Jump to content


Photo
- - - - -

Reprezentacija Srbije


  • Please log in to reply
10063 replies to this topic

#2776 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 21 September 2017 - 15:43

Na koliko mečeva je suspendovan Maksimović?


  • 0

#2777 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 21 September 2017 - 17:07

Verovatno jednu čim ga pozvao. Pretpostavljam da može da igra protiv Gruzije? 

 

Jel igra mlada isto neke utakmice sada kada igraju seniori? Živković je u mnogo dobroj formi. Iako statistika ne pokazuje možda to tako on je trenutno najbolji igrač Benfice. Protiv Olympiakosa je bio fenomenalan, nizao po dvojicu, trojicu bez problema. Nikad od kad smo samo Srbija nisam video igrača našeg da mu se tako lopta lepi za nogu pri toj brzini. Bolji je on igrač sada od Kostića. Jedino gde Kostić ima prednost je fizička snaga. Ipak i pored tehnike i brzine mislim da je Žiletov IQ najjače oružje. Stražno brzo misli na terenu.

 

Ikac ok, nije da nema logike u tome ali mislim (bar želim da verujem ako ništa) da se malo promenio i sazreo konačno. A slažem se fudbalski on je u užem krugu naših najboljih igrača.


  • 2

#2778 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 22 September 2017 - 13:47

Da vidim Spajica na poticiji desnog krilnog igraca i mogu odmah da umrem.
  • 0

#2779 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 22 September 2017 - 16:06

Kostic bez problema moze da igra na mestu Kolarova. Jos da bude TOP rešenje.
  • 0

#2780 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 22 September 2017 - 16:18

i meni je opcija sa Kosticem na levom spoljnjem igraču vrlo zanimljiva a red je da Kolarov malo "odmori"
  • 0

#2781 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 02 October 2017 - 19:55

LAKŠI POSAO ZA "ORLOVE" Austrijanci bez šestorice na Srbiju
 
Selektor Marsel Koler ima velikih problema da sastavi tim koji će na megdan izabranicima Slavoljuba Muslina, najbitniji igrači nedostaju, pa je jasno da je "orlovima" olakšan put do pobede.
 
Sigurno će najveći hendikep za Austrijance biti izostanak Davida Alabe, jednog od najboljih austrijskih fudbalera, koji je nastupajući za Bajern obnovio povredu skočnog zgloba protiv Herte.
Neće biti ni Martina Harnika, koji je trenutno treći strelac ekipe, i to je još jedan veliki problem za našeg protivnika. Selektor Austrije još neće moći da računa na Marsela Zabicera, dok su i pre prozivke selektora Kolera otpali Sebastijan Predl i vezista Šalkea Alesndro Šef. Jedina dobra vest je da bi Marko Arnautović trebalo da bude spreman za duel sa Srbijom.

 

Blic


  • 0

#2782 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 03 October 2017 - 12:15

Ovo su ozbiljni izostanci za njih. 


  • 0

#2783 Ikac

Ikac
  • Members
  • 2,242 posts

Posted 04 October 2017 - 08:12

Ovo su ozbiljni izostanci za njih. 

Nemaju špica koji može da nas ugrozi. Arnautović je jedina opasnost.

 

 

Ako Vels odigra X, nama je dovoljan bod u Beču?


  • 0

#2784 Duh koji lebdi

Duh koji lebdi
  • Members
  • 2,838 posts

Posted 04 October 2017 - 09:24

Kazu i Arnautovic neizvestan.


  • 0

#2785 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 04 October 2017 - 10:08

Potpuno je nebitno ko njima igra ili ne igra. Mi smo bolja ekipa i to je to.

Iako baš hocete, obzirom na to da oni više nemaju nikakve šanse za prolazak, najveci motiv ce imati igraci koji su novi i koji im do sada nisu igrali. Tako da ne treba da se bavimo njima.

