Jump to content


Photo

FK Partizan 2016/17


  • Please log in to reply
6152 replies to this topic

#5146 vlada85

vlada85
  • Members
  • 225 posts

Posted 03 May 2017 - 11:02

Kao pobednici (sa titulom prvaka) izaci necemo, jasno kao dan svima, ko jos veruje, neka veruje, ali sanse nema.
Pobediti ako je realno uopšte sve do kraja, potvrditi sebi da si najbolji i na odmor, pa napad na Ligu Evrope, koja je bitna zbog bodova, nakon debakla sa Tomićem na celu.
Steta samo za te kvalifikacije za Ligu sampiona, jer je ovo poslednja godina kada je put ka njoj olaksan stazom sampiona, vec od naredne krece zatvorena, gde ce biti mesta samo za 4-5 kvalifikanata
  • 0

#5147 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 03 May 2017 - 11:10

Vlado, bas zbog toga, mi moramo da damo sve od sebe da udjemo u Grupe LE... jednostavno moramo... mene ohrabruje sto takve poruke cujem i od iskusnih Partizanovaca (Aca Trifunovic), i od ludog Pantarre, i od Avice i od Marka...

 

Za LS... pa da, bice mnogo teze uci tamo... ali korak po korak, samo tako moze da uspe... iz svakog prelaznog roka da izadjemo jaci kao tim, sa boljim igracima, i finansijski stabilniji...


Edited by mozzer, 03 May 2017 - 11:11.

  • 0

#5148 vlada85

vlada85
  • Members
  • 225 posts

Posted 03 May 2017 - 11:20

Naravno, Evropa je vazan izvor finansiranja, sto kroz sve jaci novac samim igranjem, sto kroz afirmaciju igraca, bukvalno opstanak kluba zavisi od toga. Uostalom i da smo prvaci, sto biti necemo, mnogo bi teško u LS usli, da ne kažem ne bismo sigurno, ali je laksi put do LE kroz te kvalifikacije. FK Partizanu niko i nikada nece skidati po 50 miliona duga, najvažnije je ne doci u takvu situaciju i ostati iznad mulja, kao sto opstajemo sa "nosem iznad" igrajuci tu Evropu prosecno u 2 od 3 sezone.
Sve sto se ovde desava, jednostavno su igre koje sa terenom i sportom nemaju dodirnih tacaka.
Sto se tice ulaska u LS, bice potrebno bar dve runde izbacivati mnogo jace od sebe

Edited by vlada85, 03 May 2017 - 11:24.

  • 0

#5149 Giller1984

Giller1984
  • Members
  • 225 posts

Posted 03 May 2017 - 11:38

Znam da su nam sanse za titulu male, ali verujem u Lucane :) mislim da Nesko nece skidati gace, realno i zvezda je bolja od ponekog tima u superligi, dobice makar jednu posteno. Ipak nikad se ne zna, sudbina se lako moze poigrati sa njima, ne bi bila prva trojka u poslednjoj sekundi naspram nepravde, ne bi bilo prvi put da nekome poremetimo vec unapred osmisljeno i osvojeno. Marko tako razmislja, igraci tako misle, inace ne bi ogolili do kraja ovo ruglo od lige i sporta, ovu ligu koja je krenula kao Superliga pa premijer liga, sad joj opet treba smisliti naziv.
  • 0

#5150 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 03 May 2017 - 12:43

Ja mislim da je odlucena titula. Okej, videcemo.

 

Nikolic dao izjavu pred mec sa Javorom u Petak... ne bih ja vise nista komentarisao, gledati samo sebe, ako ne gledamo sebe necemo moci nista da uradimo u Evropi ma koji bili u JSL...


