Jump to content


Photo
- - - - -

Pariz 2015


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
296 replies to this topic

#61 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 03 November 2015 - 22:10

Viktor pobedio! :s_w:



#62 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 03 November 2015 - 22:28

Viktor me opet iznenadio :s_w: mada, ako je Sok igrao kao u polufinalu Bazela, Viktor je samo morao da servira dobro. Žao mi je što sam to propustila.

Ali Karlović  :frust:  0:10 u odlučujećem TB ove godine, a ni ne znam koji meč po redu da gubi oba TB-a.

Ne samo to, vec je izgubio dva TB za redom, a jos je pride servirao za mec u trecem, pa ni to nije pomoglo, brejknut s nulom.

E taj deo kad je servirao za meč mi je promakao, još gore...

Mora li opet ovaj Belući u prvom meču na turniru ?!

Što, baš je dobar dril bio :D zato će protiv Simona biti užasna gnjavaža :ajme:



#63 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 03 November 2015 - 22:29

Lako za Troickog - OK mec, OK pobeda...

 

Nego, jesam li ja jedini kome je izgledalo da Djokovic igra "preko volje" - onako, eto, jer mora. Pobedio je Beluccija, ali nije se bas pretrgao niti je mec bio bog zna sta...



#64 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 03 November 2015 - 22:33

Ne bih rekla da je nešto posebno, malo je zarđao a Beluči mu je uvek nezgodan.

Ja procitah ovde da Rafa igra sa Paesom a to zbog OIimpijade

evo ovo procitah ni ja ne razumem logiku, mozda hoce da vezba da bi bio na nivou za Verdasca ;)

Evo objasnio zašto:

''For the return, it's important for me, and returning more inside the court,'' Nadal said. ''And in doubles there is a little bit less pressure. So that helps. Helps you for the volley, too, and to get a little bit quicker.''

Btw, baš mi je drago što je Borna dobio Verdaska. Čekamo novu izjavu o mladoj generaciji koja nema nikakvog poštovanja prema starijima :D



#65 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 03 November 2015 - 22:49

Btw, baš mi je drago što je Borna dobio Verdaska. Čekamo novu izjavu o mladoj generaciji koja nema nikakvog poštovanja prema starijima :D

 

Stvarno tog Nanda su svi klinci kako su dolazili izdobijali to ne moze da bude slucajnost...



#66 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 03 November 2015 - 22:50

Izgleda da sam urekla Simona :D



#67 William H. Bonney

William H. Bonney
  • Members
  • 7,725 posts

Posted 03 November 2015 - 23:16

Lako za Troickog - OK mec, OK pobeda...

 

Nego, jesam li ja jedini kome je izgledalo da Djokovic igra "preko volje" - onako, eto, jer mora. Pobedio je Beluccija, ali nije se bas pretrgao niti je mec bio bog zna sta...

Njih dvojica su se već obostrano izjasnili da ne vole da igraju jedan protiv drugoga. Tomaš zbog raznoraznih okolnosti ima slabiji

rejting nego što mu po kvalitetu pripada i jedan je od najnezgodnijih protivnika Novaku za uvodni deo (pošto je u prvom kolu igrao 

protiv bye-a).

 

Već posle nekoliko gemova, Belući je bio gola voda. Majicu si mogao da mu cediš. Prosto, jako je dobar base-line igrač i neće da

bude ponižen, a mora da rilja i kopa za svaki poen. Od starta je zavrteo (kao i svaki drugi put) mašinu na max broj obrtaja, dok je

Novak kalkulisao u fazonu : prošao bih dalje, ali ne bih baš previše da se cimam. A to, protiv Tomaša, ne može da prođe. Posebno

što je podloga prilično spora.

 

edit : alcesta, nije valjda pobedio Benoa ?  Došli mi gosti, pa sam prestao da gledam. Garant jeste. :)


Edited by William H. Bonney, 03 November 2015 - 23:17.


#68 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 03 November 2015 - 23:20

Jao, pa ja tek sad shvatila da Rafa sutra opet igra protiv Rosola, i to baš kad ne mogu da gledam :angry:
Nije, samo je dobio set, ali Simon ide dalje.

Edited by alcesta, 03 November 2015 - 23:21.


#69 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 04 November 2015 - 00:16

....

Već posle nekoliko gemova, Belući je bio gola voda. Majicu si mogao da mu cediš. Prosto, jako je dobar base-line igrač i neće da

bude ponižen, a mora da rilja i kopa za svaki poen. Od starta je zavrteo (kao i svaki drugi put) mašinu na max broj obrtaja, dok je

Novak kalkulisao u fazonu : prošao bih dalje, ali ne bih baš previše da se cimam. ...

....

 

Za majicu - mislim da je to dezen... ;)  I ja pomislih isto, ali ono svetlo-tamno nije sve znoj nego i boja.

 

A za kalkulaciju se slazem. Naprosto, nije bio neki mec za pamcenje (OK, tek smo na pocetku turnira) - samo mi je bilo simpaticno ono nekoliko drop-sotova.



#70 William H. Bonney

William H. Bonney
  • Members
  • 7,725 posts

Posted 04 November 2015 - 00:33

Za majicu - mislim da je to dezen... ;)  I ja pomislih isto, ali ono svetlo-tamno nije sve znoj nego i boja.

 

A za kalkulaciju se slazem. Naprosto, nije bio neki mec za pamcenje (OK, tek smo na pocetku turnira) - samo mi je bilo simpaticno ono nekoliko drop-sotova.

meni se baš učinilo da je slepljena uz ramena i vrat. A kad mu fokusiraju lice, bilo je rumeno i mokro. Kosa, prilično mokra... pa sam 

otud stekao utisak da mu je i majica veoma znojava. A i trudio se prilično da održi korak.

 

Za dropove - nemam reči :D



#71 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 04 November 2015 - 09:27

Uvek se tako Belluci znoji , dobro si primetio ;)



#72 jevrem69

jevrem69
  • Members
  • 5,556 posts

Posted 04 November 2015 - 10:31

Ali kakav je volej na mrezi Per odigrao juce, ono jos nije vidjeno ......................



#73 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 04 November 2015 - 11:56

Jedva nadjoh :D

 

 

http://youtu.be/UM-fXREz-HM

 

Briljantno, stvarno. Santoro je znao ovako nesto da odigra.



#74 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 04 November 2015 - 11:57

Samo da dodam -s'razlogom...

#75 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 04 November 2015 - 12:41

11218892_833622613423069_572959276761617