Jump to content


Photo

FK Partizan 2016/17


  • Please log in to reply
6152 replies to this topic

#6136 Gabrijel

Gabrijel
  • Members
  • 168 posts

Posted 31 May 2017 - 17:57

Hvala celavom na ovakvoj sezoni. Svima nam je doneo srecu i radost. Sto se tice odlaska, pomesana su mi osecanja. Drago mi je zbog njega, jer ce raditi u boljim uslovima, zaradice vise novca. Zao mi je zbog nas, jer Partizan u ovom trenutku ne moze naci boljeg trenera od njega. 


  • 1

#6137 dekifisher

dekifisher
  • Members
  • 1,308 posts

Posted 31 May 2017 - 17:57

Bolje da nismo ni uzeli jebenu titulu... bar bi imali trenera i neku nadu.

Kakav bre Stolica, jel se vi zajebavate!?


  • 2

#6138 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 31 May 2017 - 18:02

Bolje da nismo ni uzeli jebenu titulu... bar bi imali trenera i neku nadu.

Kakav bre Stolica, jel se vi zajebavate!?

 

Istina. I ja se nešto pitam, čitam šta pišete ovde, i ne mogu da se načudim... Ispravite me ako grešim, tj. ako sam nešto propustio, ali ovo je raskantavanje sjajno skockanog tima kome fale još max 2 do 3 pojačanja za leto.


  • 0

#6139 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 31 May 2017 - 18:21

Bolje da nismo ni uzeli jebenu titulu... bar bi imali trenera i neku nadu.

Kakav bre Stolica, jel se vi zajebavate!?

Da se ne bi nervirali, cuo sam, naravno nepotvrdjeno, da je Marko potpisao za Videoton pre utakmice Vozdovac Zvezda... velika je to lova i razumem ga...  


  • 0

#6140 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 31 May 2017 - 18:27

Kako je mogao da potpise kada je imao vazeci ugovor?

Mozda je samo ovlastio menadzera da pregovara.

800K € ... ozbiljno ozbiljna lova . Kapa dole
  • 0

#6141 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 31 May 2017 - 18:29

Sumnjam, a sumnjam da imaju veći budžet od Partizana.

Biće svakakvih priča, sa svih strana.

Ali, gotovo, život ide dalje.

Tu je Stolica, pregovaramo sa našim veteranima... Lea i Đuku niko ne pominje, kao da nismo osvojili titulu i kao da ne idemo u grupnu fazu.
  • 0

#6142 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 31 May 2017 - 18:32

Ostoja i Vulich produzili ugovor, ceka se ovih dana i Everton, Avica kaze da skoro sigurno produzava. Eto, da krenemo u prelazni rok sto se tice igraca... i otvarajte novu temu :)


  • 0

#6143 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 31 May 2017 - 18:46

Kako je mogao da potpise kada je imao vazeci ugovor?

Mozda je samo ovlastio menadzera da pregovara.

800K € ... ozbiljno ozbiljna lova . Kapa dole

 

Verovatno ima otvoren ugovor, ko zna na sta smo sve pristali. Ne cudi to posto smo bili u situaciji da drugih resanja bas i nije bilo, a trener nam je trebao odmah.

 

Ne vidim zasto ljudi misle da bi se Nikolic zadrzavao da je ostao bez titule.

 

A ovo o raskantavanju tima je smesno. Otisao je trener, Ivica i dalje nastavlja da svoju viziju :D 


  • 1

#6144 real goofy

real goofy
  • Members
  • 2,919 posts

Posted 31 May 2017 - 18:47

ovo je raskantavanje sjajno skockanog tima kome fale još max 2 do 3 pojačanja za leto.

 

U centar!

 

Ostaje da cujemo (procitamo) kako, eto, nismo mogli da zadrzimo Lea i Djurdju, a bogami ni Evija, nije ljudski sprecavati ih da se obezbede.

 

Koga sad zabole za neko drvece koje u najavi potpisujemo, neke "trenere" koji ce da nas uvedu u Evropu? Nista od tog posla.

 

Pitam se kako, i pored 5 banki spucanih u bulju opet mogu da se prevarim i ocekujem nesto dobro, neki napredak...

 

Grupica neke ligice nam je sad mnogo, mnogo dalja nego pre, recimo, dva dana. Nazad u kaljugu...


  • 0

#6145 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 31 May 2017 - 18:59

Istina. I ja se nešto pitam, čitam šta pišete ovde, i ne mogu da se načudim... Ispravite me ako grešim, tj. ako sam nešto propustio, ali ovo je raskantavanje sjajno skockanog tima kome fale još max 2 do 3 pojačanja za leto.

Sta ne mozes da se nacudis? Svi do jednog su se smorili sto je Mare otisao. Ne znam kakva druga reakcija bi bila prikladna, osim da pozelimo dobrodoslicu grobaru i mladom & perspektivnom treneru, kada je vec situacija takva kakva jeste.

Uostalom, otisao je trener kome je ocigledno dosta fudbala u Srbiji, proveo je ovde skoro 10 godina kao sef strucnog staba, a tek mu je 37. Regularnija liga, odlicna kinta, blizu kuce, ogromni bonusi u slucaju uspeha (LE, titula, kup, sve ukupno 3 m za 3 godine, nezvanicno). 

Mene (i dosta ostalih navijaca) je glava bolela od stancovanih saopstenja i pritisaka, pozivanja na suspenziju i slicno, a zamisli kako je bilo njemu svakodnevno, a pritom treba i da motivise igrace, da radi svoj posao na maxu...

Prvi sam pisao saljiva 'upozorenja', ni meni nije svejedno sada, ali idemo polako, ne moze odlazak coveka posle 10 meseci da znaci i rasprodaju celog tima. Ukoliko se nesto slicno desi, mislim da ce svima postati jasno sta je u pozadini cele ove situacije.

