Jump to content


Photo
- - - - -

Premier League 2016/2017


  • This topic is locked This topic is locked
2106 replies to this topic

Poll: Premier League 2016/2017 (112 member(s) have cast votes)

Ko osvaja?

  1. Mančester Siti (15 votes [13.39%] - View)

    Percentage of vote: 13.39%

  2. Mančester Junajted (31 votes [27.68%] - View)

    Percentage of vote: 27.68%

  3. Arsenal (17 votes [15.18%] - View)

    Percentage of vote: 15.18%

  4. Čelzi (20 votes [17.86%] - View)

    Percentage of vote: 17.86%

  5. Totenhem (3 votes [2.68%] - View)

    Percentage of vote: 2.68%

  6. Liverpul (22 votes [19.64%] - View)

    Percentage of vote: 19.64%

  7. Lester Siti (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  8. neko drugi (4 votes [3.57%] - View)

    Percentage of vote: 3.57%

Vote

#1576 ДијаметралноСупротан

ДијаметралноСупротан
  • Members
  • 2,283 posts

Posted 13 March 2017 - 23:07

Јбг тежим путем,надао сам се Арсеналу,старој муштерији.


  • 0

#1577 mr clutch

mr clutch
  • Members
  • 3,351 posts

Posted 13 March 2017 - 23:21

Kada je poslednji put MU izgubio, a da ga nisu sudije ostetile?


  • 0

#1578 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 14 March 2017 - 01:25

 

Оливер је буквално 5 секунди пре другог жутог упозоравао играче Јунајтеда да оладе са грубим стартовима и да се смире.Ерера налеће и бам.Крив судија.

 

A kakve to veze ima? Ta budala može da upozorava na šta god hoće, njemu je posao da sudi fudbalsku utakmicu a ne da leči neke psihološke probleme i komplekse jer mu se može u ovoj govnjivoj ligi da radi šta hoće.

Svirao je za najfudbalskiji start kao žuti karton, i to drugi. Debilizam na granici epskog cirkusa.
Na ne nešto opasnom delu terenu, dobijaš žuti karton jer je neko malo stigo pre tebe i ti ga potkačiš nečime što nije opasan klizeći start, niti mu ugroziš neku 1v1 šansu.
Da se za to regularno daje žuti karton, fudbal bi postao odbojka, gde dresom ne smeš da pipneš protivnika i gde moraš da čekaš da ti protivnik pokloni loptu u noge pogrešnim dodavanjem ili lošim šutom. I kao takav sada bi možda o ovome pisalo 2 čoveka na topiku "razni sportovi" tamo na nekoj 13 stranici, tik uz boćanje ili švajcarski vaterpolo...

Totalno nefudbalski žuti karton koji može da svira samo degenerik kakav je onaj moron Oliver.
Ovo nije ni bio jedan od onih startova gde se zaletiš kao konj, ne proceniš savršeno da li ćeš ti doći do lopte ili protivnik, jer niti je bilo preoštro niti je uništilo protivniku neki zicer.

Crveni karton je bio za Valenciu u nastavku meča, a Oliver ga nije svirao jer nije bio u situaciji da uradi to s obzirom da nema dovoljno muda, već samo koristi dozirano prilike da se kurči i da poziciju apsolutno zaštićenog sudije koji ne odogovara za svoja sranja kako bi izgradio neki autoritet "Ajd, ja ću sad autorititavno da se iskurčim i da sviram crveni karton Mančester Junajtedu, ništa mi ne mogu". Vašljive pičke koje nemaju kapacite da obavljaju posao gde utičeš na karijere drugih, ali se nekako dokopaju takvih mesta i ne možeš im ništa.

Mentalni sklop ljudi koji troše kiseonik na ovoj planeti, potrošen kiseonični kapacitet neke grane Di Kaprijevog drva.

To što nije svirao Valensiji crveni je njegova greška i on je kriv što je došlo do toga, zbog svog nepotrebno majmunisanja je isfrustrirao tim i doveo u ovom slučaju Valensiju do tog stanja da neoprezno i usled nervoze (prvi ovakav njegov start u karijeri) eventualno nekog povredi. Poenta je u tome da je apsolutno njegova odgovornost što je doveo do te situacije.
Sudija treba da sudi fudbalski meč i da se završi utakmica tako što svi pričaju o njemu, sudija ne sme da razmišlja o tome da treba da bude u prvom planu.
Npr Kevin Friend i Andre Marriner greše, drugi je eto ove godine jednom baš sjebao Man Utd i oštetio nas je. 
Ali greše jer čovek greši i zato što postoji glupa zatucanost da se ne uvede tehnologija u fudbalu (socceru). Ne majmunišu se i ne kurče, i na njihove greške uvek treba gledati drugačije nego na greške Klatenburga i ovog pajsera Olivera.




Za ovaj kup mi se jebe, potajno sam navijao i da ispadnemo, jer bih mnogo popizdeo da smo osvojili Liga Kup i FA Kup a ispali u UEFA kupu i ostalo van Top4.
Ne treba nam da se mlatimo sa ovim kupom, osvojili smo ga prošle godine, jebe mi se za njega.
Sve dok nema neki takmičarski značaj, u smislu da dobijaš nešto više od bokala, onda mi nema neku važnost.
"Najstarije takmičenje na svetu..." So what?

