:


Edited by mr clutch, 27 March 2017 - 21:29.

  • 0

#1102 djolesrb

djolesrb
  • Members
  • 9,837 posts

Posted 27 March 2017 - 21:57

Teško mi je da trashtalkujem u ovim duelima za 17. mesto i slično ali potrudiću se :D
  • 0

#1103 Itachi Uchiha

Itachi Uchiha
  • Members
  • 1,815 posts

Posted 28 March 2017 - 04:15

Cestitke takodje, mozda ti je nedostajao malo srece za prolaz dalje, tj da moji kljucni igraci ne izdominiraju u petak.


@Uchiha Pa nisam te bas oduvao bilo je 7-6-0. Razbijaj maler sledece sezone, a ove nemoj izlaziti iz komforne zone. :kece:


Mislim da sam tih 7-6 jedva nategao, da si me drao cele nedelje. Al' moze biti i da sam pomesao nesto. :D


Pejtone, mogao si jos jedan assist da bacis.
  • 0

#1104 mr clutch

mr clutch
  • Members
  • 3,351 posts

Posted 28 March 2017 - 07:58

Mislim da sam tih 7-6 jedva nategao, da si me drao cele nedelje. Al' moze biti i da sam pomesao nesto. :D

 

Moguce da je tako bilo.


  • 0

#1105 Itachi Uchiha

Itachi Uchiha
  • Members
  • 1,815 posts

Posted 29 March 2017 - 20:40

Iako vodim 9-3 posle prva dva dana, bice krljanje do kraja, nijedna kategorija nije sigurna (osim da cu ja da puknem FT% :D). Poslednjeg dana obojica imamo skoro pun roster na raspolaganju, tako da ce verovatno do nedelje da se ispucaju izmene, pa u nedelju sta bude.


  • 0

#1106 Nervozni Poštar

Nervozni Poštar
  • Members
  • 4,999 posts

Posted 30 March 2017 - 01:01

Znači od ranog jutra planiram da uzmem Bizmarka, u slučaju da Gasol ne bude igrao večeras, i onda se malopre u žurbi zeznem i pokupim Hendo-a! :krsta:
Vode i šećera! :ajme:
  • 0

#1107 djolesrb

djolesrb
  • Members
  • 9,837 posts

Posted 31 March 2017 - 08:08

Ovaj Mirotić... stvarno nemam reči


  • 0

#1108 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 31 March 2017 - 09:49

Da li ce stvarno ovaj papan Itachi da bude sampion...? ccc bas je nisko pala ova nekada prestizna liga, zato smo vam poslali ozbiljne igrace da podignu kvalitet :Uini-a , Realnog itd itd


  • 0

#1109 djolesrb

djolesrb
  • Members
  • 9,837 posts

Posted 31 March 2017 - 10:12

Da li ce stvarno ovaj papan Itachi da bude sampion...? ccc bas je nisko pala ova nekada prestizna liga, zato smo vam poslali ozbiljne igrace da podignu kvalitet :Uini-a , Realnog itd itd

A znači zato si ti ostao u A... dobro dobro


  • 1

#1110 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 31 March 2017 - 10:15

Ozbiljne za ovaj nivo lige :D Posto nisu mogli da izdrze vrucinu i pritisak igranja u najjacoj ligi na Balkanu, pa su ispali.... Vratili smo vam i M&N duo, ocekujem njihovu dominaciju posle godine igranja na najvisem nivou.


  • 0