Jump to content


Photo
- - - - -

Kup Radivoja Koraca


  • Please log in to reply
354 replies to this topic

#331 Fender

Fender
  • Members
  • 15,377 posts

Posted 21 February 2016 - 23:53

 

Steta sto Misko nema malo takmicarskije ambicije

 

 

A osvoji trofej da bi zajebavao Covica i Berica na kafi sta? 


  • 1

#332 Soldier of fortune

Soldier of fortune
  • Members
  • 9,513 posts

Posted 21 February 2016 - 23:54

Ne bih se slozio za Dzileta. Nije da puca od napadackih opcija pa da je mogao u toku utakmice da menja ono sto mu donosi rezultat trenutno. Jebiga, jahao na talasu dobrog suta, Vilijams beskoristan a Dzonsa su dobro zatvorili cesto rotirajuci cuvare (kod nas ga je sinoc Cirbes maltene iskljucivo cuvao i riknuo na kraju).

 

Da nije bilo tog suta, ovako napaljena i raspolozena Mega bi mnogo ranije zatvorila utakmicu.

 

Dzile je probao manje vise isto sto i sa nama sinoc (manje vise jedino i sto je mogao da proba), imao dobar sut ali imao i, za razliku od sinoc, protivnika koji je sjajno sutirao.

 

Sta znam, ne vidim gde je Dzile zajebao tekmu

 

bold- Partizan dao 12 trojki uz 36%, maltene prosek.

         Mega dala 12 trojki uz 50%, sut ih sluzio fantasticno. 

 

I onda kazes da Mega bi mnogo ranije zatvorila da Partizan nije isao taj sut.

 

Izgubili smo na kracu rotaciju i fizicku spremnost. 


  • 5

#333 Kosjan Willavić

Kosjan Willavić
  • Members
  • 4,451 posts

Posted 21 February 2016 - 23:57

Ko se u Milutinovića uzda...  :kece: Šalim se,zasluženo bi bilo i da je Partizan osvojio ali je Mega odigrala pametnije završnicu i najzad namakla ovaj trofej u tribine. :)


  • 0

#334 Obi-Wan

Obi-Wan
  • Members
  • 5,024 posts

Posted 21 February 2016 - 23:58

Kako je Jaramaz pokupio def. skok na kraju! Bruka. Svaka čast.
  • 2

#335 Jenkins

Jenkins
  • Members
  • 1,564 posts

Posted 21 February 2016 - 23:59

Ne bih se slozio za Dzileta. Nije da puca od napadackih opcija pa da je mogao u toku utakmice da menja ono sto mu donosi rezultat trenutno. Jebiga, jahao na talasu dobrog suta, Vilijams beskoristan a Dzonsa su dobro zatvorili cesto rotirajuci cuvare (kod nas ga je sinoc Cirbes maltene iskljucivo cuvao i riknuo na kraju).

 

Da nije bilo tog suta, ovako napaljena i raspolozena Mega bi mnogo ranije zatvorila utakmicu.

 

Dzile je probao manje vise isto sto i sa nama sinoc (manje vise jedino i sto je mogao da proba), imao dobar sut ali imao i, za razliku od sinoc, protivnika koji je sjajno sutirao.

 

Sta znam, ne vidim gde je Dzile zajebao tekmu.

Ja i te kako vidim. U principu Partizan je bio bolji 38 minuta. U skoro svim segmentima igre, pritom je kontrolisao rezultat. Iz situacije gde oni odlucuju o pobedi, dolazi serija protivnika u krucijalnom trenutku. Covek radi ozbiljno dobar posao, ali to ne znaci da uspeva u svemu, sto je potpuno normalno.


  • 1

#336 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 22 February 2016 - 00:00

bold- Partizan dao 12 trojki uz 36%, maltene prosek.

         Mega dala 12 trojki uz 50%, sut ih sluzio fantasticno. 

 

I onda kazes da Mega bi mnogo ranije zatvorila da Partizan nije isao taj sut.

 

Izgubili smo na kracu rotaciju i fizicku spremnost. 

Procenat pao u poslednja 2,3 minuta kad se kkP ispucavao sutevima za 3. Do toga, a i veci deo utakmice cak i preko 60%.

 

Partizan se ceo mec drzao sutevima za 3 ili dugim dvojkama, cesto i u trenucima kad je Mega ozbiljno pretila. Prakticno svaka Cvetkoviceva trojka je vracala Megu nazad.

 

Ja bih pre rekao da je kkP izgubio zbog uzasnog ucinka u reketu.


  • 2

#337 Nervozni Poštar

Nervozni Poštar
  • Members
  • 4,999 posts

Posted 22 February 2016 - 00:09

Skroz komplikovano da se ukapira cemu Mega sluzi Misku. Jbg, glup sam jako. 

 

To sto ti imas nesto protiv da jedan menadzer koristi kosarkaski klub pre svega u svrhu promocije svojih igraca da bi kasnije zaradio na njima, to je tvoj problem. Barem tim igracima pruza uslove kakve mlad igrac moze samo da pozeli.

 

Као што рекох, немаш представу о чему причам.

 

Савршено ми се јебе шта ће да ради са својим прћијама (почев од Авала Аде, па до ове зелено-розе творевине), али оно што је радио са репрезентацијом, преко Волонтератм и остале веселе дружине, ми је више него довољно да га не подносим, али максимално.
Ретко одвратна њушка, а сад још и хвалоспеве о њему да слушам.  :ajme:


Edited by Чика, 22 February 2016 - 00:11.

