Jump to content


Photo

EP 2015 Svaštara


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
397 replies to this topic

#346 Asterion

Asterion
  • Members
  • 13,160 posts

Posted 13 September 2015 - 19:05

11999094_745191232274108_566598076258468



#347 Fender

Fender
  • Members
  • 15,377 posts

Posted 13 September 2015 - 19:11

11958233_697818903684423_803379915890435

 

Vid Zvezdina krava muzara, totalno sam zaboravio da on igra za Cesku. KAda smo kod toga jel zna neko koliko oni kinte dobijaju za to? 



#348 Knipex®

Knipex®
  • Members
  • 6,408 posts

Posted 13 September 2015 - 19:54

Silb ne igra za novac. Njemu zena rekla da ce da spusti "Roletnu" ako ne da svoj doprinos za Cesku :D



#349 uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ ™

uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ ™
  • Members
  • 6,012 posts

Posted 13 September 2015 - 19:57

Zdovc, dosta puta kad govori pred kamerom završi rečenicu sa jel ?...

 

COjKDajUAAADnH_.jpg

 

 

Ovako nesto bi nasi navijaci trebalo da naprave sa Dendom, samo umesto ''jel'' treba da napisu ''nema sta'' :D



#350 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 14 September 2015 - 08:15

Vid Zvezdina krava muzara, totalno sam zaboravio da on igra za Cesku. KAda smo kod toga jel zna neko koliko oni kinte dobijaju za to?


zena mu je cehinja (blejche, chehinje!)

#351 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 16,595 posts

Posted 14 September 2015 - 08:33

Koliko izmena može za četvrtfinale?



#352 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 29,994 posts

Posted 14 September 2015 - 09:25

Vid Zvezdina krava muzara, totalno sam zaboravio da on igra za Cesku. KAda smo kod toga jel zna neko koliko oni kinte dobijaju za to? 

Raspravljalo se vec o kinti koju dobijaju ... meni se po glavi vrzmala cifra od par tisuca po utakmici - napali me da nije moguce a nisu predocili nikakve dokaze  :D

Nisam 100% siguran, ali cini mi se da je toliko spominjano dok je Bo igrao za Makedonce.



#353 Sejn

Sejn
  • Members
  • 4,551 posts

Posted 14 September 2015 - 09:29

Raspravljalo se vec o kinti koju dobijaju ... meni se po glavi vrzmala cifra od par tisuca po utakmici - napali me da nije moguce a nisu predocili nikakve dokaze  :D
Nisam 100% siguran, ali cini mi se da je toliko spominjano dok je Bo igrao za Makedonce.


Kinta, plus državljanstvo pa si EU gradjanin, a uglavnom se svi FIBA Europe igrači tretitiraju kao domaći (Grčka na primer) pa imaš bolju prodju posle kao igrač, ne zauzimaš mesto stranca...

#354 Manu

Manu
  • Members
  • 4,213 posts

Posted 14 September 2015 - 09:41

Koliko izmena može za četvrtfinale?

 

Pogresan topic Chaose.  :D

Sest.



#355 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 14 September 2015 - 15:49

Ne mogu da vam opišem koliko Nemce ne zanima ovaj turnir - ali zaista za ne poverovati. Evo jedne ilustracije - u sred Berlina, ulazimo u pab u kojem nema maltene nikog, za svakim stolom točilica, a na vidljivom mestu ogroman ugašeni TV. S obzirom da smo došli sa namerom da gledamo Nemačka vs Španija, odlučujući meč za prolaz dalje, pitamo konobaricu da nam pusti. Ona mrtva ladna saopštava da košarku ne puštaju u lokalu, može samo ako je neki fudbal. Konsultovala se i sa nekim likovima, koji pojma nisu imali o basketu, niti su bili zainteresovani da joj nalože da pusti. Mučenje je bilo gde pronaći prenos meča - a prenose samo Nemce, jer za druge nisu otkupili pravo. Ukupno dva bilborda u gradu i apsolutna nikakav drugi znak da se igra košarkaško prvenstvo - nit drugih navijača, niti bilo kakvih fora&fazona. Sama hala je odlična, gde god da sedneš, super pogled na teren, funkcionalna.. svemirski brod za Arenu (jednoj sponzor Mercedes, drugoj KomBanka :D ). U hali pivo jeftino, svega 5.5 EUR, a ni po kafićima/pabovima nije jeftinije - a ipak smo toliko piva odrali, da smo mogli i do Lila za te pare da odemo :D Sve u svemu, atmosfera vezana za EP užas, mrtva Ljubljana je bila ludnica za ovo prvenstvo :D Provod generalno dobar, svašta za videti i posediti, kako u Berlinu, tako i okolo, piva odlična, ribe onako (Islanđanke su stvarno dobre), a bilo je solidno i u Pragu u povratku  0:)


Edited by medobrundo, 14 September 2015 - 15:50.


#356 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 14 September 2015 - 15:53

to si skautirao protivnice u četvrtfinalu!?



#357 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 14 September 2015 - 15:58

to si skautirao protivnice u četvrtfinalu!?

 

Bilo je ozbiljnog skautiranja dok smo bili u stanju da držimo otvorene oči i stojimo na nogama :D Sutradan ujutru je više bio mekov pristup - ne sećamo se svega, ali možemo po novčanicima, glavobolji, i računima da pretpostavimo kako je bilo :D



#358 Kosjan Willavić

Kosjan Willavić
  • Members
  • 4,451 posts

Posted 14 September 2015 - 16:24

Jel postavljao neko već,majstorija 

 

http://www.youtube.com/watch?v=MfF8O4Ybi4I&feature=youtu.be

Veliki as,nema šta :P :D



#359 Jasikevičius

Jasikevičius
  • Members
  • 1,422 posts

Posted 14 September 2015 - 16:38

Prezime zvuči kao šala :kece:



#360 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 14 September 2015 - 16:45

Ne mogu da vam opišem koliko Nemce ne zanima ovaj turnir - ali zaista za ne poverovati. Evo jedne ilustracije - u sred Berlina, ulazimo u pab u kojem nema maltene nikog, za svakim stolom točilica, a na vidljivom mestu ogroman ugašeni TV. S obzirom da smo došli sa namerom da gledamo Nemačka vs Španija, odlučujući meč za prolaz dalje, pitamo konobaricu da nam pusti. Ona mrtva ladna saopštava da košarku ne puštaju u lokalu, može samo ako je neki fudbal. Konsultovala se i sa nekim likovima, koji pojma nisu imali o basketu, niti su bili zainteresovani da joj nalože da pusti. Mučenje je bilo gde pronaći prenos meča - a prenose samo Nemce, jer za druge nisu otkupili pravo. Ukupno dva bilborda u gradu i apsolutna nikakav drugi znak da se igra košarkaško prvenstvo - nit drugih navijača, niti bilo kakvih fora&fazona. Sama hala je odlična, gde god da sedneš, super pogled na teren, funkcionalna.. svemirski brod za Arenu (jednoj sponzor Mercedes, drugoj KomBanka 0:)

 

Jako cudno, s' obzirom da su hale u domacoj ligi prepune.

 

Alba, Bayern i Bamberg nemaju ni na jednoj tekmi ispod 7000 ljudi, nebitno dal dolazi Real ili Braunswaig.