Jump to content


Photo

Ko vas


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
48 replies to this topic

#46 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 05 September 2003 - 19:05

... da,da ... teski folirant taj s nickom Sv. Peder, garant. Sa druge strane, kada vec pricamo o "negativcima" .... zanimljiv mi je i jako simpatican Pobunjenik ... nikada se nije zakrvio s nekim ucesnikom foruma(koliko ja pratim zadnjih par mjeseci), nikada se ne sveti(poput vecine nas), a da je dosljedan i da ima stila ... IMA! Navrati, izbaci sto ga zulja i lagano proseta dalje. Jedno vrijeme sam bio gotovo uvjeren da se neko "normalan" samo sprda i sali ... no, greska.


Pobunjenik je uistinu original i zato kapa dolje. :lol:

#47 Pobunjenik

Pobunjenik
  • Members
  • 3,359 posts

Posted 05 September 2003 - 19:37

... da,da ... teski folirant taj s nickom Sv. Peder, garant. Sa druge strane, kada vec pricamo o "negativcima" .... zanimljiv mi je i jako simpatican Pobunjenik ... nikada se nije zakrvio s nekim ucesnikom foruma(koliko ja pratim zadnjih par mjeseci), nikada se ne sveti(poput vecine nas), a da je dosljedan i da ima stila ... IMA! Navrati, izbaci sto ga zulja i lagano proseta dalje. Jedno vrijeme sam bio gotovo uvjeren da se neko "normalan" samo sprda i sali ... no, greska.


Pobunjenik je uistinu original i zato kapa dolje. :lol:

Хвала ти сине на овим лепим речима.

#48 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 05 September 2003 - 20:01

Nema na cemu, hvala Tebi.

#49 HellaBad

HellaBad
  • Sleepers
  • 646 posts

Posted 05 September 2003 - 23:16

Sveti Peder!

Kompleksas i kompletni mentol!

Mene ne nervira, samo je najjadniji i preskacem ga, uopste me ne interesuje, mada steta nicka, nije los...