Jump to content


Photo

FK Partizan 2016/17


  • Please log in to reply
6152 replies to this topic

#6046 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 30 May 2017 - 19:32

Serif vodi 1-0. Ipak ce Zilina u nepovlascene izgleda.

Izjednacenje  :)


  • 1

#6047 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 30 May 2017 - 19:46

I to kakva golcina, evo ovde uzivo

 


Edited by Kad ja podjoh, 30 May 2017 - 20:15.

  • 1

#6048 Son_of_a_gun

Son_of_a_gun
  • Members
  • 7,203 posts

Posted 30 May 2017 - 20:26

Daj Zrinjski, ionako sam ispizdio kako su oteli Želji titulu. A i da idemo u Mostar da pravimo žurku, prošli put je bilo vrh vrhova! :D
  • 0

#6049 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 30 May 2017 - 20:42

Ne vredi, ovi iz Dacije ne znaju ni penale da šutiraju. Prvi preko gola, drugom golman skinuo.
  • 0

#6050 GreeNEnvY17

GreeNEnvY17
  • Members
  • 1,028 posts

Posted 30 May 2017 - 20:42

Jbg. Kakva 2 penala izvedose majko moja.

 

EDIT: 3 penala izvedose kao pravi debili.


Edited by GreeNEnvY17, 30 May 2017 - 20:43.

  • 0

#6051 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 30 May 2017 - 20:44

3-0 na penale, ovo se retko viđa :)

Do sutra ne bi dali penal :D
  • 0

#6052 simple minds

simple minds
  • Members
  • 11,226 posts

Posted 30 May 2017 - 20:45

Daj Zrinjski, ionako sam ispizdio kako su oteli Želji titulu. A i da idemo u Mostar da pravimo žurku, prošli put je bilo vrh vrhova! :D

Bio. :) Niš-S.Sarajevo, taksijem na drugu stranu, i onda Sarajevo-Mostar. Moreira, Žuka, Diara... Rapsodija, divno sećanje! Jes da su nas posle izbacili al nema veze. :D


  • 1

#6053 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 30 May 2017 - 20:45

Jbg. Kakva 2 penala izvedose majko moja.

 

EDIT: 3 penala izvedose kao pravi debili.

Teski debili. Okej. Znaci najvece koske u 2.kolu Honved i Zilina. Sto se mene tice samo ne Zilina, sa njima smo vec igrali pre 8 godina mislim, tako da valjda nece oni opet. Protiv svih ostalih, ukljucujuci Honved, smo favoriti. Idemo. 

 

Edit: Moze Zrinjski naravno ali da ne bude opet onako, bespotrebno...


Edited by mozzer, 30 May 2017 - 20:46.

  • 0

#6054 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 30 May 2017 - 20:50

Ja verujem da je dug oko 12-13M, naravno mi nemamo drzavno/gasprom sipanje para, ali svejedno finansijski se ne radi lose, videcemo kako ce proci u Evropi... ali da, morali bi da objave tacno stanje duga...

Izvini, možeš li da nam približiš šta smatraš pod tim da se finansijski ne radi loše? Je l' loše samo ako imaš sipanje para a dug ode na 20+ meleona?


  • 0

#6055 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 30 May 2017 - 20:53

Izvini, možeš li da nam približiš šta smatraš pod tim da se finansijski ne radi loše? Je l' loše samo ako imaš sipanje para a dug ode na 20+ meleona?

Za mene je ne-lose ako se ne povecava dug, vec se tokom godina smanjuje. Ova godina u sportskom smislu je odradjena izvanredno, cena igraca je porasla, transfer Milenkovica je vrlo solidan. Da vidimo naredni prelazni rok i Evropu. Mi nemamo velika sponzorstva i moramo sami da zaradjujemo za budzet i smanjenje duga. Tako da komentar mogu da dam kada objave zvanicno stanje duga, potvrdjeno i transparentno.


  • 0

#6056 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 30 May 2017 - 20:59

Daj Zrinjski, ionako sam ispizdio kako su oteli Želji titulu. A i da idemo u Mostar da pravimo žurku, prošli put je bilo vrh vrhova! :D

 

Meni prvo, i jedino inostrano iskustvo sa Partizanom. I to poprilicno slucajno, tokom odmora u Herceg Novom : ) Bio sam pod utiskom narednih 15 dana. Sta cu, mlad, lep i neiskvaren. 


