Jump to content


Photo
- - - - -

Monte Carlo 2016


  • Please log in to reply
172 replies to this topic

#61 Kosjan Willavić

Kosjan Willavić
  • Members
  • 4,451 posts

Posted 13 April 2016 - 20:16

Svaka čast Veselom,imaće šta da priča unucima. :)


  • 0

#62 jevrem69

jevrem69
  • Members
  • 5,556 posts

Posted 13 April 2016 - 20:33

Pogledao sam samo poslednja 2 gema Novakovog meca i to preko strima koji je prilicno seckao, tako da ne znam koliko je lose Novak odigrao, a koliko dobar je bio mladi Veseli ........ i meni se cini da se ovde pojavio samo zbog toga sto zivi u Monte Karlu, a da ce sve karte da baci na Madrid i RG.

 

Ako kojim cudom ovde bude trijumfovao Federer koji je 2 i po meseca odsustvovao sa terena zbog povrede i operacije, pocecu da verujem u teoriju da je ova trenutna garnitura podjednako losa kao ona kada se Fedja namlatio trofeja na GS.


  • 0

#63 MirkoRF

MirkoRF
  • Members
  • 509 posts

Posted 13 April 2016 - 20:48

Pogledao sam samo poslednja 2 gema Novakovog meca i to preko strima koji je prilicno seckao, tako da ne znam koliko je lose Novak odigrao, a koliko dobar je bio mladi Veseli ........ i meni se cini da se ovde pojavio samo zbog toga sto zivi u Monte Karlu, a da ce sve karte da baci na Madrid i RG.

 

Ako kojim cudom ovde bude trijumfovao Federer koji je 2 i po meseca odsustvovao sa terena zbog povrede i operacije, pocecu da verujem u teoriju da je ova trenutna garnitura podjednako losa kao ona kada se Fedja namlatio trofeja na GS.

Ma ova je i gora :)


  • 0

#64 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 13 April 2016 - 21:29

Da to je jedna uvek interesantna varijanta (Rafa i Fed). Druga bi bila da budu dva sasvim nova lika tipa Zverev i Tim ili slicno.

Videcemo

aj sam ubola Zvereva kao kandidata za finale :lol+:


  • 0

#65 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 13 April 2016 - 21:31

Pogledao sam samo poslednja 2 gema Novakovog meca i to preko strima koji je prilicno seckao, tako da ne znam koliko je lose Novak odigrao, a koliko dobar je bio mladi Veseli ........ i meni se cini da se ovde pojavio samo zbog toga sto zivi u Monte Karlu, a da ce sve karte da baci na Madrid i RG.

 

Ako kojim cudom ovde bude trijumfovao Federer koji je 2 i po meseca odsustvovao sa terena zbog povrede i operacije, pocecu da verujem u teoriju da je ova trenutna garnitura podjednako losa kao ona kada se Fedja namlatio trofeja na GS.

 

Kao i obicno neka sredina Dobar je bio Vesely narocito na servisu,u prvom setu,( Djokovic bez BL)  udarao jako, dobro se branio, skracivao loptice max videvsi da protivnik gotovo i ne krece na iste.Sa druge strane Djokovic u svemu suprotno los servis , ritern kriminalan, udarci bez snage sa obe strane , srljanje na mrezu iz neizgradjenih situacija,Cak je i u drugom setu koji je dobio bio samo manje los i iskoristio nesto slabiju igru protivnika u istom. Treci pocinje tako sto biva brejknut od 40 15, vraca brejk u sledecem da bi ponovo izgubio svoj servis gem. i to je otprilike sazetak do ta dva gema koja si gledajo, a oni  odslikavaju manje vise ceo mec.Novak ravna crta sto se emocija na terenu tice,a to iskutveno gledajuci retko okrene stvari na njegovu stranu.


  • 0

#66 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 13 April 2016 - 21:41

Carole Bouchard @carole_bouchard 5h5 hours ago

Djokovic says he never felt the freshness while practicing this week. Trained hard but felt tired. Said Vesely played really well.

Djokovic looking forward to getting some rest. "It's been tough 4-5 months". Says "everything happens for a reason", aka Paris ?

"Really poor performance, bad footwork", says Djokovic. Next ? "Complete rest". Says also "I'm still confident."


