Jump to content


Photo
- - - - -

The Championships, Wimbledon 2016


  • Please log in to reply
439 replies to this topic

#61 calisthenics routine

calisthenics routine
  • Members
  • 8,407 posts

Posted 30 June 2016 - 17:05

Ja sam mislo da ce da ga gurne se sudijske stolice, sreca pa nije to uradio. 


  • 0

#62 Petar 91

Petar 91
  • Members
  • 3,145 posts

Posted 30 June 2016 - 18:07

mada  neobjasnjivo mi je da je zvao linijski aut  i da je u takvom trenutku glavni sudija napravio korekciju i dao poen protivniku ... Peti set , brejk zaostatka i on ti sudi mec loptu za protivnika , pa 80% igraca bi poludelo 


  • 1

#63 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 30 June 2016 - 19:02

kakav je metiljavac Troicki, nemam reči. mrzi me da objašnjavam očigledno.

dvoumio sam se hoću li ovo napisati, ali otišlo sad....


Edited by barracuda, 30 June 2016 - 19:03.

  • 0

#64 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 30 June 2016 - 19:37

Bejbi Sten na konopcima.

 

Nisam stigao nista da pogledam do sad.

 

Ne dopada mi se Endijev zreb, samo to hocu da prokomentarisem :D


  • 0

#65 unagi

unagi
  • Members
  • 1,773 posts

Posted 30 June 2016 - 19:40

Kakv je baksuz Konjuh, u dotrcavanju na skracenu loptu nagazila je lopticu i izvrnula skocni zglob. Sad ima MTO.


  • 0

#66 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 30 June 2016 - 19:43

A lazna igracica ce se opet provuci. 


  • 0

#67 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 30 June 2016 - 19:58

mada  neobjasnjivo mi je da je zvao linijski aut  i da je u takvom trenutku glavni sudija napravio korekciju i dao poen protivniku ... Peti set , brejk zaostatka i on ti sudi mec loptu za protivnika , pa 80% igraca bi poludelo 

 

Glavni sudija i nije napravio korekciju, linijski je viknuo aut pa se sam korigovao a glavni je samo cutao.


  • 1

#68 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 30 June 2016 - 20:30

Bravo Veseli.


  • 0

#69 jevrem69

jevrem69
  • Members
  • 5,556 posts

Posted 30 June 2016 - 20:45

Spektakularan mec Veselog, barem onih par gemova i taj brejk treceg seta, sto sam bio u prilici da pogledam. Cudan je to igrac, pobedi Djokovica u Monte Karlu, onda ga recimo Djere pobedi na nekom čelindžeru na šljaci i onda osisa jednog Tima od kojeg su svi u najmanju ruku ocekivali plasman u četvrtfinale.
  • 1

#70 jevrem69

jevrem69
  • Members
  • 5,556 posts

Posted 30 June 2016 - 20:51

Troickog je maltene obezbedjenje izvelo sa terena. Ruku na srce, jeste bio ostecen u tom poenu, lopta je bila cisti aut ....... ali sam je kriv sto je u poslednjem setu bio onako pasivan i bacao je kratke lopte inace pasivnom Ramosu koji se u tim trenucima transformisao u pravog ofanzivca. Cak dva puta u poslednjem gemu meca je napravio tako nesto, tako da je Viktor sam kriv za poraz. Nije bio bolji igrac u danjasem mecu, a ovo je bila druga uzastopna pobeda Spanca u ovoj godini.

Sa ovakvom igrom Viktor ce se vrteti oko tridesetog mesta na listi, sto i nije tako lose, s obzirom na njegovu tenisku inteligenciju.
  • 0

#71 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 30 June 2016 - 21:00

Spektakularan mec Veselog, barem onih par gemova i taj brejk treceg seta, sto sam bio u prilici da pogledam. Cudan je to igrac, pobedi Djokovica u Monte Karlu, onda ga recimo Djere pobedi na nekom čelindžeru na šljaci i onda osisa jednog Tima od kojeg su svi u najmanju ruku ocekivali plasman u četvrtfinale.


svi? ;)
  • 0

#72 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 30 June 2016 - 21:05

Aleksandra :lol+:  ludo dete.


  • 0

#73 Mile1

Mile1
  • Members
  • 15,320 posts

Posted 30 June 2016 - 21:33

Troicki umalo da prebije glavnog sudiju.

Seljacina nadam se da ce dobiti adekvatnu kaznu a nije mu prvi put da se ovako ponasa


  • 0

#74 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 01 July 2016 - 09:10

Nisam gledao uživo, ali ovo što se može naći na netu zaista liči da ne glavni na iznenađenje, bez objašnjenja preinačio call i zacementirao odluku dajući skor "40:30".
Par opservacija:
Viktor se ni ne bavi linijskim - čuje se ono (fault) i to je sve. Da je linijski sam sebe korigovao to bi se moralo čuti ili videti. Mislim da bi i Viktor na to reagovao...
Arbitar je potpuno izgubio iz vida da se radi o davanju meč lopte (5. Set) i ako je bio siguran da je po sredi bad call -morao je to sa puno pedagogije i takta da obrazloži. Ako je pak ipak linijski sam sebe korigovao, pošto se jasno i glasno čuje "fault", imao je lep kompromis i jedino moguće rešenje u datoj situaciji (pošto ako sam ga razumeo on lično NIJE video loptu), a to je "replay the point"...
Viktorov problem je što svojim urlanjem gubi moralnu superiornost (koju u tom trenutku ima) i agresivnošću nameće jedan drugi problem (disciplinski) umesto da stane, raširi ruke, pogleda linijskog, priđe glavnom i prigovori da se poen mora ponoviti jer se glasno čulo "fault". Lepo ostane na toj strani i čeka ponovljeni prvi servis :)
Ovako je opet ispao magarac...
  • 0

#75 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 01 July 2016 - 13:34

Hoće li biti tenisa danas? Kakva je prognoza?

 

Ovo preti da postane još gore u odnosu na RG. Džabe im krov, kad kiša pada u ranoj fazi turnira. Još imaju onu 1. nedelju kad se ne igra.


  • 0