 

A evo sta kaze gospodin Pantic o celoj situaciji:

 

8FFv0jo.jpg

 

Dakle, izgleda da vlada opasno interesovanje za Mareta, nije samo Videoton u prici. Koliko god zeleo da ostane, drago mi je zbog njega, zasluzio je to svojim radom ovde. Dosta klubova je prepoznalo kako je osvojio duplu krunu, kao i kakav je niz napravio.

A voleo bih da to ne bude Videoton, ako je istina da su ovi ostali klubovi u igri. Lakse bi mi bilo da znam da je otisao u jedan klub kakav je Briz.


Edited by - ö -, 31 May 2017 - 19:03.

  • 2

#6146 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 31 May 2017 - 19:06

Ilija Stolica. Nekako mi ime i prezime zvuče tako da ćemo ući u grupnu fazu nečega. Može.

 

Čovek je, ni ne sanjajući, pohod na Ligu šampiona počeo još kao trener Voždovca onom utakmicom na krovu tržnog centa kada je namerno pobedio izbambusao Grofa od Kazahstana i pulene mu.

 

I tako :(


Edited by bounty hunter, 31 May 2017 - 19:07.

  • 4

#6147 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 31 May 2017 - 19:10

"Članovi uprave su učinili su maksimalan napor da ostanem... Svi razlozi nemaju veze sa Partizanom, nego sam deset godina u ovoj ligi i ovom sezonom sam dostigao maksimum, osvajanjem svega što se moglo. Osetio sam potpunu zasićenost ovom ligom. Imao sam na stolu tri, četiri ponude u poslednjih deset dana - Belgija, Rusija, Mađarska. Čista sportska odluka je da se oprobam na sledećem nivou. Željan sam novog izazova, da radim u klubu koji će i tamo želeti da bude šampion, a kod mene je prevagnula želja za novim dokazivanjem u drugoj zemlji", odgovorio je Nikolić, koji je jedno vreme bio i trener ljubljanske Olimpije.

 

Naravno da je Liga šampiona sa Partizanom najveći izazov za trenera, ali ovaj projekat koji sam prihvatio (Videoton, prim. aut.) nije na dva meseca i nije samo Liga Evrope u pitanju, već je reč o nečemu na duže staze. Reč je o odlično organizovanom klubu, sa novim trenerskim centrom, u lepoj zemlji i lepom gradu. Sve to je za mene bilo izazovno i video sam to kao izvanrednu prilika da konačno mogu da rešim neka egzistencijalna pitanja", kaže dosadašnji trener Partizana.

Kada je danas došao na stadion Partizana, nije mu, kaže, bilo lako.

"Iskreno, dosta emotivno i teško pada rastanak sa Partizanom. Svaki put. Bilo je to sad, posle velikog, istorijskog uspeha, a bilo je tako i prošli put (smenjen je 25. marta 2013. gdine, prim. aut.). Partizan je institucija koja uvek zaslužuje respekt. Velika je čast biti deo Partizana. Znamo kakva armija diše za taj klub. A ja sam ponosan na sve urađeno za ovo vreme", ističe Nikolić.

Posebno se zahvalio saradnicima u stručnom štabu, zaposlenima u klubu i Sportskom centru "Teleoptik", a najviše fudbalerima Partizana.

"Svako od njih je ugradio sebe u ovaj uspeh", rekao je Nikolić, izrazivši posebnu zahvalnost publici.
 

"Imali smo stravično dobru podršku", kaže on.

Nikolić je sa Partizanom imao više nego pozitivan skor u duelima sa Crvenom zvezdom: 5-1-0.
 

"Pobede nad 'večitim rivalom' su najslađe i najvažnije. Na njih sam posebno ponosan i srećan. Bilo je različitih kolega sa suprotne strane, svi su bili inspirativni protivnici. Ipak, ova 'dupla kruna', šesta u istoriji kluba, posebno mi je značajna, važna i draga".

Nikolić je pre nego što se pozdravio sa članovima uprave, predložio i naslednika na klupi.
 

"Tokom razgovora smo se dotakli teme eventualnog naslednika i ja sam izneo svoju ideju kao eventualnu pomoć. Ta ideja se poklopila sa idejom sportskog direktora. Biće to dobar izbor", rekao je Nikolić.

S obzirom na kontekst razgovora sa Nikolićem, nije bilo teško zaključiti da je reč o Iliji Stolici.
 

A o tome u kakvom stanju ostavlja ekipu, kaže:

"Partizan ima dobru osnovu. Ovi momci su šampioni, tu su pokazali na terenu. To nije skup najboljih igrača nego najboljih karaktera. Potrebna su, možda, dva, tri pojačanja koja neće poremetiti postojeću hemiju unutar tima i hijerarhiju u svlačionici. Plan za novu sezonu je napravljen, a uveren sam da će novi trener i sportski direktor, i cela uprava, zadržati one koji treba da ostanu".

 

Srecno majstore!

 


Edited by - ö -, 31 May 2017 - 19:11.

  • 2

#6148 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 31 May 2017 - 19:18

There is a Light that Never Goes Out... za kraj

 

Xperte otvaraj novu temu


  • 0

#6149 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 31 May 2017 - 19:22

 

:(

Apel da poslednji post na ovoj temi bude Maretova slika, kada na praznim tribinama Hrama gleda na svoje momke kako uzimaju sta zasluzuju!


  • 1

#6150 real goofy

real goofy
  • Members
  • 2,919 posts

Posted 31 May 2017 - 19:28

katanac-1334675934-148548.jpg

 

Nek' svako shvati kako mu odgovara...  :yawn:


  • 0