  • 0

#5151 Giller1984

Giller1984
  • Members
  • 225 posts

Posted 03 May 2017 - 13:41

Sve okolnosti idu u prilog tome da je odlucena titula, ali opet, dok se to ne formalizuje.......nekad jbg bude i zajeb, promasi see penal. Otkud znam, ako oni momci na terenu, i dalje veruju, sta mi drugo preostaje nego da i ja verujem. Mislim, eto Cuka i trlalatovic nece nereseno, pa ih Javor i Radnicki poslali u play out bas za taj jedan bod sto im ne znaci nista. Nekad ne ide sve bas kako oni hoce. Sad citam na mondu tekst Nebojse Petrovica, stavili nas u istu ravan pominju Surdulicu i kako nam je pomognuto, a niko ne kaze da je Radnik postigao gol kome je prethodio ofsajd, da je Kjerme pre drugog zutog napravio faul za zuti a, da ga nije dobio.... zato jos jace do kraja, pa nek strepe do zadnje sekunde, nek im presedne svaka mucka i obmana i svima koji ucestvuju u tome na ovaj ili onaj nacin.

Edited by Giller1984, 03 May 2017 - 14:00.

  • 0

#5152 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 03 May 2017 - 14:34

koeIlVk.jpg?1


  • 5

#5153 Matija76

Matija76
  • Members
  • 4,032 posts

Posted 03 May 2017 - 19:24

Koja crna LS? Nasa mera je LE, kroz nju se mogu skupljati bodovi, igrati utakmice, igrati takmicarski, a ne statirati u LS i glumiti glinenog goluba.

 

Bili smo 2x, videli da je to mnogo daleko od nas, daj  da se "bijemo" sa Laciom, Rendzersom, AEK-om i slicnima!  B-)


  • 0

#5154 alek_the_great

alek_the_great
  • Members
  • 3,044 posts

Posted 03 May 2017 - 19:31

Mnogo je lakse upasti u grupu LE kroz kvalifikacije za LS. Sent from my LG-H850 using Tapatalk
  • 0

#5155 alek_the_great

alek_the_great
  • Members
  • 3,044 posts

Posted 03 May 2017 - 19:44

Ove godine moramo uci u grupe kako bi odrzali i popravili koeficijent. Top 100 nam garantuje povoljan zreb i dogodine.
  • 0

#5156 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 03 May 2017 - 19:49

Brat Pantara objašnjava. Vredi pogledati.

 

 

 


  • 1

#5157 darkopfc

darkopfc
  • Members
  • 5,453 posts

Posted 04 May 2017 - 11:29

Brat Pantara objašnjava. Vredi pogledati.

 

 

uh... velika hrabrost je potrebna za ovakav javni nastup. ovo je suvo zlato.

 

Gospodinu Pantiću puna podrška.


  • 2

#5158 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 04 May 2017 - 11:51

Društvo, prebačeni su postovi na SLS.


  • 0

#5159 Giller1984

Giller1984
  • Members
  • 225 posts

Posted 04 May 2017 - 11:57

Stanje drustva, se preslikava na sve pa i na fudbal. Ovde se kradja opravdava izmisljotinama. Za neke teze kojima veruju siroke narodne mase treba imati i argumentaciju i dokaze. Kod nas je dovoljno da kazes krao je Partizan npr, i onda ce vecina populacije odobriti otimanje i namestanje ove sezone. Da bi promenili fudbal, moramo prvo ocistiti sve od vlasti, raznih elita , stranaka... spreciti odliv mozgova..... to je bas presiroko.. i ne vredi diskutovati o tome na ovoj temi, a nece ni doci do takvih promena, bar ne pre kraja sveta. Popizdim kad neko Toleta proglasi zasluznim za Partizanove titule, jer ko nema slabo pamcenje seti ce se sta je bilo pred Fenerbahce, a to nije jedini primer... ima toga puno. Uslovne licence, razne pozajmice i kojekakva sranja, a ja sam perfektno svestan toga da su oni finansijski opljackali i Zvezdu i Partizan


Edited by Xpert, 04 May 2017 - 12:11.

  • 0

#5160 darkopfc

darkopfc
  • Members
  • 5,453 posts

Posted 04 May 2017 - 12:29

i El Moniru je dosta svega...

 

 

"Žao mi je što igram ovakvo prvenstvo. Mnogo mi je teško, majke mi. Ove sudije... Neću da kažem da je sramota ovakvo suđenje, ali - loše je po fudbal", komentariše El Monir i kratko dodaje.

 

"Da nisam znao da je Partizan veliki klub, ne bih nikad došao u Srbiju zbog ovakve situacije".

 

 

http://www.mozzartsp...majke-mi/166476


  • 2