Tako da uopšte nisam ogorčen, niti iznerviran, ako sam želeo negde poraz od Nove Godine na ovamo, to je ovde...
Nisu mi krive sudije jer mi je krivo što je tim za koji navijam izgubio. Krive su mu sudije, konkretno Oliver što je konstatno moron.


Edited by Nigel Hayes, 14 March 2017 - 01:28.

  • 1

#1579 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 14 March 2017 - 20:06

Crveni karton je bio za Valenciu u nastavku meča, a Oliver ga nije svirao...

 
Ma ajde sto nije dao crveni karton vec mu ni zuti nije dao... Sta tek reci za igrace Junajteda koji su skocili na sudiju kad je svirao faul. :ajme: Sva sreca pa ga je promasio inace bi verovatno gledali lom noge i tucu na terenu.
 

Spoiler

 
I nije samo Valensija izbegao kaznu vec i Roho koji je zgazio Azara... A mamlaz od sudije je u izvestaju napisao da je video incident, tako da nece biti naknadnog kaznjavanja...

 

Roho...


Edited by Baros, 14 March 2017 - 20:14.

  • 0

#1580 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 14 March 2017 - 20:10

Mamlaz od sudije se pokusava iskupit za crveni karton! Erera nije trebao da dobije 2 zuti i to je onda uticalu na dalju nervozu igraca Utd i zato je i Valensija tako ostrije uletio ali inace se radi i o jednom fer igracu, nikad namjerno ne bi isao da povrijedi protivnika!
Unistio je jako dobar mec, mozda bi i bio neki klasik FA kupa ali bilo, proslo...
  • 0

#1581 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 14 March 2017 - 21:18

Start Valensije nije bio blizu noge, i nije bio mnogo neoprezan u smislu da je bilo blizu kontakta, niti je bio ka stajnoj nozi već ka nozi koja slobodno može da se pomera i skloni od kontakta... Ali bez dileme start za crveni karton. Ko kuća crveni karton.
Valencia je od momenta kada je Erera dobio drugi zuti karton bio ubedljivo najnervozniji igrac na terenu. Verovatno jedan od najkorektnijih i najsmirenijih igrača u PL u poslednjih 15 godina s obzirom da može da nalupa i pod zemlju pošalje celu Englesku sa sve ragbistima. Eto to je uspeo da uradi Oliver.
Oliver ima tu punchable face, lik da mi kaže dobar dan imao bi želju da mu skačem na lobanju, kamoli da me ošteti kao neki najgori idiot.

I greška je što Valencia nije dobio crveni karton, taj propust nije smelo da se desi.


Rojo je priča za sebe. Šta očekivati od takvog primerka budale koja se loži na Pablo Eskobara i kojeg je neka rabona (inače štoper) prodala da solidno zaradjuje od fudbala inače bi bio neki Tuko, neki latinoamerički diler droge u kartelu. Neki treći, četvrti red bitnosti u piramidi, lik koji obavlja prljave poslove...
 


  • 0

#1582 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 15 March 2017 - 08:36

Ma Roho je dijabola, nevjerovatno mi je da od svih stopera koje Utd ima Baily najsmireni i najpribraniji u nezgodnim situacijama i to mnogo steti Utd!
Smoling, Dzons i Roho pa ne zna se ko vise panici u odbrani kad treba mirno da se iznese lopta
  • 0

#1583 Lineker

Lineker
  • Members
  • 2,209 posts

Posted 16 March 2017 - 12:59

Karanka ode. Ne može da se igra bez golova...samo 19 datih na 27 utakmica.


  • 0

#1584 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 17 March 2017 - 19:33

Zgro!

 

Obavezna lektira za ljubitelje pravog engleskog fudbala...

 

 

http://engleskifudba...toji-ni-slican/


  • 0

#1585 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 18 March 2017 - 15:20

d67718b1629f46acb7e9959e399e772e.png


  • 6

#1586 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 18 March 2017 - 16:22

Ko je naljutio lisice  :lol+:


  • 0

#1587 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 18 March 2017 - 22:01

Od kako su otpustili Ranijerija tri pobede u PL i ona nad Seviljom u LS. Na te tri utakmice u PL su dali cak 9 golova, a na 6 poslednjih utakmica u PL sa Ranijerijem nijedan... Stoka. :puke:


  • 1

#1588 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 19 March 2017 - 13:50

Rashford je ubica


  • 0

#1589 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 19 March 2017 - 13:54

Stilom igre podseća me na Kluiverta. Stvarno je osveženje videti nekog takvog u moru copy paste igrača.

 

Nadam se da će dostići vrhunski nivo, bilo bi dobro pre svega za fudbal da neko sa ovakvim stilom igre bude na vrhuinskom nivou.


Edited by dzone87, 19 March 2017 - 13:55.

  • 0

#1590 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 19 March 2017 - 14:46

Smoling :lol:


  • 0