  • 1

#6057 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 30 May 2017 - 21:06

Za mene je ne-lose ako se ne povecava dug, vec se tokom godina smanjuje. Ova godina u sportskom smislu je odradjena izvanredno, cena igraca je porasla, transfer Milenkovica je vrlo solidan. Da vidimo naredni prelazni rok i Evropu. Mi nemamo velika sponzorstva i moramo sami da zaradjujemo za budzet i smanjenje duga. Tako da komentar mogu da dam kada objave zvanicno stanje duga, potvrdjeno i transparentno.

Sa boldovanim se slažem. Ali, napisao si u prošlom postu da se finansijski ne radi loše. Ničim u ovom postu nisi odgovorio na moje pitanje zašto smatraš to što si napisao. Da, treba da se objavi zvaničan podatak i po mogućnosti da se potkrepi nekim dokazima da bi smo mogli o tome da pričamo. Ali to je druga stvar.


  • 0

#6058 Son_of_a_gun

Son_of_a_gun
  • Members
  • 7,203 posts

Posted 30 May 2017 - 21:08

Mozzer ima tu osobinu da vjeruje bez ikakvih dokaza. Što je najgore/najbolje, obično se ispostavi da je u pravu. :blush:
  • 1

#6059 simple minds

simple minds
  • Members
  • 11,226 posts

Posted 30 May 2017 - 21:53

Verujem Nikoliću. Rekao je da plan za pojačanja postoji. Treba ga pustiti da radi i dati mu što veća ovlašćenja.


  • 1

#6060 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 30 May 2017 - 22:23

Mozzer: Finansije?

Ivica: Stabilne

 

 

 

Sportski sektor uveliko pravi planove za sledeću sezonu, a prvi korak su novi, pojačani ugovori za najbolje igrače. 

- Cilj nam je da zadržimo kostur ove šampionske ekipe i zato smo spremni da našim glavnim igračima ponudimo nove, pojačane ugovore. To znači da želimo da ih zadržimo na duže staze. Ne samo što ćemo im isplatiti bonuse i viškove koje su zaradili osvajanjem duple krune, već ćemo pokušati sa njima da se dogovorimo o produžetku saradnje, po novim i za njih boljim uslovima nego što su dosad imali. Dobili bi veća primanja, naravno, ne preterano, već u skladu sa mogućnostima kluba, rekao je Iliev.

To se pre svega odnosi na Evertona i Leonarda, ali i na ostale igrače crno-belih. 

- Na ovaj način želimo da sačuvamo naše Brazilce Leonarda i Evertona, ali se projekat naravno odnosi i na ostale igrače. Čekaju nas razgovori i dogovori, nemamo mnogo vremena do početka priprema, pa i kvalifikacija za Ligu šampiona. Videli ste sa koliko je emocija i želje Leonardo igrao u Partizanu, vezao se svim srcem za klub i to je nešto što očekujemo da će biti veoma važno kada bude donosio odluku o nastavku karijere. Isto važi i za Evertona, Tavambu. Sve smo ih doveli za mnogo manje sredstava nego što je njihova realna vrednost, što takođe govori o sposobnosti naših čelnika i svih ostalih mojih saradnika. Zajedno smo odradili fantastičan posao u prethodnom prelaznom roku, sada ćemo to pokušati da ponovimo, dodao je Iliev. 

Svi u Partizanu žele da Partizan bude još jači nego prošle sezone. 

- Svi u klubu želimo da tako bude, jer ulazimo sa najvišim ambicijama. Napašćemo Ligu šampiona, na to imamo pravo jer smo jedini klub iz Srbije koji je u poslednjih 25 godina igrao u eliti i to dva puta. U oba slučaja bio sam akter kao igrač, sada i sa ove pozicije sanjam reprizu. Nije realno da napravimo opet nešto tako veliko, ali ja sam uvek bio optimista u životu. Svakako, velika stvar bi bio i naš plasman u Ligu Evrope, izjavio je sportski direktor kluba iz Humske.

Finansije su daleko stabilnije nego ranije. 

- Kao klub smo sve stabilniji, to se odnosi i na finansije. Kada je tim u pitanju, najvažnije je da ne moramo nikoga da prodamo iz ove ekipe. Zato je glavna strategija da sačuvamo kostur tima i dovedemo kvalitetna pojačanja kako bismo bili još jači naredne sezone, zaključio je Iliev.

 

 

edit: http://www.sportskac...cat=1&id=180074


Edited by bounty hunter, 30 May 2017 - 22:23.

  • 4