Jump to content


Photo

FK Crvena Zvezda 2016/2017


  • Please log in to reply
22312 replies to this topic

#16381 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 26 February 2017 - 09:13

najbolje da ću po mišjenje o fkcz da idem kod druga abrahama ili kako se vec sad zove. Politicki komesari su proslost😆
FKCZ je klasična mafijaška prćija gde se utrkuju ko će više para da strpa u svoj džep i ćutati o tome je sramota
Diskusija o fudbalu kad je u ekipi jedan milijaš ili kapiten luković ne može da bude ozbiljna jer to odavno nisu fudbaleri već saučesnici u otimanju para iz FKCZ. U prethodnom komentaru nabrojao sam one koji igraju fudbal i kojima bi trebalo pridružiti još 4-5 solidnih igrača da popune mesta ovih što su odavno prestali da igraju fudbal. Ostaviti u rezervi omladince a sve "sikimiće" pustiti bez obeštećenja iz kluba. Mnogo je jeftinije ...

Edited by perkos, 26 February 2017 - 11:02.

  • 0

#16382 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 26 February 2017 - 11:31

S druge strane, slažem se što se tiče generalne atmosfere na ovom topiku. Mislim, nije da smo  mi, koji smo rešili da pratimo to, pali s Marsa, svakome je manje-više jebeno jasno da mnogo toga ovde ne štima i da se u fkcz skupio svakakav šljam. Opet, ako sam ja rešio da se lišim jednog dela svog mozga i da pratim Zvezdu uprkos tim hohštaplerima, ne znači da je neophodno da me svakog bogovetnog dana neko podseća na to, a svakako ne znači da treba konstantno omolovažavati ljude koji igraju za taj fkcz, kakvi god da su. Naročito kada, doduše retko, urade nešto pozitivno.  

 

Ma, jasno. Covek dodje i hiljadu puta napise "Terzic je lopov" kao da nam otkriva novu planetu u Suncevom sistemu, onda se nadoveze jos desetak njih i na kraju smo dosli do toga da kad pomenes kako, ne znam, Ruiz dobro igra ili je Boace pojacanje odmah ti se javi dezurna Captain Obvious brigada da te napadne kako je Orlandic Rajov mali i kako podrzavas Terzu. A postovi su im tipa "sad je 10 sati", "sad je 10:15", "necete verovati ali doslo je do 10:30", "glupo je pratiti ovaj mafijaski klub a evo vec je 10:45". OK, neki i ne znaju pametniji i sadrzajniji post da napisu ali prosto je neko trebalo da im kaze da su dosadni u picku materinu. Istreses zuc jednom u mesec dana zbog toga u sta se klub za koji navijas pretvorio, narocito kad bude nesto aktuelno i to je to, nema potrebe zatrpavati topik svakodnevno opstim mestima i ometati ljude koje zanima fudbal i razgovor o fudbalu. I ja ne osecam nista vise od cistog prezira i mrznje prema klubu jos otkad su oterali Prosineckog pa ne davim ljude svakodnevno oko onoga sto znam da znaju isto toliko dobro koliko i ja.


  • 17

#16383 imbaSpirit

imbaSpirit
  • Members
  • 1,668 posts

Posted 26 February 2017 - 12:31

Gnev, razocaranost i doza nadrealizma koja se zapatila u klubu su najcesce okidaci za takve postove. Tako da je potpuno razumljivo povremeno procitati i takvo nesto.

On the other hand, nestrpljivo iscekujem derbi. Zaista se nadam da mozemo da pobedimo u jednoj lepoj utakmici, samo da se ne branimo kukavicki kao jesenas.


  • 0

#16384 valensija

valensija
  • Members
  • 2,887 posts

Posted 26 February 2017 - 12:46

Abraham je dao odlican predlog. Otvoriti posebnu temu za ove sto stancuju iste upise i rijesen problem.
Smorili su za medalju.
  • 0

#16385 ČiĆ

ČiĆ
  • Members
  • 4,288 posts

Posted 26 February 2017 - 15:11

Najbitnije je sad forsirati ovih 11 sto su igrali u ova prva dva kola prolecnog dela sezone. Vec sad se vidi napredak u igri, a iz utakmice u utakmicu samo cemo dobiti sigurnost i uigranost tima. Nas oslonac tima su trojka u sredini, kad su spremni i uigrani zaista mozemo da pruzimo mnogo, duplo vise od trenutnog nivoa lige. Nadam se da Bozovicu ne pada na pamet da DLT-a izbaci iz prve postave kad Milijas bude spreman, tacno bi ovaj mali korak unapred zamenili sa velikim korakom unazad. DLT je mnogo doneo na cvrstini u sredini, odlicna kretnja, pregled igre i sto je jako bitno rasteretio Donalda pozadi. Njegova uloga u timu je ogromna. Kad je u pitanju odbrana, raduje Petkov i Lukovicev boljitak. Meni se cini da je Lukovic smrsao i fizicki spremniji, malo je sigurniji u pasovima, meni izgleda bolje... Napred smo dobili sto smo trazili, Boace je ubica za ovu ligu, Plavsa igra sa dosta vise samopouzdanja nego jesenas, a Ruizova uloga u timu je takodje velika, mozda se nekad ne vidi njegov ucinak u napadu(kao juce), ali zato igra uvek za tim, jako je organizovan i disciplinovan. Meni se cini da cemo imati lepo prolece ako se po jutru dan poznaje, no videcemo, mozda neke odgovore dobijemo vec za sedam dana.


