Jump to content


Photo
- - - - -

VN V. Britanije 2015, Silverston, 5. jul


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
123 replies to this topic

#91 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 05 July 2015 - 14:39

Seb, posle uzasnog starta, pokidao po kisi i stigao do podijuma. Ferrari, generalno, jako los.

#92 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 05 July 2015 - 14:40

I na kraju Vilijams ostao i bez podijuma. Darezljivi momci, nema sta! :ajme:

 

A ko je to uzeo danas bod? :thumbs:

 

Jedan po jedan, skupicemo do kraja sezone dvocifren broj. Valjda. :lol+:

Arai bi rekao, ma i trocifren B-)



#93 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 05 July 2015 - 14:41

Arai bi rekao, ma i trocifren B-)

 

SAMPIONI!!!! :rotflmao:



#94 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 05 July 2015 - 14:45

Fino je odvezao Alonso. Sa ovakvim motorom, bio je sredinom trke u par krugova brzi od Peresa i Eriksona. Madjarska ce nam biti najbolja sansa da ugrabimo mozda jos jedan bod. A i mozda za ove 3 nedelje napokon uspeju da malo poboljsaju to cudo.



#95 Ripper

Ripper
  • Members
  • 4,494 posts

Posted 05 July 2015 - 14:51

Bod velik kao kuca za McL. :kece:

 

Utisak trke pored starta Willamsa je i njihova uzasna taktika danas, zapravo osecaj kada treba povuci vozaca u box. Sa druge strane Mercedes imao pefektan tajming za Hamiltonov pit.

 

Seb pravo niodakle na podijum. Grazie Willlams.

 

Masa rastavio Botasa po kisi. Za mene veliko iznenadjenje. Dok je rekao bih Botas itekako bio brzi po suvoj stazi i vrlo moguce da bi napravio vecu razliku da je on bio na celu trke i diktirao tempo. No, sve je to SBB KBB.

 

Sve u svemu odlicna trka.



#96 DASUBO

DASUBO
  • Members
  • 3,855 posts

Posted 05 July 2015 - 14:52

Ja ne mogu da se radujem bodu Alonsa. Mekleren Honda uzme bod u Silverstonu na čisto Alonsovo znanje i zbog kiše i treba da se radujem?
Ne, muka mi je pripala. Again.
Arai bih išamarao. Minimum.

#97 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 05 July 2015 - 14:56

Hands up if you've scored a point.

 

CJJ6BoaVAAE0Sw0.jpg



#98 lemiwili

lemiwili
  • Members
  • 631 posts

Posted 05 July 2015 - 15:02

E porodico moja, nisam mogao gledati pola trke, taman posle boksova, pa vidim da smo propali i za podijum...,katastrofa, katastrofa, trebala su nam dva vozaca biti na podijumu. Katastrofa... :-1:

 

Cestitke Hamiltonu i Mercedesu, kao i Fetelu na podijumu.

 

Sto se tice Alonsa cestitam, na bodu, mada je realno bio brzi jedino od Eriksona, pa ajd brzi su i od Marusije.

 

Ako sam se nadao da ce Meklaren Honda nesto da uradi...,sad vise nemam dilemu...,nece ni za dve godine nista uraditi. Hondino vreme se zavrsilo pre dve decenije i to je to...,mozemo se nadati i zeleti (iako su nam veliki suparnici na stazi) ali nema od ovog nista. Promasena prica definitivno,



#99 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 05 July 2015 - 15:02

 

Hands up if you've scored a point.

 

CJJ6BoaVAAE0Sw0.jpg

 

 

:yucky:



#100 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 05 July 2015 - 15:05


Sto se tice Alonsa cestitam, na bodu, mada je realno bio brzi jedino od Eriksona, pa ajd brzi su i od Marusije.

Na zalost, nije bio brzi od Eriksona. Bili su oni brzi od nas, i to prilicno, 7-8 desetinki po krugu.

 

:yucky:

:lol:



#101 "Doc" Holliday

"Doc" Holliday
  • Members
  • 2,430 posts

Posted 05 July 2015 - 15:24

Opr'a ih Luis danas.

 

Seb u skladu voznje visestrukog svetskog sampiona. Paklen vozac i u ovakvim uslovima.

 

Vilijams :ph34r: posle onakog starta, ali ne mogu da kazem da sam tuzan zbog toga. Dve greske ( botas iza mase i los auto po kisi) i eto nam poklona. Realno, bili su oni po suvom daleko brzi od nas.