Mudro i strpljivo, takticki odgovorno do 3 boda. U zavisnosti od raspleta u grupi se treba otvoriti ili nastaviti oprezno. Nama i 2 boda donosi prvo mesto ako Vels ne bude bio efikasan.

Uradili smo najveci deo posla i ujedno najtezi, ostaje da rutiniramo ovo, a u to ne sumnjam.
  • 2

#2786 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 04 October 2017 - 12:16

Pa kad već imaju toliko kadrovskih problema mislim da je realno da idemo na 3 boda tamo i završimo priču. Treba biti oprezan naravno ali cele kvalifikacije je Muslin to dobro držao što se tiče discipline pa tako očekujem i da završi. Sumnjam da će se napraviti neka opuštena atmosfera sve dok i zvanično ne budemo na SP. 

 

Na kraju krajeva imamo i utakmicu sa Gruzijom i iako jesu oni nezgodni i moglo bi da bude većeg pritiska ako bi trebali protiv njih da odlučujemo morali bi tu da zabeležimo pobedu. Dobili smo ih tamo, bili smo bolji od njih u većem delu meča, bolja smo ekipa , biće dobra atmosfera pred meč što kod navijača što u ekipi tako da ne treba ni razmišljati o neuspehu tu.


  • 0

#2787 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 04 October 2017 - 18:27

Potpuno je nebitno ko njima igra ili ne igra. Mi smo bolja ekipa i to je to.

Iako baš hocete, obzirom na to da oni više nemaju nikakve šanse za prolazak, najveci motiv ce imati igraci koji su novi i koji im do sada nisu igrali. Tako da ne treba da se bavimo njima.

Mudro i strpljivo, takticki odgovorno do 3 boda. U zavisnosti od raspleta u grupi se treba otvoriti ili nastaviti oprezno. Nama i 2 boda donosi prvo mesto ako Vels ne bude bio efikasan.

Uradili smo najveci deo posla i ujedno najtezi, ostaje da rutiniramo ovo, a u to ne sumnjam.

 

Ovo mi je prvo palo na pamet kad sam video vest da ih pola neće igrati.

 

edit: Treba posao završiti u Beču, ako Bog da. Što se publike tiče domaći smo, samo da neka goveda ne naprave neko sranje, ali pobeda tamo nam rešava sve. Nikako mi se ne sviđa opcija da u Bgd moramo da jurimo pobedu nad Gruzijom, jer su se pokazali kroz više kvalifikacionih ciklusa kao čvornovato drvo. Mnogima su otkidali bodove a to nam tek ne treba.


Edited by barracuda, 04 October 2017 - 18:31.

  • 0

#2788 Pero_Cameron

Pero_Cameron
  • Members
  • 4,531 posts

Posted 04 October 2017 - 18:34

Ukoliko Vels ne pobedi neugodnu Gruziju u gostima i nereseno nas vodi u Rusiju
  • 0

#2789 holden c.

holden c.
  • Members
  • 2,782 posts

Posted 05 October 2017 - 16:39

Kod Austrijanaca postoji i neka frka između igrača i saveza, ovi prvi nisu zadovoljni zbog toga što će selektor Koler da popase otkaz. To bi hipotetički moglo, koliko dobra, da bude i loša stvar po nas ukoliko izađu sa posebnim motivom za oproštaj kouča.

 

Naravno, sve to ne menja činjenicu da smo, makar bih ja tako rekao, od Austrije, naročito ove lišene dvojca Alaba-Arnautović.  


  • 0

#2790 grof96

grof96
  • Members
  • 1,126 posts

Posted 05 October 2017 - 23:17

Ne valja sto se u javnosti dosta ocekuje da ce Srbija pobediti Austriju, jer kad god je bila tako neka utakmica, pukli smo. Jos ne mogu da prezalim Australiju.
Mislim da ce biti neresen rezultat, Austrija igra kuci, bez obzira na veliki broj srpskih navijaca,a ovi nasi ce imati i dosta treme. Nikada Srbija nije znala rutinski da zavrsava stvari.


  • 2