  • 3

#16386 Боги

Боги
  • Members
  • 7,209 posts

Posted 26 February 2017 - 15:45

Dobar tekst o Kangi
 

 

Gelor Kanga – gospodar Zvezdine prolećne sudbine

 

On je nepouzdan! On ne robuje taktičkim zamislima. On je pomalo divlji. On je ponekad obična „muva bez glave“. Ali kada govorimo o trkačkom delu i navici da preuzme odgovornost Gabonac je daleko iznad standarda ove lige


  • 1

#16387 tsva

tsva
  • Members
  • 9,156 posts

Posted 26 February 2017 - 16:07

za Mrtvijasa je Piksi


  • 6

#16388 Константин

Константин
  • Members
  • 1,799 posts

Posted 26 February 2017 - 20:01

Мене од понављања на форуму далеко више нервира понављање лоших потеза у клубу и то сада већ деценијско. Што је и нормално, да се да подршка раду а критикује јавашлук. Сваком по заслузи па када се добро ради а то се увијек препозна, онда се све претвори у континуитет са подршком...


  • 0

#16389 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 26 February 2017 - 20:24

Al moras priznati da je Baletanovic hit :D


  • 1

#16390 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 26 February 2017 - 22:32

Al moras priznati da je Baletanovic hit :D

I ono - krece se u vezom redu kao kraba tj u srek je bilo sjajno...


  • 0

#16391 simple red white

simple red white
  • Members
  • 12,615 posts

Posted 27 February 2017 - 10:37


  • 3

#16392 Napster

Napster
  • Members
  • 77 posts

Posted 27 February 2017 - 13:07

Vujaklija i Orlandic sa po dva gola i Milic jednom strelci u pobedi nad Mokrom Gorom od 5-2, debitovao i stoper omladinaca Rakic.
  • 0

#16393 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 27 February 2017 - 13:18

Ovaj tim Zvezde, slozili smo se vec, ima kvalitet koji pak nije adekvatno rasporedjen po linijama tima kako je to bilo prosle sezone.

Opet, sa veznim redom koji Grof forsira + Boaci koji je odlican spic, Zvezda moze da osvaja bodove u ligi bez problema, ali cekam i jace meceve koji nam tek slede do onog famoznog playoffa.

 

Protiv komsija u subotu ne verujem da ce Grof krenuti grlom u jagode, a ne znaci da treba bilo koga da cekamo i "taktiziramo", narocito ne ovaj Partizan. Po meni tim koji je igrao u prva dva prolecna kola treba ponovo na teren, komsije se nece zaletati ali ne verujem da idu na bod, koliko god jos ima da se igra posle derbija. Mi brzinom i prodornoscu po strani mozemo mnogo da dobijemo, uz pravi pristup Kange koji je mozak ekipe i cije lopte otvaraju krilima i Boaciju sanse napred. Partizan se nece koncentrisati samo na odbranu, bice prostora i to moramo iskoristiti.

Ujedno, tu se javlja i neophodnost da se igra 90 i kusur minuta, primetih da se nepotrebno spusta gas pri vodjstvu, ne gazi se dalje a to nema veze iskljucivo sa fizickom spremom, vec i psihom. I realizacija u mecevima protiv Pfk, Vose, Cuke mora biti na visem nivou, svaki od narednih meceva je veoma bitan pred PO.


  • 0

#16394 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 27 February 2017 - 13:41

Najveca opasnost po nas gol je Lukovic i povremeni brainfartovi Petka. Ostalo deluje ok.
  • 1

#16395 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 27 February 2017 - 13:47

Najveca opasnost po nas gol je Lukovic i povremeni brainfartovi Petka. Ostalo deluje ok.

O odbrani nisam pisao, jasno je da nam je to najslabija karika tima, ali ponavljam - ne igramo protiv Bajerna pa da ne moze da se pokrpi nazad sa sve dva zadnja veznjaka koji umeju da igraju nazad-napred u liku Donalda i DLT.

Svakako da mora tu da se pomaze Lunetu, jer sam nece moci da zadrzi Djurdjevica koji je znatno brzi i okretniji. Opet, cekam da vidim Frimponga u tim jacim mecevima, gde ce vise biti posla defanzivno, tu mislim i na Vosu i Cuku kasnije.


  • 0