  • 0

#338 calisthenics routine

calisthenics routine
  • Members
  • 8,407 posts

Posted 22 February 2016 - 00:16

Sta je radio u reprezentaciji, daj i nama sa jeftinijim kartama neki info? :)
  • 0

#339 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 22 February 2016 - 00:35

Druze Perkose predlozi i Ivanovica jako perspektivan igrac

slažem se da je perspektivan ali već imamo na toj poziciji perspektivnog vasu miskovog pulena pa tek kad se on udomi ...
  • 0

#340 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 22 February 2016 - 01:04

Mada nekad i preteraju, i dozvole da im protivnik lako poentira prakticno iz kontre, al dobro, to je vec neiskustvo.

Pa dobro, to je u neku ruku i ocekivano kada se igra ovako visok presing. Najveci rizik full court pressa jesu upravo kontre koje umeju da se dese cak i kad presing pukne na pola terena, ali ovaj koji je Mega odigrala je sasvim solidan. Na tragu Karijevih ludih presinga. Mega ima igrace koji to mogu da iznesu i napravila bi ozbiljne probleme u organizaciji svim ekipama bez namazanih, iskusnih plejmejkera i bekova koji su dobri na lopti kao sekundarni plejevi.
Sa druge strane neki tip kao MWill bi rasparcao ovu odbranu u 2 napada toliko surovo da je verovatno ne bi ni zaigrali opet do kraja tekme
  • 6

#341 Dingospo

Dingospo
  • Members
  • 263 posts

Posted 22 February 2016 - 01:17

Kao navijacu Partizana, krivo mi je sto nije uzet kup, ali svakako sam zadovoljan izdanjem, u obe utakmice. Prezadovoljan sinoc, zadovoljan veceras. 
Vrhunska utakmica - za uzivanje i pomalo lozenja  :lol+:  
Donekle mi je drago i zbog Miloja i klinaca u Megi :)


  • 0

#342 sirmium

sirmium
  • Banned
  • 7,585 posts

Posted 22 February 2016 - 07:20

Cestitke megi..stabilniji klub jbg..mi smo otpad..al dobro je.
  • 0

#343 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 22 February 2016 - 07:53

A osvoji trofej da bi zajebavao Covica i Berica na kafi sta?


A sto kkp i cz osvajaju, da bi zajebavali jedne druge na skolskom odmoru/forumu/...? :D Ima para sasvim dovoljno, valjda bi trebalo da mu je sportski motiv ispred poslovnog. Nisam mislio da dovodi neke skuplje igrace i sl. ali da se selekcija dopunjava tako da se ide na trofeje, npr da uz kabu, jankovica i nikolica cetvrti clan frontcourta bude neki veteran koji bas doprinosi za 20ak min. Npr mogao je da potpise savovica do kraja sezone, pogotovo sto je delovalo da se ovaj fino uklopio, nije ni solirao ni izigravao mvp-a
  • 0

#344 feanorlfc

feanorlfc
  • Members
  • 9,648 posts

Posted 22 February 2016 - 09:46

Kao i obicno, svako preteruje na svoju stranu. 

 

Meni su svi ostali bili u granicama normale u obe utakmice, osim Drvela Vilijamsa. On lik samo to i zna, da gura, vuce, razgrce. Da se drzi neki kriterijum on bi zavrsavao utakmice u 2. cetvrtini.  Sto se ostalih tice, mozda se nekad pretera u agresivnosti, ali ni govora o 'prebijanju', bar po meni. 

I uvek se kritikuju oni drugi sto kukaju na sudije. Tako i realni. Smesno mu sto navijaci Zvezde kukaju na sudije, a sto pojedini Partizanovci rade isto, nikom nista. :D

Inace, kriterijum u polufinalu i finalu potpuno isti (sto je retkost). Pustena cvrsta igra, pa ko se kako snasao. Bez tendencija. Odlicna kosarka u finalu. Pobedila je bolja ekipa. U polufinalu, losiji basket, isto bolja ekipa slavila.


Edited by feanorlfc, 22 February 2016 - 09:48.

  • 0

#345 feanorlfc

feanorlfc
  • Members
  • 9,648 posts

Posted 22 February 2016 - 09:50

A sto kkp i cz osvajaju, da bi zajebavali jedne druge na skolskom odmoru/forumu/...? :D Ima para sasvim dovoljno, valjda bi trebalo da mu je sportski motiv ispred poslovnog. Nisam mislio da dovodi neke skuplje igrace i sl. ali da se selekcija dopunjava tako da se ide na trofeje, npr da uz kabu, jankovica i nikolica cetvrti clan frontcourta bude neki veteran koji bas doprinosi za 20ak min. Npr mogao je da potpise savovica do kraja sezone, pogotovo sto je delovalo da se ovaj fino uklopio, nije ni solirao ni izigravao mvp-a

Misko je imao jedan cilj. Da iskljuci Zvezdu i Partizan kao posrednike kada prodaje igrace. To je sada i definitivno uspeo (poceo covek i obestecenja da placa drugim klubovima). Sada moze i na trofeje, nece da skodi. Dodaje vrednost igracima.


  • 0