  • 0

#67 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 13 April 2016 - 21:45

Sto bi rekli zamor materijala.

A DC mu stvarno nije trebao


  • 0

#68 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 13 April 2016 - 22:23

Nije Novak ovakvo odsustvo koncentracije imao jos iz onog perioda 09/10 sezona.

Imao je u dosta mečeva, samo je uvek uspevao nekako da se vrati, često i uz pomoć protivnika. Ali ne može tako stalno :)

 

Tipujem na Nadala :D Stavise, ne bih se nimalo iznenadio novom Fedal mecu u nedelju. Kao u dobrih starih vremena :D

Fed je najveći dobitnik ovde, izgleda jako dobro a ne znam ko mu je ostao uopšte u ovoj polovini ko bi ga mogao dobiti. Ne verujem da Conga može.

 

Ako kojim cudom ovde bude trijumfovao Federer koji je 2 i po meseca odsustvovao sa terena zbog povrede i operacije, pocecu da verujem u teoriju da je ova trenutna garnitura podjednako losa kao ona kada se Fedja namlatio trofeja na GS.

Federer po povratku s operacije deluje bolje na terenu od svih favorita, osim možda Vavrinke. Definitivno ima šansu, pošto će ovi u drugoj polovini solidno da se pokolju do finala i protivnik će mu biti sigurno umorniji. 

 

Btw, uhvatih juče drugi deo Fonjinijevog meča :ajme: nije mu prvi put, ali ne znam kako ga nije sramota, pogotovo što je Peneta sedela tamo.

Je li bilo nekog obrazloženja u vezi s tim? Jer ako nije imao neku povredu, kao što verujem da nije, stvarno bi trebalo da se njime pozabave ovi što istražuju nameštanja.


  • 0

#69 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 13 April 2016 - 22:37

Milos:

https://twitter.com/...233471260651520


  • 0

#70 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 14 April 2016 - 11:12

Endi demonstrativno odbija da iskoristi Novakov kiks i smanji razliku u broju poena. To se zove drug :D

Sad je sve na Peru i njegovoj ludoj glavi :)

 

Džumhur odličan na celom turniru, bez obzira na trenutni rezultat :+1:

 

Btw, ciao, super avatar :)


  • 0

#71 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 14 April 2016 - 11:17

Kako publika navija za Dzumhura :thumbs: Garant ima neki Bosanac koji dize atmosferu :D

Edited by zoe Bg, 14 April 2016 - 11:17.

  • 1

#72 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 14 April 2016 - 11:25

Bilo mi je dirljivo koliko je Pralica juče navijao za njega u prenosu :heart:

A moraće i Novcakovi navijači na nekog da se sad preorijentišu :)

 

Per je uspeo da ispusti dva brejka prednosti. kako tipično :D


  • 1

#73 jevrem69

jevrem69
  • Members
  • 5,556 posts

Posted 14 April 2016 - 12:23

Bilo mi je dirljivo koliko je Pralica juče navijao za njega u prenosu :heart:

A moraće i Novcakovi navijači na nekog da se sad preorijentišu :)

 

Per je uspeo da ispusti dva brejka prednosti. kako tipično :D

Ne pratim, vredno radim .............. jel u drugom setu ispustio ta dva brejka?

 

Dajte neki strim .................


Edited by jevrem69, 14 April 2016 - 12:38.

  • 0

#74 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 14 April 2016 - 12:43

Ja moram da radim sad i ne mogu da gledam. Jeste, ispustio je dva brejka prednosti u drugom, a u trećem je ispustio i servis za meč :lol:

I verovatno sad gubi ili svoj servis ili TB, posle svega mi je teško da zamislim drugi scenario :D

Raonić dobi Džumhura, na jedvite jade. Biće cripple fight u idućem kolu :P

 

Edit: i to bi bilo to :D zanimljivo da je i Milošev i Endijev meč trajao skoro u minut isto.


Edited by alcesta, 14 April 2016 - 12:50.

  • 0

#75 Elias

Elias
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 14 April 2016 - 14:03

Spinovanje do besvesti trenutno na centralnom terenu. Thiem bolji igrac, deluje kao da je mec na njegovom reketu, ali na realizaciji na BP bi mu i Federer pozavideo. :lol+:


  • 0