 

Sto lepo rece covek, usrase trku Kimiju.

Pokusali su oni najbolje, ali je izgleda ručica nekog sa pitvola mnogo mekana i osetljiva zbog intenzivnog mazanja raznim kremicama ('bem ga u usta  žvalava(izvinjavam se na psovki, ali sam morao)), pa je procenio da dovoljno pada da je bas dobro vreme za pozivanje Kimija u boks, ali bas tada stade kisa, jer da je padala jos 2 kruga ne bi Kimi toliko izgubio i bio bi tu (bar ispred Vilijamsa).

S druge strane da gledamo sa vedrije strane, ovo priblizava Hulka ili Botasa u Ferr. i nije bas tako crn ovaj danasnji rezultat Kimija.

 

Cestitam navijacima Fernanda za prve bodove. 


Edited by "Doc" Holliday, 05 July 2015 - 15:25.


#102 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 05 July 2015 - 15:29

Bottas, sa ovakvom voznjom u promenljivim/kisnim uslovima, stvarno ne bi smeo da prismrdi Ferrariju. Massa ga je nacisto oduvao. Hulk bi mi bio prva opcija, da mogu da biram.



#103 Dzoni_m

Dzoni_m
  • Members
  • 1,793 posts

Posted 05 July 2015 - 16:16

Raoye, cestitam na osvojenom bodu :) Jbg ti si ih posteno izkritikovao, znam da ti je sada malo manje crno. Valjda ce upristojiti taj paket konacno. Ovo sto im se desava je meni potpuno nestvarno. Trka bas bas dobra. Malo sam pizdeo na Ferrari ali ipak odlican rezultat. Naravno ne racunam Kimija. Opet cu, mada sam dosadan i sebi, on vise Ferrariju ne treba. Ovo danas sigurno nije bila greska samo tima. Vec zajednicka. Vozac uvek moze da kaze ne treba, pogotovu u prelaznim uslovima kao ovo danas. Dakle, opet Vetel odradjuje bolji posao. Meni je Wilijams misterija. Onakav pad performansi u sred trke samo zbog kise kada su i ostali imali problema i bili na istim gumama mi je neshvatljiv. 

BTW Ja sam danas provalio ovu stranicu: http://hasmaldonadocrashedtoday.com/   :rotflmao:  :lol+:

 

 

EDIT (Radoye sorry): http://hasmclarenhondawonyet.com/


Edited by Dzoni_m, 05 July 2015 - 16:17.


#104 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 05 July 2015 - 17:16

Zar je morala ova kisa!?? :frust:

Masa je imao cist podijum u svakoj varijanti, a po skroz suvoj stazi tesko da bi Niko mogao i drugo mesto da mu ugrozi. Onaj drugi pljusak d aje poceo poal minuta ranije ili minut kasnije, Masa i Rosberg bi profitirali, ovako su obojic aizgubili, a pogotovo Masa kome j eu jednom krugu nestalo sve sto je zaradio u prvih 40 krugova. Za mene ove trke postaju sve vise frustrirajuce, u Monaku dobijenu poziciju mi srusi Verstapen (silno sam se radovao kad je danas zavrsio u zidu) izazivanjem SC-a, na prosloj zez u boksu Ferarija oslobadja Botas i opet mi ubija trku, a danas najgora varijanta od svega, kisa pred samim ciljem!

 

Jedina lepa stvar u celoj danasnjoj trci je sto se Alonso dokopao boda.

 

Hulk opet odlican, ako Ferari menja Kimija on je najbolja opcija. Da sam na mestu Arivabenea, potpisao bih ga odmah na 1+1 godina, on bi sigurno pristao, a tim bi imao opciju da ako ne zadovolji na njegovo mesto ubaci Verstapena, Botasa ili vec nekog treceg, bica dosta slobodnih vozaca po zavrsetku 2016-te sezone.



#105 stex

stex
  • Members
  • 995 posts

Posted 05 July 2015 - 18:44

Nije mi jasko kao se Kimi sjebo ovoliko? Čija je ideja da onako rano zameni gume? Ako je njegova, ajde bato u pemziju, a ako je neki "strateg" to odlučio, zahvalite mu se na dosadašnjem radu i đenja!  Strašno!

Čestitke Mercu, Viliams propast, a Meklaren? Pa i ćorava koka... ;) Oni su tek raspad :(