Jump to content


Photo
- - - - -

WTA 2016.


  • Please log in to reply
326 replies to this topic

#61 ДијаметралноСупротан

ДијаметралноСупротан
  • Members
  • 2,283 posts

Posted 13 February 2016 - 23:29

Без везе жреб,видех јуче.Како сада да навијам против Гаврилове :)
<p>Белинда - Јелена ..фазон ..
https://pbs.twimg.co...MYkW8AA2Jv5.mp4

Edited by ДијаметралноСупротан, 13 February 2016 - 23:40.

  • 0

#62 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 14 February 2016 - 16:08

Ana kao da se trudi da dokaže da joj je mesto baš tu gde je a ne slučajno negde malo više. Kad je poslednji put dobila teniserku iz top 20, Venus u Pekingu? Mada i to nije prečesto. 

Ali koliko se pogubila posle Sirsovih taktičkih saveta, možda bi bolje bilo da se odvikne skroz od koučinga u toku meča.

Doduše i nemam više neka očekivanja ni za jednu od naših, posebno ne od idućeg turnira. Ani je gore što ide prvo na Gavrilovu, Simona je rovita i ne znam što igra uopšte kad treba da ide na operaciju, protiv nje trenutno ima više šanse nego što renking govori.

 

Evo Roberta osvojila Petrograd, svaka joj čast kako se drži :+1:

A Venus osvojila turnir na Tajvanu.


  • 0

#63 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 15 February 2016 - 21:58

Rio:

CbSAVlrWcAIE1sh.png


  • 0

#64 ivana23

ivana23
  • Members
  • 4,897 posts

Posted 15 February 2016 - 22:24

Rio:

CbSAVlrWcAIE1sh.png

 

Idealno za komarce...


  • 0

#65 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 15 February 2016 - 22:57

Auuu... :o

Nego, zar se nije Rio prošle godine igrao u dvorani? Ili je to bio neki drugi šljakasti turnir tamo?

 

Danka Kovinić se provukla sa vremenom, taman pre kiše prošla u 2. kolo :)


  • 0

#66 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 15 February 2016 - 23:04

Auuu... :o

Nego, zar se nije Rio prošle godine igrao u dvorani? Ili je to bio neki drugi šljakasti turnir tamo?

 

Danka Kovinić se provukla sa vremenom, taman pre kiše prošla u 2. kolo :)

Ne.
To su dva odvojena turnira. 
Ovo je jedan,a drugi je Brasil Open u Sao Paolu. Taj se igra od 22.02 - 28.02. Dobro si upamtila da je u pitanju dvorana.  :+1:


  • 0

#67 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 15 February 2016 - 23:09

Meni su svi ti turniri u Južnoj Americi isti  :blush: ove što nisu na šljaci još nekako i razlikujem, ali ove ostale slabo  <_<


Edited by alcesta, 15 February 2016 - 23:12.

  • 0

#68 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 15 February 2016 - 23:22

Pa,jesu.  
Posebnu zbrku je uveo ovaj turnir u Riju,a u Sao Paolo je pre nekih 5.godina premesten turnir iz Kosta de Saipea.  :)


  • 0

#69 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 16 February 2016 - 00:06

Auuu... :o

CbSVv0fWwAA4EBp.jpg

:kece:


  • 1

#70 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 16 February 2016 - 18:48

Upravo odgledao Bencic-Jankovic. JJ pobedila.

Dobar mec u 3 seta, no pod kraj je Bencic lipsala. Utoliko je JJ dobro prosla. JJ je propustila bezbroj BP, jednom je dozvolila Svajcarki da se vrati sa 0-40 i dobije gem, no ovoj to nije bilo dovoljno da se izvuce.

 

Uzgredna opservacija: bas lepi outfits obe teniserke.


  • 0

#71 jevrem69

jevrem69
  • Members
  • 5,556 posts

Posted 16 February 2016 - 18:54

Bravo za Anu sto je pocistila malu Gavrilovu, ali Jelena je zasluzila najveći aplauz na kraju dana, u izuzetnom mecu protiv drcne i možda i buduce broj 1. Jedina zamerka se odnosi na ogroman broj neiskoriscenih brejk sansi (samo 3 od 16), jer je u svim parametrima igre bila za malo bolja od rivalke, pa je meč možda mogao da bude i nesto ranije zavrsen. Biće zanimljiv meč izmedju dve izvanredne igračice u dublu Vinci- Svedova, gde se ipak sa velikom verovatnocom može očekivati pobeda Italijanke.
  • 1

#72 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 16 February 2016 - 19:32

Ali Italijanka je isto umorna od prekjučerašnjeg finala kao i Belinda. Izgleda da će isto i da prođe.

Nadala sam se da će Jelena da iskoristi to što je odmornija i stvarno je odigrala jako dobro, osim na brejk lopte. Da nije toga mogla je odavno da završi meč. Jeste Belinda na neke brejk lopte igrala i servirala odlično, ali je Jelena gomilu prilika spucala u aut bez većeg pritiska. No ajde, sve je dobro što se dobro svrši, samo što sam se opet po ko zna koji put pitala zašto ja njih dve i dalje gledam :D

Sudija :ajme:

Btw, Belindino ponašanje ajde da se otpiše na mladost i tako to, ali ako izuzmemo ocenjivanje manira na terenu, gde ni Jelena nije cvećka, stvarno mi nije jasno kako je s takvim živcima moguće postizati vrhunske rezultate u kontinuitetu. Ako uspe da se toga oslobodi ima da ruši sve pred sobom :)

 

Žao mi što nisam videla Anu :( mada ona retko i igra dobro kad je ja gledam :D


  • 0

#73 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 17 February 2016 - 11:23

Btw, Belindino ponašanje ajde da se otpiše na mladost i tako to, ali ako izuzmemo ocenjivanje manira na terenu, gde ni Jelena nije cvećka, stvarno mi nije jasno kako je s takvim živcima moguće postizati vrhunske rezultate u kontinuitetu. Ako uspe da se toga oslobodi ima da ruši sve pred sobom 

 

gledala sam treci set ( uzivo), ova mala je jedno razmazeno i neartikulisano deriste, izbacivala tatu,plakala,dramila ..... kao da joj je jj mama  :lol+:


  • 0

#74 jevrem69

jevrem69
  • Members
  • 5,556 posts

Posted 17 February 2016 - 18:34

Ana u dva kljucna posna u prvom setu da se vrsti u egal, odigrava poput neke pocetnice. Eto posla za njenog trenera, treba da je nauci kada i kako treba da odigrava skracene lopte. Neverovatno kako ne zna da dozirano raspali lopticu forhedbom nakon nesto duze razmene.
  • 0

#75 jevrem69

jevrem69
  • Members
  • 5,556 posts

Posted 17 February 2016 - 18:45

Alii je zato maestralno odigrala taj-brrjk ........ moram da nastavim da je kritikujem ...........
  • 0